Kaartdetails

Hieronder vind je de details van de laatste 500 scorekaarten. Door op een kolomnaam te klikken kun je sorteren:

Datum Tijd Lidcode Naam Oorsprong Qualifying Baan Baanlus Tot_SP Tot_SF H1 H2 H3 H4 H5 H6 H7 H8 H9 H10 H11 H12 H13 H14 H15 H16 H17 H18 HC_Oud HC_Nieuw
2023-03-30 10:30 KOSK 1 W. Koskamp Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 71 29 4 5 4 4 4 4 3 5 3 1 4 3 5 4 5 4 4 5 7.8 8.1
2023-03-30 10:30 BEES 1 H. te Beest Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 58 33 3 3 3 4 3 3 3 3 3 3 3 4 3 4 3 4 3 3 -0.6 -0.6
2023-03-30 10:30 BRUI 2 A. ten Bruin Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 73 27 3 4 3 6 4 5 4 4 3 4 7 3 4 4 4 4 4 3 6.4 6.9
2023-03-30 10:30 CHRI 1 F.H.A. Christ Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 73 34 4 3 3 4 4 4 5 3 4 4 3 4 4 6 4 6 4 4 15.0 15.0
2023-03-30 10:30 RMER 1 M.J.M. Römer Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 68 32 3 3 3 3 4 4 4 3 4 4 5 4 5 7 4 3 2 3 6.5 6.5
2023-03-30 10:30 OONK 1 G.J. Oonk Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 66 35 2 4 6 4 3 3 4 4 3 3 4 4 4 3 4 4 3 4 9.3 9.3
2023-03-30 10:30 OOST 1 W. Oosterink Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 68 26 3 4 4 4 4 4 3 4 3 3 4 3 3 4 5 5 4 4 2.4 2.9
2023-03-30 10:30 VENH 1 F.T. Venhorst Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 73 35 4 5 3 4 3 3 5 4 4 5 3 3 3 4 5 5 4 6 15.6 15.6
2023-03-30 10:30 STRO 1 H. Stronks Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 75 34 4 5 6 4 3 3 4 3 4 5 4 3 7 3 6 4 3 4 16.0 16.0
2023-03-30 10:30 OOST 2 M. Oosterink Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 75 28 3 4 5 6 4 4 4 4 5 8 2 3 3 4 5 4 3 4 8.9 9.3
2023-03-30 10:30 GIJS 1 G. Gijsbers Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 76 31 6 4 5 3 5 5 5 6 3 7 3 2 3 3 4 3 5 4 12.7 12.8
2023-03-30 10:30 LENS 1 H. Lensink Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 75 30 4 5 4 4 5 4 4 4 4 4 5 4 4 4 4 4 4 4 13.3 13.5
2023-03-30 10:30 STRO 2 M. Stronks-vd Graaf Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 79 31 5 6 5 4 4 3 6 3 5 3 5 4 4 4 5 4 4 5 17.8 17.9
2023-03-29 11:00 VEEN 1 E. Veen Rhoon Rabbitochtend 2023 R13 Ja Rhoon 1 66 30 4 4 4 5 3 3 5 3 3 3 2 4 3 4 4 3 5 4 2.5 2.7
