Pitch en Putt Bond Nederland - PPBN

Holes-in-one

Hieronder vind je alle spelers die de afgelopen 365 dagen één of meerdere keren een hole-in-one geslagen hebben. Door op een kolomnaam te klikken kun je sorteren:


Datum Naam Q-Kaart/Toernooi/Competitie Baan Baanlus Hole-in-one
2022-07-05 P.J. Brouwer R15 - Clubcompetitie Groningen 2022 Groningen 1 H18 (I7)
2022-07-05 L. de Wind PPGZ Clubavond 2022 R14 Leeuwarden 1 H1 (I18)
2022-07-04 M. Ahuis Competitie Koekange 2022 Koekange 1 H18 (I9)
2022-06-28 H. Spaargaren-Kleinlugtenbelt R14 - Clubcompetitie Groningen 2022 Groningen 1 H14 (I4)
2022-06-28 G.J. Hekman Lemele competitie 2022 R13 Lemele 1 H3 (I9)
2022-06-27 J.K. Melissen Competitie Koekange 2022 Koekange 1 H1 (I2)
2022-06-27 J.G. Gräler Competitie Koekange 2022 Koekange 1 H16 (I11)
2022-06-21 G.A.M. Bolder Zomeravondcompetitie 't Lohr 2022 t Lohr 1 H1 (I17)
2022-06-21 G.B. van Houten R13 - Clubcompetitie Groningen 2022 Groningen 1 H9 (I2)
2022-06-20 V.C. Valkenburg Avondcompetitie Papendal 2022 R13 Papendal 1 H15 (I15)
2022-06-20 D. M. Bemer Avondcompetitie Papendal 2022 R13 Papendal 1 H12 (I17)
2022-06-18 S.Y.A. Semplonius NRT5 Strand Horst R3 Strand Horst 1 H14 (I16)
2022-06-18 G. van Dorland NRT5 Strand Horst R1 Strand Horst 1 H18 (I8)
2022-06-18 M. Mengerink NRT5 Strand Horst R2 Strand Horst 1 H15 (I18)
2022-06-18 W.A.M. Peters NRT5 Strand Horst R3 Strand Horst 1 H6 (I1)
2022-06-18 D. de Bruin NRT5 Strand Horst R2 Strand Horst 1 H2 (I17)
2022-06-15 M. van der Werf Clubcompetitie Orvelte 2022 R11 Orvelte 1 H18 (I11)
2022-06-14 G. Dankelman Lemele competitie 2022 R11 Lemele 1 H12 (I18)
2022-06-07 A.G.M. Reimink Lemele competitie 2022 R10 Lemele 1 H13 (I17)
2022-06-07 R. de Groot Rhoon Clubcompetitie 2022 R11 Rhoon 1 H13 (I11)
2022-06-07 B. Roenhorst Zomeravondcompetitie 't Lohr 2022 t Lohr 1 H1 (I17)
2022-06-05 F.P.J. Alofs Maandbeker 't Lohr zondag t Lohr 1 H1 (I17)
2022-06-04 E. Nauta NRT4 Oostwold 2022 R3 Oostwold 1 H12 (I17)
2022-06-02 H. te Beest Maandbeker Golfmoatjes 't Lohr t Lohr 1 H5 (I5)
2022-06-01 G.K. de Rouw Clubcompetitie Orvelte 2022 R9 Orvelte 1 H3 (I17)
2022-05-31 J.F.M. de Bie Q-Kaart Molenhoek 1 H2 (I6)
2022-05-30 V.C. Valkenburg Avondcompetitie Papendal 2022 R10 Papendal 1 H5 (I8)
2022-05-24 B. Oldenhof R9 - Clubcompetitie Groningen 2022 Groningen 1 H16 (I3)
2022-05-23 G. Kwant Competitie Koekange 2022 Koekange 1 H5 (I14)
2022-05-18 K. Strijker Competitie Zwartemeer 2022 Ronde 6 Zwartemeer 1 H5 (I16)
2022-05-17 R. Vrielink Lemele competitie 2022 R7 Lemele 1 H13 (I17)
2022-05-17 H. Spaargaren-Kleinlugtenbelt R8 - Clubcompetitie Groningen 2022 Groningen 1 H10 (I12)
2022-05-15 M. Kobes PPGZ Lentecompetitie 2022 R8 Leeuwarden 1 H5 (I10)
2022-05-09 H. van Erp Oostwold Clubcompetitie 2022 Ronde 7 Oostwold 1 H13 (I7)
2022-05-06 R. van IJsselmuide Rhoon Clubcompetitie 2022 R6 Rhoon 1 H7 (I4)
2022-05-02 D. Postelmans Avondcompetitie Papendal 2022 R6 Papendal 1 H16 (I5)
2022-04-29 R. de Groot Rhoon Clubcompetitie 2022 R5 Rhoon 1 H8 (I14)
2022-04-26 S.Y.A. Semplonius PPGZ Clubavond 2022 R4 Leeuwarden 1 H16 (I15)
2022-04-19 A.I.R.Q. Nieman R4 - Clubcompetitie Groningen 2022 Groningen 1 H8 (I9)
2022-04-18 I. van Dorland Avondcompetitie Papendal 2022 R4 Papendal 1 H9 (I6)
