Pitch en Putt Bond Nederland - PPBN

Holes-in-one

Hieronder vind je alle spelers die de afgelopen 365 dagen één of meerdere keren een hole-in-one geslagen hebben. Door op een kolomnaam te klikken kun je sorteren:


Datum Naam Q-Kaart/Toernooi/Competitie Baan Baanlus Hole-in-one
2021-07-21 T. Eggens Clubcompetitie Orvelte 2021 R16 Orvelte 1 H8 (I15)
2021-07-20 T. Stroet Zomeravondcompetitie 't Lohr t Lohr 1 H7 (I15)
2021-07-20 Tim Belterman Zomeravondcompetitie 't Lohr t Lohr 1 H9 (I11)
2021-07-13 D.H.H.W.H. Visser Zomeravondcompetitie 't Lohr t Lohr 1 H13 (I13)
2021-07-13 H. Spaargaren-Kleinlugtenbelt Clubcompetitie 16 Groningen Groningen 1 H17 (I16)
2021-07-08 G.J. Moes Clubcompetitie SLG Zwartemeer 2021 R14 Zwartemeer 1 H3 (I18)
2021-07-05 B. Heikens Oostwold Competitie Ronde 15 Oostwold 1 H16 (I14)
2021-07-04 H. te Beest Maandbeker zondag 't Lohr 2021 R6 t Lohr 1 H13 (I13)
2021-07-03 J.H. Wilderink NRT5 Groenlo 2021 R3 Groenlo 1 H13 (I3)
2021-06-29 R. Hasper Clubcompetitie 14 Groningen Groningen 1 H10 (I12)
2021-06-22 R. van IJsselmuide Rhoon Clubcompetitie 2021 R13 Rhoon 1 H13 (I11)
2021-06-22 R.P.M. van Lier Zomeravondcompetitie 't Lohr t Lohr 1 H8 (I12), H12 (I16)
2021-06-18 K. Hekman Stableford 't Lohr 2021 t Lohr 1 H9 (I11)
2021-06-15 G.J. Hekman Lemele Competitie 2021 R11 Lemele 1 H5 (I13)
2021-06-14 K.J. Kwant Clubcompetitie Koekange 2021 Koekange 1 H15 (I16)
2021-06-09 A.F. Beemster Rabbitochtend Rhoon 2021 R23 Rhoon 1 H5 (I2)
2021-06-08 Tim Belterman Zomeravondcompetitie 't Lohr t Lohr 1 H11 (I9)
2021-06-08 E.F.M. Oranje Rhoon Clubcompetitie 2021 R11 Rhoon 1 H4 (I18)
2021-06-08 T. J. H. Corman Clubcompetitie 11 Groningen Groningen 1 H1 (I15)
2021-06-03 G.J. Oonk Maandbeker Golfmoatjes 't Lohr 2021 R6 t Lohr 1 H17 (I10)
2021-05-31 W. Smidt Oostwold Competitie Ronde 10 Oostwold 1 H17 (I16)
2021-05-24 J.J.M. Heins Avond competitie P&P Papendal 2021 R9 Papendal 1 H13 (I13)
2021-05-19 D. Nijwening Clubcompetitie Orvelte 2021 R7 Orvelte 1 H10 (I12)
2021-05-17 I.H.A. van Leeuwen Clubcompetitie Koekange 2021 Koekange 1 H15 (I16)
2021-05-06 W.A.M. Peters Maandbeker Golfmoatjes 't Lohr 2021 R5 t Lohr 1 H10 (I4)
2021-05-04 E.J.W. van den Berg Lemele Competitie 2021 R5 Lemele 1 H2 (I8)
2021-05-04 A.F. Beemster Rhoon Clubcompetitie 2021 R6 Rhoon 1 H13 (I11)
2021-05-03 E. de Schiffart Avond competitie P&P Papendal 2021 R6 Papendal 1 H13 (I13)
2021-04-26 R. Hasper Oostwold Competitie Ronde 5 Oostwold 1 H11 (I10)
2021-04-21 H. Schrijver-Dijks Clubcompetitie Orvelte 2021 R3 Orvelte 1 H3 (I17)
2021-04-20 M.W. Stuyvers Rhoon Clubcompetitie 2021 R4 Rhoon 1 H5 (I2)
2021-04-14 L.H. Penninkx Clubcompetitie Orvelte 2021 R2 Orvelte 1 H16 (I16)