2023-03-29 11:00 BEEM 2 A.F. Beemster Rhoon Rabbitochtend 2023 R13 Ja Rhoon 1 55 39 3 3 2 3 2 4 3 3 3 3 3 4 3 3 3 3 3 4 0.5 -0.1
2023-03-29 11:00 KONI 3 J. de Koning Rhoon Rabbitochtend 2023 R13 Ja Rhoon 1 67 38 3 3 3 3 3 4 3 3 3 4 5 5 5 5 4 4 3 4 12.2 11.8
2023-03-29 11:00 WESS 1 A.F.L. van Bronckhorst Rhoon Rabbitochtend 2023 R13 Ja Rhoon 1 69 30 3 3 6 3 5 3 5 4 3 3 6 4 3 3 6 3 3 3 2.7 2.9
2023-03-29 11:00 HOUD 1 D. van Houdt Rhoon Rabbitochtend 2023 R13 Ja Rhoon 1 64 35 3 3 3 4 4 4 4 3 2 4 4 5 2 4 3 3 4 5 6.2 6.2
2023-03-29 11:00 MEER 1 P. van der Meer Rhoon Rabbitochtend 2023 R13 Ja Rhoon 1 63 36 3 4 3 3 3 4 4 3 4 3 3 4 3 3 4 4 3 5 6.4 6.4
2023-03-29 11:00 KLER 1 T.J. de Klerk Rhoon Rabbitochtend 2023 R13 Ja Rhoon 1 73 32 4 4 4 3 4 5 4 3 3 4 5 6 4 4 3 5 4 4 12.1 12.1
2023-03-29 11:00 VISS 3 B. Visser Rhoon Rabbitochtend 2023 R13 Ja Rhoon 1 65 39 5 5 3 2 3 4 5 3 3 3 4 4 3 4 3 4 4 3 10.5 9.9
2023-03-29 11:00 HOWL 1 T.M.C. Howlett-Smit Rhoon Rabbitochtend 2023 R13 Ja Rhoon 1 77 29 5 3 4 4 5 5 5 4 3 4 6 4 5 5 4 4 4 3 12.8 13.1
2023-03-29 11:00 GOOI 1 J.G.J. de Gooijer Rhoon Rabbitochtend 2023 R13 Ja Rhoon 1 73 30 5 3 4 3 4 5 4 3 6 3 4 4 5 4 4 5 3 4 10.0 10.2
2023-03-29 11:00 ZWIJ 2 T. Zwijnenburg Rhoon Rabbitochtend 2023 R13 Ja Rhoon 1 77 34 3 3 5 3 4 4 5 3 5 5 4 5 4 4 4 6 5 5 18.4 18.4
2023-03-29 11:00 HAAS 2 P. de Haas Rhoon Rabbitochtend 2023 R13 Ja Rhoon 1 70 25 3 3 4 4 3 4 4 3 3 5 6 5 3 5 3 4 4 4 1.4 1.9
2023-03-29 11:00 HARE 1 J.M. van Haren Rhoon Rabbitochtend 2023 R13 Ja Rhoon 1 66 29 4 3 3 2 4 4 4 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 1.9 2.2
2023-03-29 11:00 BROE 1 L. van den Broek Rhoon Rabbitochtend 2023 R13 Ja Rhoon 1 71 29 4 4 3 2 4 4 3 4 4 4 6 5 4 7 3 3 3 4 4.9 5.2
2023-03-28 18:30 DUZI 1 T. Duzink R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 59 31 3 3 3 4 3 3 3 3 4 3 3 4 3 3 4 4 3 3 -2.3 -2.2
2023-03-28 18:30 HESS 1 E.F. Hesseling R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 66 31 4 3 3 3 3 3 4 6 4 4 3 4 3 3 4 4 4 4 4.2 4.3
2023-03-28 18:30 VRIE 4 H. de Vries Clubcomp. PPGZ Leeuwarden R1 Ja Leeuwarden 1 62 31 2 4 4 3 4 3 4 3 4 3 4 3 4 3 4 2 4 4 0.8 0.9
2023-03-28 18:30 DIJK 3 A.D.M. van Dijk R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 62 32 3 4 3 2 5 3 3 4 3 4 4 5 3 4 3 3 3 3 2.0 2.0