2022-04-18 A.G.M. Brouwers Avondcompetitie Papendal 2022 R4 Papendal 1 H5 (I8)
2022-04-15 M. Koolwijk Rhoon Clubcompetitie 2022 R3 Rhoon 1 H17 (I5)
2022-04-06 J.W. Wouda Clubcompetitie Orvelte 2022 R1 Orvelte 1 H11 (I4)
2022-04-06 L. van den Broek Rhoon Rabbitcompetitie 2022 R14 Rhoon 1 H16 (I15)
2022-04-05 E.F. Hesseling R2 - Clubcompetitie Groningen 2022 Groningen 1 H4 (I13)
2022-03-31 M.J.M. Römer Golfmoatjes 't Lohr t Lohr 1 H8 (I12)
2022-03-26 M. Rangkouw NRT1 Koudum 2022 R2 Koudum 1 H12 (I17)
2022-03-26 R. Kwant NRT1 Koudum 2022 R2 Koudum 1 H2 (I16)
2022-03-24 M. Stronks-vd Graaf Golfmoatjes 't Lohr t Lohr 1 H9 (I11)
2022-02-26 W. Grondman Lemele Wintercompetitie 2021/2022 R21 Lemele 1 H2 (I8)
2022-02-24 G.J. Oonk Golfmoatjes 't Lohr t Lohr 1 H11 (I9)
2022-01-22 T. Otten Lemele Wintercompetitie 2021/2022 R16 Lemele 1 H7 (I15)
2022-01-15 R. Vrielink Lemele Wintercompetitie 2021/2022 R15 Lemele 1 H12 (I18)
2021-12-05 F.W.T. Verheij Maandbeker zondag 't Lohr 2021 R11 t Lohr 1 H1 (I17)
2021-11-27 A.G.M. Reimink Lemele Wintercompetitie 2021/2022 R8 Lemele 1 H13 (I17)
2021-11-06 C. Eggens Clubkampioenschap Strokeplay Orvelte Orvelte 1 H8 (I15)
2021-10-27 C.A.J. Koenders Q-Kaart t Lohr 1 H3 (I6)
2021-10-23 R.S. Westerduin Rhoon Wintercompetitie 2021/2022 R6 Rhoon 1 H7 (I4)
2021-10-21 H. Jansen Golfmoatjes 't Lohr t Lohr 1 H6 (I18)
2021-10-03 D.H.H.W.H. Visser Maandbeker zondag 't Lohr 2021 R9 t Lohr 1 H6 (I18)
2021-09-26 H. Hageman NK Strokeplay Groningen 2021 R1 Groningen 1 H14 (I4)
2021-09-14 R. Ebben Lemele Competitie 2021 R24 Lemele 1 H3 (I9)
2021-09-12 T. Zwerus NRT6 Papendal R3 Papendal 1 H5 (I8)
2021-09-12 W. de Jong NRT6 Papendal R3 Papendal 1 H1 (I16)
2021-09-12 H. Timmerman NRT6 Papendal R3 Papendal 1 H14 (I1)
2021-09-12 L. de Wind NRT6 Papendal R3 Papendal 1 H16 (I5)
2021-09-12 I. van Dorland NRT6 Papendal R2 Papendal 1 H13 (I13)
2021-09-09 B. Boom Golfmoatjes 't Lohr t Lohr 1 H10 (I4)
2021-09-05 J.W. Tijhuis Q-Kaart Koekange 1 H11 (I12)
2021-08-31 J. Kruijer Clubcompetitie 23 Groningen Groningen 1 H5 (I11)
2021-08-30 K.J. Kwant Clubcompetitie Koekange 2021 Koekange 1 H9 (I7)
2021-08-30 M. Bakker Clubcompetitie Koekange 2021 Koekange 1 H17 (I5)
2021-08-16 W. Smidt Oostwold Competitie Ronde 21 Oostwold 1 H1 (I8)
2021-08-16 J.N. Wolters Oostwold Competitie Ronde 21 Oostwold 1 H15 (I13)
2021-08-10 E.F. Hesseling Clubcompetitie 20 Groningen Groningen 1 H5 (I11)
2021-08-05 M. Bergmeester Clubcompetitie SLG Zwartemeer 2021 R18 Zwartemeer 1 H14 (I12)
2021-08-02 M. Möller Avond competitie P&P Papendal 2021 R19 Papendal 1 H6 (I2)
2021-07-30 R.X. van Lent Rhoon Clubcompetitie 2021 R19 Rhoon 1 H1 (I6)
2021-07-27 H. Spaargaren-Kleinlugtenbelt Clubcompetitie 18 Groningen Groningen 1 H14 (I4)
2021-07-26 T. Zwerus Avond competitie P&P Papendal 2021 R18 Papendal 1 H5 (I8)
2021-07-21 T. Eggens Clubcompetitie Orvelte 2021 R16 Orvelte 1 H8 (I15)
2021-07-20 Tim Belterman Zomeravondcompetitie 't Lohr t Lohr 1 H9 (I11)
2021-07-20 T. Stroet Zomeravondcompetitie 't Lohr t Lohr 1 H7 (I15)
2021-07-13 D.H.H.W.H. Visser Zomeravondcompetitie 't Lohr t Lohr 1 H13 (I13)
2021-07-13 H. Spaargaren-Kleinlugtenbelt Clubcompetitie 16 Groningen Groningen 1 H17 (I16)
2021-07-08 G.J. Moes Clubcompetitie SLG Zwartemeer 2021 R14 Zwartemeer 1 H3 (I18)