2021-04-13 H.J. Lasonder Clubcompetitie 3 Groningen Groningen 1 H17 (I16)
2021-04-12 P. Kats Clubcompetitie Koekange 2021 Koekange 1 H4 (I3)
2021-04-08 J. Bonkenstoter Clubcompetitie SLG Zwartemeer 2021 R2 Zwartemeer 1 H5 (I16)
2021-04-01 G. Willemsen Maandbeker Golfmoatjes 't Lohr 2021 R4 t Lohr 1 H2 (I8)
2021-03-29 J.A.D.A. Verheggen Avond competitie P&P Papendal 2021 R1 Papendal 1 H2 (I18)
2021-03-24 J. van Beers Rabbitochtend Rhoon 2021 R12 Rhoon 1 H9 (I12)
2021-03-10 J. van Beers Rabbitochtend Rhoon 2021 R10 Rhoon 1 H4 (I18)
2020-12-06 Stijn Nijland Maandbeker 't Lohr zondag t Lohr 1 H6 (I18)
2020-11-12 J. Keukens Golfmoatjes 't Lohr t Lohr 1 H8 (I12)
2020-10-28 R. de Groot Rabbitochtend Rhoon 2020 R43 Rhoon 1 H14 (I3)
2020-09-30 M.W. Stuyvers Rabbitochtend Rhoon 2020 R39 Rhoon 1 H2 (I16)
2020-09-28 B. Heikens Oostwold competitie ronde 27 Oostwold 1 H14 (I11)
2020-09-28 D. de Bruin Q-Kaart Leeuwarden 1 H2 (I16)
2020-09-26 A.G.M. Reimink NT2 Groningen R3 Groningen 1 H5 (I11)
2020-09-26 P.J. Brouwer NT2 Groningen R2 Groningen 1 H5 (I11)
2020-09-21 S. Uilhoorn Oostwold competitie ronde 26 Oostwold 1 H15 (I13)
2020-09-19 E. Veen Rhoon Wintercompetitie 2020/2021 R1 Rhoon 1 H15 (I13)
2020-09-17 R. Sanders Clubcompetitie R19 SLG Zwartemeer 2020 Zwartemeer 1 H7 (I13)
2020-09-12 R. Vredegoor NT1 Lohr R2 t Lohr 1 H7 (I15)
2020-09-12 M. Nijland NT1 Lohr R1 t Lohr 1 H8 (I12)
2020-09-12 U.B.A. Sinfield-van den Bosch NT1 Lohr R2 t Lohr 1 H6 (I18)
2020-09-12 W. de Jong NT1 Lohr R3 t Lohr 1 H9 (I11)
2020-09-12 G.A.M. Bolder NT1 Lohr R1 t Lohr 1 H1 (I17)
2020-09-12 J.A.D.A. Verheggen NT1 Lohr R3 t Lohr 1 H10 (I4)
2020-09-09 R.A. van Beveren Competitie Heerde ronde 18 Heerde 1 H2 (I17), H13 (I18)
2020-09-09 R. Valkhof Rabbitochtend Rhoon 2020 R36 Rhoon 1 H2 (I16)
2020-09-07 M. Slomp Clubcompetitie Koekange 2020 Koekange 1 H18 (I9)
2020-09-01 R. de Groot Rhoon Clubcompetitie 2020 R23 Rhoon 1 H7 (I4)
2020-08-31 J.M. van 't Lindenhout Oostwold competitie ronde 23 Oostwold 1 H12 (I17)
2020-08-26 E.J.H. Beumer Competitie Heerde ronde 16 Heerde 1 H7 (I6)
2020-08-24 M.H.J. Kremer Clubcompetitie Koekange 2020 Koekange 1 H11 (I12)
2020-08-19 R. Valkhof Rabbitochtend Rhoon 2020 R33 Rhoon 1 H5 (I2)
2020-08-13 W. Koskamp Golfmoatjes 't Lohr t Lohr 1 H10 (I4)
2020-08-12 P. Luning Competitie Heerde ronde 14 Heerde 1 H4 (I5)
2020-08-10 K. Imminga Oostwold competitie ronde 20 Oostwold 1 H6 (I18)
2020-08-06 F.H.A. Christ Golfmoatjes 't Lohr t Lohr 1 H4 (I7)
2020-08-06 P. Hoogland Clubcompetitie R13 SLG Zwartemeer 2020 Zwartemeer 1 H1 (I17)
2020-08-03 A. Veldman-Guichelaar Clubcompetitie Koekange 2020 Koekange 1 H4 (I3)
2020-07-30 F.H.A. Christ Golfmoatjes 't Lohr t Lohr 1 H9 (I11)