2023-03-28 18:30 HEND 1 E.J.M. van den Hende R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 53 33 3 3 3 3 3 3 2 3 2 2 3 3 3 3 4 3 4 3 -5.6 -5.6
2023-03-28 18:30 LENT 1 R.X. van Lent Rhoon Clubcompetitie R1 Ja Rhoon 1 61 38 2 3 4 3 5 4 3 4 3 4 4 2 3 2 3 3 4 5 5.5 5.1
2023-03-28 18:30 IJSS 1 R. van IJsselmuide Rhoon Clubcompetitie R1 Ja Rhoon 1 58 32 4 3 3 3 3 3 3 4 3 5 2 4 3 2 3 2 4 4 -2.8 -2.8
2023-03-28 18:30 LASO 1 H.J. Lasonder R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 56 35 3 3 4 3 2 4 3 4 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 -1.3 -1.3
2023-03-28 18:30 HOUT 1 G.B. van Houten R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 68 28 4 3 4 3 3 6 3 3 5 3 4 4 3 6 3 4 3 4 4.0 4.4
2023-03-28 18:30 GROO 2 R. de Groot Rhoon Clubcompetitie R1 Ja Rhoon 1 57 29 3 3 3 2 3 4 3 3 3 4 4 3 3 4 3 3 2 4 -7.4 -7.1
2023-03-28 18:30 BOLL 1 J.W. Bolluijt Rhoon Clubcompetitie R1 Ja Rhoon 1 63 40 4 4 4 2 3 3 3 4 4 3 2 4 3 4 4 3 5 4 10.4 9.6
2023-03-28 18:30 BOS 4 F.J. Bos R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 61 35 5 4 3 2 4 2 3 2 3 3 3 3 3 4 5 5 3 4 3.9 3.9
2023-03-28 18:30 LIND 1 J.M. van 't Lindenhout R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 60 32 5 3 3 3 3 3 3 3 3 6 3 3 3 4 4 2 3 3 -0.6 -0.6
2023-03-28 18:30 BATE 1 L.C. Batelaan R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 68 35 4 3 3 4 3 5 3 4 4 4 4 5 2 4 4 5 3 4 10.9 10.9
2023-03-28 18:30 TIMM 1 J.R.H. Timmer R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 60 29 4 4 3 2 4 3 3 3 3 3 5 2 4 4 3 4 3 3 -2.6 -2.3
2023-03-28 18:30 SCHI 5 M.A. Schiltmeijer Rhoon Clubcompetitie R1 Ja Rhoon 1 68 44 5 5 4 3 3 3 3 4 2 7 5 4 3 4 3 3 2 5 18.0 17.0
2023-03-28 18:30 WIND 1 L. de Wind Clubcomp. PPGZ Leeuwarden R1 Ja Leeuwarden 1 61 35 3 4 3 3 2 3 4 3 3 4 6 3 4 3 4 3 3 3 3.4 3.4
2023-03-28 18:30 WALH 1 S.D.S. Walhain R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 60 36 4 3 3 3 5 3 3 3 3 3 3 4 4 3 3 3 3 4 4.4 4.4
2023-03-28 18:30 BRUI 1 D. de Bruin Clubcomp. PPGZ Leeuwarden R1 Ja Leeuwarden 1 56 37 2 4 2 3 4 3 3 3 3 2 3 4 4 3 3 3 4 3 0.8 0.6
