Pitch en Putt Bond Nederland - PPBN

Hole-in-one

Hieronder vind je alle spelers die de afgelopen 365 dagen één of meerdere keren een hole-in-one geslagen hebben. Door op een kolomnaam te klikken kun je sorteren:


Datum Naam Q-Kaart/Toernooi/Competitie Baan Baanlus Hole-in-one
2019-10-12 R. de Groot Rhoon Wintercompetitie 2019/2020 R3 Rhoon 1 H13 (I11)
2019-10-06 R. Vredegoor Maandbeker 't Lohr zondag t Lohr 1 H7 (I15)
2019-09-23 J.M. van 't Lindenhout clubcompetitie OOSTWOLD 2019 r0nde 26 Oostwold 1 H17 (I16)
2019-09-23 K. Imminga clubcompetitie OOSTWOLD 2019 r0nde 26 Oostwold 1 H17 (I16)
2019-09-22 S. Bosch NK Strokeplay Papendal R4 Papendal 1 H4 (I12)
2019-09-22 M. Kobes NK Strokeplay Papendal R4 Papendal 1 H3 (I14)
2019-09-22 J.C. Rijnvis NK Strokeplay Papendal R3 Papendal 1 H10 (I9)
2019-09-22 E. Snieder NK Strokeplay Papendal R3 Papendal 1 H13 (I13)
2019-09-22 G. van Dorland NK Strokeplay Papendal R4 Papendal 1 H12 (I17)
2019-09-22 G.M. Berends NK Strokeplay Papendal R1 Papendal 1 H5 (I8)
2019-09-22 R. Kwant NK Strokeplay Papendal R2 Papendal 1 H13 (I13)
2019-09-22 J.N. Wolters NK Strokeplay Papendal R4 Papendal 1 H2 (I18)
2019-09-22 M. Mengerink NK Strokeplay Papendal R2 Papendal 1 H5 (I8)
2019-09-22 B.H. Letteboer NK Strokeplay Papendal R3 Papendal 1 H2 (I18)
2019-09-10 M.W. Stuyvers Rhoon Clubcompetitie 2019 R24 Rhoon 1 H5 (I1)
2019-09-10 R.J. Beliën Zomercompetitie Strand Horst R22 2019 Strand Horst 1 H15 (I18)
2019-09-09 L. Frazer Clubavond 24 P&P Papendal Papendal 1 H7 (I10)
2019-09-09 M. Verbeek Clubavond 24 P&P Papendal Papendal 1 H9 (I6)
2019-09-04 R. van der Ploeg Zwartemeer Clubavond ronde 18 Zwartemeer 1 H17 (I9)
2019-09-02 R. Huberts Clubcompetitie Koekange ronde 23 Koekange 1 H6 (I13)
2019-09-01 E. Snieder NRT6 Orvelte R2 Orvelte 1 H14 (I18)
2019-09-01 R. de Groot NRT6 Orvelte R3 Orvelte 1 H11 (I4)
2019-09-01 D. Mc Carron NRT6 Orvelte R3 Orvelte 1 H1 (I14)
2019-08-28 E. Fikse Heerde clubcompetitie 2019 Heerde 1 H9 (I4)
2019-08-27 J. Kruijer Clubcompetitie 22 Groningen Groningen 1 H18 (I7)
2019-08-26 M. Ahuis Clubcompetitie Koekange ronde 22 Koekange 1 H11 (I12)
2019-08-22 P. Jacobi Q-Kaart Strand Horst 1 H6 (I1)
2019-08-19 F.R. Valkenburg Clubavond 21 P&P Papendal Papendal 1 H5 (I8)
2019-08-13 F.W. Steenhuisen Clubcompetitie 20 Groningen Groningen 1 H17 (I16)
2019-08-12 V.C. Valkenburg Clubavond 20 P&P Papendal Papendal 1 H14 (I1)
2019-08-11 E.M. Girmscheid Q-Kaart Strand Horst 1 H6 (I1)
2019-08-07 A.F. Beemster Rabbitochtend Rhoon 2019 R32 Rhoon 1 H3 (I13)