2023-03-28 18:30 KOK 2 T. Kok Clubcomp. PPGZ Leeuwarden R1 Ja Leeuwarden 1 65 28 3 3 3 3 3 2 5 3 4 4 3 4 5 4 5 3 5 3 0.6 1.0
2023-03-28 18:30 GRIE 1 S. van Griethuijsen Clubcomp. PPGZ Leeuwarden R1 Ja Leeuwarden 1 58 34 4 3 3 3 2 3 3 3 3 3 3 4 3 3 3 3 4 5 0.1 0.1
2023-03-28 18:30 SEPP 1 E. Sepp Clubcomp. PPGZ Leeuwarden R1 Ja Leeuwarden 1 72 33 3 3 4 4 4 3 3 3 4 7 3 2 7 4 5 5 3 5 10.5 10.5
2023-03-28 18:30 KUIP 6 B.J. Kuipers R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 69 40 3 3 3 6 4 4 4 4 4 3 2 4 5 5 3 4 4 4 16.6 15.8
2023-03-28 18:30 KOBE 1 M. Kobes Clubcomp. PPGZ Leeuwarden R1 Ja Leeuwarden 1 52 34 2 3 3 3 3 3 4 2 3 3 4 3 2 3 3 2 3 3 -5.6 -5.6
2023-03-28 18:30 GROO 1 J. de Groot Clubcomp. PPGZ Leeuwarden R1 Ja Leeuwarden 1 55 32 3 3 3 3 3 3 4 2 2 3 3 3 4 3 4 2 4 3 -5.2 -5.2
2023-03-28 18:30 CANR 1 A.A. Canrinus R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 56 36 5 3 5 3 3 3 2 3 3 3 2 3 2 3 4 3 3 3 -0.1 -0.1
2023-03-28 18:30 BERG 4 K.F. Bergh R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 53 34 3 3 2 2 3 3 4 3 3 4 4 3 2 3 3 3 3 2 -5.4 -5.4
2023-03-28 18:30 GROO 5 R. de Groot Clubcomp. PPGZ Leeuwarden R1 Ja Leeuwarden 1 56 36 3 3 3 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 3 4 4 0.4 0.4
2023-03-28 18:30 STUY 1 M.W. Stuyvers Rhoon Clubcompetitie R1 Ja Rhoon 1 52 37 3 3 3 3 3 3 2 3 3 3 3 4 2 3 3 3 3 2 -4.4 -4.6
2023-03-28 18:30 KUIP 7 H. Kuipers R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 66 44 3 4 3 3 4 5 4 4 3 3 4 4 3 7 4 2 3 3 17.4 16.4
2023-03-28 18:30 BEEM 2 A.F. Beemster Rhoon Clubcompetitie R1 Ja Rhoon 1 57 37 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 2 3 3 5 4 3 0.7 0.5
2023-03-28 18:30 SNIE 1 E. Snieder Clubcomp. PPGZ Leeuwarden R1 Ja Leeuwarden 1 56 33 2 3 3 3 4 4 3 3 3 3 3 3 2 4 3 4 3 3 -3.5 -3.5
2023-03-28 18:30 JANS 1 H. Jansen Clubcomp. PPGZ Leeuwarden R1 Ja Leeuwarden 1 59 39 4 3 4 3 3 3 3 3 4 3 3 4 3 3 4 2 4 3 6.1 5.5
2023-03-28 18:30 HEID 3 B. van der Heide Clubcomp. PPGZ Leeuwarden R1 Ja Leeuwarden 1 66 34 3 4 3 3 3 3 3 3 3 6 3 4 5 4 4 4 5 3 7.8 7.8
2023-03-28 18:30 HAGE 2 H. Hageman Clubcomp. PPGZ Leeuwarden R1 Ja Leeuwarden 1 55 36 3 2 4 3 3 3 3 3 3 3 3 4 3 3 3 2 3 4 -0.8 -0.8
2023-03-28 18:30 ZIJL 2 M. van Zijl R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 51 37 4 2 3 2 4 2 3 3 4 3 3 3 2 2 3 3 2 3 -3.9 -4.1
2023-03-28 18:30 CORM 1 T. J. H. Corman R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 71 30 3 5 3 2 5 4 5 4 5 4 4 2 3 4 5 5 4 4 8.8 9.0
2023-03-28 18:30 MOLE 1 H. Molendijk Clubcomp. PPGZ Leeuwarden R1 Ja Leeuwarden 1 68 27 4 4 4 4 4 3 3 5 4 4 4 4 4 3 3 3 4 4 3.0 3.5
2023-03-28 18:30 BOOM 2 J. Boomsma Clubcomp. PPGZ Leeuwarden R1 Ja Leeuwarden 1 67 31 5 3 2 3 5 4 4 3 3 2 4 4 3 3 5 4 6 4 6.3 6.4
2023-03-28 18:30 DOUN 1 D. Douna R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 79 15 3 3 5 5 4 6 5 4 5 5 3 5 4 4 4 6 3 5 -0.2 0.3
2023-03-28 18:30 OSTR 1 L. Ostrowski Rhoon Clubcompetitie R1 Ja Rhoon 1 58 35 3 3 3 2 3 3 4 4 3 4 4 3 3 3 3 4 3 3 -0.4 -0.4
2023-03-28 18:30 DIJK 4 K. Dijkman Clubcomp. PPGZ Leeuwarden R1 Ja Leeuwarden 1 62 35 4 4 4 3 3 3 3 4 4 3 3 3 5 3 3 3 3 4 4.7 4.7
2023-03-28 18:30 BROU 1 P.J. Brouwer R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 68 26 4 3 4 4 3 4 5 4 4 5 4 3 4 3 4 3 4 3 1.9 2.4
2023-03-28 18:30 STEE 4 E.S. Steenhuisen R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 58 35 3 3 4 3 3 3 4 3 3 3 2 3 4 2 3 5 4 3 1.1 1.1
2023-03-28 18:30 KRUI 1 J. Kruijer R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 58 35 3 4 4 3 3 4 3 3 2 3 3 4 3 3 3 4 3 3 1.2 1.2
2023-03-28 18:30 MAST 2 A.M. Maste R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 83 28 5 5 3 4 6 5 4 4 5 5 4 5 3 5 5 7 5 3 18.0 18.4
2023-03-28 18:30 WOER 1 P. Woerde R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 57 30 3 3 3 4 3 4 3 3 4 3 3 2 3 3 4 3 3 3 -5.2 -5.0
2023-03-28 18:30 SCHU 3 B. Schut R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 67 31 3 4 4 5 3 3 5 2 3 3 4 3 4 3 4 5 5 4 6.0 6.1
2023-03-28 18:30 WEG 1 J.P. van der Weg Rhoon Clubcompetitie R1 Ja Rhoon 1 67 37 3 4 3 6 3 4 4 4 3 3 3 4 4 5 4 2 4 4 9.6 9.4
2023-03-28 18:30 RAM 1 R. Ram Rhoon Clubcompetitie R1 Ja Rhoon 1 61 35 3 3 4 3 3 5 3 3 4 4 3 3 3 4 3 4 3 3 3.2 3.2
2023-03-28 18:30 GAAR 1 H. Gaarman Clubcomp. PPGZ Leeuwarden R1 Ja Leeuwarden 1 69 31 4 4 3 4 4 4 3 3 6 4 2 3 4 5 4 4 4 4 7.5 7.6
2023-03-28 18:30 HASP 1 R. Hasper R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 55 31 4 3 3 3 3 2 3 2 4 3 3 4 3 3 3 3 3 3 -6.0 -5.9