2019-08-04 J.A. Epping Q-Kaart Orvelte 1 H2 (I5)
2019-07-31 A. Keen Zwartemeer Clubavond ronde 16 Zwartemeer 1 H1 (I17)
2019-07-30 B. Robben Zomeravondcompetitie 't Lohr t Lohr 1 H9 (I11)
2019-07-30 T. Duzink Clubcompetitie 18 Groningen Groningen 1 H2 (I5)
2019-07-29 J.J.P.J. Winkels Clubavond 18 P&P Papendal Papendal 1 H2 (I18)
2019-07-29 H.S.C.B. de Wit Clubavond 18 P&P Papendal Papendal 1 H5 (I8)
2019-07-24 E. Fikse Heerde clubcompetitie 2019 Heerde 1 H11 (I7)
2019-07-22 R. Huberts Clubcompetitie Koekange ronde 17 Koekange 1 H7 (I18)
2019-07-22 G. van Dorland Clubavond 17 P&P Papendal Papendal 1 H13 (I13)
2019-07-11 B. Robben Golfmoatjes 't Lohr t Lohr 1 H11 (I9)
2019-07-09 F.W. Steenhuisen Clubcompetitie 15 Groningen Groningen 1 H17 (I16)
2019-07-09 B. Roenhorst Zomeravondcompetitie 't Lohr t Lohr 1 H13 (I13)
2019-07-02 P. Jacobs Zomeravondcompetitie 't Lohr t Lohr 1 H11 (I9)
2019-07-02 M Dekker Zomercompetitie Strand Horst R12 2019 Strand Horst 1 H4 (I15)
2019-07-02 W. Oosterink Zomeravondcompetitie 't Lohr t Lohr 1 H16 (I14)
2019-06-25 L.C.E. Wassens Clubcompetitie 13 Groningen Groningen 1 H3 (I10)
2019-06-24 J. van Leeuwen Clubcompetitie Koekange ronde 13 Koekange 1 H17 (I5)
2019-06-22 F. van Loo NRT5 Doetinchem R2 Doetinchem 1 H7 (I14)
2019-06-22 R.J.B. Brinkman NRT5 Doetinchem R1 Doetinchem 1 H14 (I9)
2019-06-17 G.B.M. Janssen-Schoot Clubavond 12 P&P Papendal Papendal 1 H2 (I18)
2019-06-17 K. Storm Clubcompetitie Koekange ronde 12 Koekange 1 H6 (I13)
2019-06-12 E. Janssen Heerde clubcompetitie 2019 Heerde 1 H18 (I2)
2019-06-11 J.M. van Haren Rhoon Clubcompetitie 2019 R11 Rhoon 1 H13 (I18)
2019-06-10 A. Kats Clubcompetitie Koekange ronde 11 Koekange 1 H6 (I13)
2019-06-04 M. van Zijl Clubcompetitie 10 Groningen Groningen 1 H10 (I12)
2019-06-04 A. Kuiper Rhoon Clubcompetitie 2019 R10 Rhoon 1 H14 (I12)
2019-06-03 K. Imminga clubcompetitie OOSTWOLD 2019 r0nde 10 Oostwold 1 H15 (I13)
2019-06-02 J.A. Epping NRT4 Koekange R1 Koekange 1 H18 (I9)
2019-06-02 R. Kwant NRT4 Koekange R2 Koekange 1 H8 (I8)
2019-06-02 M.W. Stuyvers NRT4 Koekange R1 Koekange 1 H17 (I5)
2019-05-29 D. Nijwening Clubcompetitie Orvelte 2019 Orvelte 1 H7 (I10)
2019-05-20 R. Veldman Clubcompetitie Koekange ronde 8 Koekange 1 H11 (I12)
2019-05-19 J. Bos Q-Kaart Orvelte 1 H14 (I18)
2019-05-18 R. de Groot NRT3 Oostwold R3 Oostwold 1 H17 (I16)
2019-05-18 G. Quanjer NRT3 Oostwold R3 Oostwold 1 H17 (I16)
2019-05-13 B. Olthuis clubcompetitie OOSTWOLD 2019 r0nde 7 Oostwold 1 H7 (I2)