2023-03-28 18:30 STEE 6 T. Steenhuisen R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 74 33 4 4 3 4 3 6 4 4 4 3 4 4 5 4 5 3 5 5 15.4 15.4
2023-03-28 18:30 SPEA 2 R. Spears R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 63 32 3 3 6 4 5 3 3 3 3 3 3 3 4 3 4 3 4 3 2.3 2.3
2023-03-28 18:30 BOSC 1 H.D. van den Bosch R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 58 34 3 4 3 4 3 3 4 3 2 2 4 3 4 3 3 3 3 4 0.0 0.0
2023-03-28 18:30 BRIN 5 B. ten Brink Clubcomp. PPGZ Leeuwarden R1 Ja Leeuwarden 1 58 34 3 4 3 4 3 3 3 3 3 3 3 3 4 3 3 3 4 3 0.0 0.0
2023-03-28 18:30 KOK 1 D. Kok Clubcomp. PPGZ Leeuwarden R1 Ja Leeuwarden 1 64 29 4 5 3 2 4 3 4 4 4 3 3 4 3 3 4 4 3 4 0.6 0.9
2023-03-28 18:30 MAST 1 A. van Mastrigt Clubcomp. PPGZ Leeuwarden R1 Ja Leeuwarden 1 58 39 2 4 3 3 4 4 3 3 3 3 2 3 3 3 3 3 5 4 5.3 4.7
2023-03-28 18:30 ZIJL 1 R. van Zijl R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 60 30 3 2 3 3 4 5 3 3 3 4 3 4 2 4 4 4 3 3 -2.0 -1.8
2023-03-28 18:30 MULD 1 P. Mulder R1 - Groningen Clubcompetitie Ja Groningen 1 69 31 4 4 5 5 3 4 4 5 5 3 3 2 3 4 3 4 3 5 8.3 8.4
2023-03-27 18:30 HASP 1 R. Hasper Oostwold Clubcompetitie 2023 Ronde 1 Ja Oostwold 1 49 35 2 3 3 3 4 4 2 3 2 3 3 2 3 3 3 2 2 2 -6.0 -6.0
2023-03-27 19:00 BOER 9 E. de Boer Competitie Buitengoed Weerwille 2023 Ja Weerwille 1 67 34 4 4 4 4 4 4 5 3 3 4 3 3 3 6 4 3 3 3 10.2 10.2
2023-03-27 18:30 ZWER 1 T. Zwerus Avondcompetitie Papendal 2023 R1 Ja Papendal 1 59 32 3 3 3 2 4 3 4 4 3 2 4 3 3 7 3 3 2 3 -3.2 -3.2
2023-03-27 19:00 GRLE 1 J.G. Gräler Competitie Buitengoed Weerwille 2023 Ja Weerwille 1 56 34 3 4 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 3 3 4 2 3 3 -1.5 -1.5
2023-03-27 18:30 WINK 1 J.J.P.J. Winkels Avondcompetitie Papendal 2023 R1 Ja Papendal 1 73 33 3 4 5 3 5 4 4 4 3 4 5 4 5 6 3 5 3 3 14.0 14.0
2023-03-27 19:00 HIDD 1 S. Hidding Competitie Buitengoed Weerwille 2023 Ja Weerwille 1 66 35 6 4 3 3 4 3 4 4 4 3 4 4 5 3 3 3 3 3 10.1 10.1
2023-03-27 19:00 VELD 5 A. Veldman-Guichelaar Competitie Buitengoed Weerwille 2023 Ja Weerwille 1 66 41 5 4 4 3 3 2 3 3 4 4 4 4 3 4 4 3 5 4 16.2 15.2
2023-03-27 19:00 POTM 1 W. Potman Competitie Buitengoed Weerwille 2023 Ja Weerwille 1 54 33 3 2 3 4 3 3 3 3 3 3 3 3 3 2 3 3 4 3 -3.6 -3.6
2023-03-27 19:00 BERG 6 J.J. van den Berg Competitie Buitengoed Weerwille 2023 Ja Weerwille 1 55 32 4 3 3 3 4 4 3 2 3 3 2 3 3 3 2 3 4 3 -3.8 -3.8
2023-03-27 19:00 KWAN 1 R. Kwant Competitie Buitengoed Weerwille 2023 Ja Weerwille 1 50 32 3 3 3 3 3 2 2 3 3 3 3 2 3 3 3 3 3 2 -8.7 -8.7
2023-03-27 19:00 HUBE 2 R. Huberts Competitie Buitengoed Weerwille 2023 Ja Weerwille 1 52 32 3 3 3 2 3 3 2 3 3 3 3 3 3 2 3 3 3 4 -6.6 -6.6
2023-03-27 18:30 WIJK 1 D. van Wijk Avondcompetitie Papendal 2023 R1 Ja Papendal 1 63 39 3 4 4 3 4 4 3 3 4 3 3 3 3 4 4 4 4 3 10.3 9.7
2023-03-27 18:30 GUIJ 1 F.H.B. Guijken Avondcompetitie Papendal 2023 R1 Ja Papendal 1 59 35 3 4 3 3 3 3 5 3 4 3 2 3 3 4 3 4 4 2 1.6 1.6
2023-03-27 18:30 REIJ 1 P.A. Reijrink Avondcompetitie Papendal 2023 R1 Ja Papendal 1 64 36 4 3 3 3 5 4 3 3 5 3 4 3 2 4 2 4 3 6 7.8 7.8
2023-03-27 18:30 HEUS 2 M. Heussen Avondcompetitie Papendal 2023 R1 Ja Papendal 1 52 36 3 3 2 3 2 3 3 2 3 3 2 4 3 4 3 4 2 3 -4.3 -4.3
2023-03-27 18:30 BRIN 1 A. Brinkema Oostwold Clubcompetitie 2023 Ronde 1 Ja Oostwold 1 59 33 3 3 3 3 3 3 6 3 3 5 3 4 3 4 3 3 2 2 0.5 0.5
2023-03-27 18:30 RANG 1 M. Rangkouw Avondcompetitie Papendal 2023 R1 Ja Papendal 1 53 35 2 2 2 2 3 3 3 4 4 3 3 3 3 3 3 3 4 3 -4.0 -4.0
2023-03-27 18:30 WIER 1 A. Wierenga Oostwold Clubcompetitie 2023 Ronde 1 Ja Oostwold 1 89 21 5 4 3 2 6 2 7 5 5 5 7 3 4 4 5 4 5 13 11.2 11.7
2023-03-27 18:30 POST 1 D. Postelmans Avondcompetitie Papendal 2023 R1 Ja Papendal 1 55 36 2 3 2 3 2 4 4 3 3 2 4 3 4 3 3 4 4 2 -1.2 -1.2
2023-03-27 18:30 BOSC 1 H.D. van den Bosch Oostwold Clubcompetitie 2023 Ronde 1 Ja Oostwold 1 60 30 2 3 3 3 5 3 3 5 4 5 3 3 3 4 3 4 2 2 -0.2 0.0
2023-03-27 18:30 MLLE 1 M. Möller Avondcompetitie Papendal 2023 R1 Ja Papendal 1 58 29 3 3 4 3 3 3 3 3 3 4 3 3 2 3 3 3 6 3 -6.5 -6.2
2023-03-27 18:30 WEBE 1 M.V. Weber Oostwold Clubcompetitie 2023 Ronde 1 Ja Oostwold 1 51 35 2 3 2 3 3 3 3 3 3 3 3 2 4 3 3 3 3 2 -4.1 -4.1
2023-03-27 18:30 LIND 1 J.M. van 't Lindenhout Oostwold Clubcompetitie 2023 Ronde 1 Ja Oostwold 1 57 32 3 3 3 3 4 4 3 3 3 3 3 2 4 3 4 3 3 3 -0.6 -0.6
2023-03-27 18:30 SCHI 1 E. de Schiffart Avondcompetitie Papendal 2023 R1 Ja Papendal 1 54 35 3 3 2 3 2 3 3 3 3 2 3 4 2 3 3 6 3 3 -4.4 -4.4