2019-05-13 K.J. Kwant Clubcompetitie Koekange ronde 7 Koekange 1 H10 (I4)
2019-05-06 F. Brussen Clubavond 6 P&P Papendal Papendal 1 H2 (I18)
2019-05-02 W. Oosterink Golfmoatjes 't Lohr t Lohr 1 H9 (I11)
2019-05-02 H. Jansen Golfmoatjes 't Lohr t Lohr 1 H10 (I4)
2019-04-29 A. Brinkema clubcompetitie OOSTWOLD 2019 r0nde 5 Oostwold 1 H7 (I2)
2019-04-29 R. Huberts Clubcompetitie Koekange ronde 5 Koekange 1 H10 (I4)
2019-04-24 T.M.C. Howlett-Smit Rabbitochtend Rhoon 2019 R17 Rhoon 1 H17 (I14)
2019-04-23 R. Assink Zomercompetitie Strand Horst R03 2019 Strand Horst 1 H6 (I1)
2019-04-23 B.H. Heller Q-Kaart Zwartemeer 1 H5 (I16)
2019-04-22 E. Janssen Clubavond 4 P&P Papendal Papendal 1 H13 (I13)
2019-04-22 M. Möller Clubavond 4 P&P Papendal Papendal 1 H2 (I18)
2019-04-22 W. de Graaff Clubcompetitie Koekange ronde 4 Koekange 1 H10 (I4)
2019-04-20 E. de Schiffart NRT2 - Strand Horst R1 Strand Horst 1 H7 (I5)
2019-04-20 M. Möller NRT2 - Strand Horst R3 Strand Horst 1 H4 (I15)
2019-04-20 D. Mc Carron NRT2 - Strand Horst R1 Strand Horst 1 H8 (I7)
2019-04-17 J.A. Epping Clubcompetitie Orvelte 2019 Orvelte 1 H18 (I11)
2019-04-17 J.M. van Haren Rabbitochtend Rhoon 2019 R16 Rhoon 1 H17 (I14)
2019-04-17 B.H. Heller Q-Kaart Zwartemeer 1 H5 (I16)
2019-04-15 M. Heussen Clubavond 3 P&P Papendal Papendal 2 H6 (I18)
2019-04-14 T. Epping Helling Q-Kaart Orvelte 1 H8 (I15)
2019-04-08 M. E. Adriaensen Clubavond 2 P&P Papendal Papendal 2 H5 (I17)
2019-04-07 J.A.D.A. Verheggen NRT1 - Groningen R3 Groningen 1 H17 (I16)
2019-04-02 L. Ostrowski Rhoon Clubcompetitie 2019 R1 Rhoon 1 H18 (I16)
2019-04-02 H.D. van den Bosch Clubcompetitie 1 Groningen Groningen 1 H11 (I17), H12 (I14)
2019-04-02 J.R.H. Timmer Clubcompetitie 1 Groningen Groningen 1 H17 (I16)
2019-04-01 K. Storm Clubcompetitie Koekange ronde 1 Koekange 1 H9 (I7)
2019-03-21 H. Stronks Golfmoatjes 't Lohr t Lohr 1 H8 (I12)
2019-03-03 B. de Boer Q-Kaart Koudum 1 H9 (I2)
2019-02-24 H. Binnendijk Q-Kaart Papendal 2 H6 (I18), H18 (I2)
2019-02-21 J. Keukens Golfmoatjes 't Lohr t Lohr 1 H8 (I12)
2018-11-22 H. Jansen Donderdaginloop 't lohr t Lohr 1 H9 (I11)
2018-11-14 T. Eggens Q-Kaart Orvelte 1 H5 (I8)
2018-11-13 L. Frazer Q-Kaart Papendal 1 H10 (I9)
2018-11-11 P. van den Berg Stableford Molenhoek 32 Molenhoek 1 H15 (I13)
2018-11-06 L. Frazer Q-Kaart Papendal 1 H1 (I16)
2018-11-01 J. Keukens Donderdaginloop 't lohr t Lohr 1 H6 (I18)
2018-11-01 A. Spieker Donderdaginloop 't lohr t Lohr 1 H9 (I11)
2018-10-26 M.W. Stuyvers Q-Kaart Bussloo 1 H18 (I3)