2023-03-27 18:30 IMMI 1 K. Imminga Oostwold Clubcompetitie 2023 Ronde 1 Ja Oostwold 1 56 31 3 5 3 3 3 2 3 3 4 3 3 3 3 3 3 3 3 3 -2.7 -2.6
2023-03-27 18:30 JANS 2 E. Janssen Avondcompetitie Papendal 2023 R1 Ja Papendal 1 58 32 5 2 3 3 3 4 4 3 3 3 4 4 3 4 2 3 2 3 -1.9 -1.9
2023-03-27 18:30 DORL 2 I. van Dorland Avondcompetitie Papendal 2023 R1 Ja Papendal 1 64 35 3 3 4 3 4 3 2 4 5 5 4 4 2 4 4 4 3 3 6.9 6.9
2023-03-27 18:30 KOOI 2 J.L. Kooij Avondcompetitie Papendal 2023 R1 Ja Papendal 1 61 42 4 3 4 3 4 4 3 4 3 2 2 4 3 3 4 4 3 4 10.5 9.5
2023-03-27 18:30 BOSC 3 S. Bosch Avondcompetitie Papendal 2023 R1 Ja Papendal 1 63 29 3 3 3 3 2 4 3 3 4 4 2 3 5 6 5 4 3 3 -0.2 0.1
2023-03-27 18:30 WOLT 1 J.N. Wolters Oostwold Clubcompetitie 2023 Ronde 1 Ja Oostwold 1 58 27 3 3 3 4 3 3 4 3 4 4 3 3 3 3 4 2 3 3 -5.1 -4.6
2023-03-27 18:30 ERP 2 H. van Erp Oostwold Clubcompetitie 2023 Ronde 1 Ja Oostwold 1 62 28 4 3 4 2 6 3 3 3 6 2 2 3 4 3 4 4 3 3 -2.3 -1.9
2023-03-27 18:30 IMMI 2 L.R. Imminga Oostwold Clubcompetitie 2023 Ronde 1 Ja Oostwold 1 63 33 3 3 4 3 5 4 5 4 4 3 5 2 4 4 2 2 3 3 5.5 5.5
2023-03-27 18:30 SMID 1 W. Smidt Oostwold Clubcompetitie 2023 Ronde 1 Ja Oostwold 1 49 35 4 2 3 2 2 3 3 3 4 2 2 4 2 3 3 2 2 3 -6.5 -6.5
2023-03-27 18:30 OLTH 1 B. Olthuis Oostwold Clubcompetitie 2023 Ronde 1 Ja Oostwold 1 55 30 3 3 3 2 4 3 3 4 2 4 3 2 3 4 3 3 3 3 -4.9 -4.7
2023-03-27 18:30 VALK 1 V.C. Valkenburg Avondcompetitie Papendal 2023 R1 Ja Papendal 1 67 33 5 3 3 3 3 4 4 3 2 4 3 3 4 8 3 3 7 2 3.7 3.7
2023-03-27 18:30 VALK 3 F.R. Valkenburg Avondcompetitie Papendal 2023 R1 Ja Papendal 1 67 35 5 3 3 3 3 4 3 4 3 5 3 3 4 10 3 3 2 3 6.4 6.4
2023-03-27 18:30 HEIN 1 J.J.M. Heins Avondcompetitie Papendal 2023 R1 Ja Papendal 1 67 34 4 3 3 3 3 3 4 6 4 3 6 3 2 3 4 5 4 4 9.4 9.4
2023-03-27 18:30 ADRI 1 M. E. Adriaensen Avondcompetitie Papendal 2023 R1 Ja Papendal 1 66 32 4 5 4 3 4 2 3 3 4 3 4 3 3 5 3 7 3 3 5.3 5.3
2023-03-27 18:30 FRAZ 1 L. Frazer Avondcompetitie Papendal 2023 R1 Ja Papendal 1 50 39 2 3 3 3 3 2 3 3 2 3 3 3 3 3 2 3 4 2 -3.4 -4.0
2023-03-27 18:30 VERH 1 J.A.D.A. Verheggen Avondcompetitie Papendal 2023 R1 Ja Papendal 1 57 30 2 3 3 3 3 3 2 4 3 3 3 3 4 4 3 4 4 3 -5.5 -5.3
2023-03-27 18:30 SCHA 1 T. Schaub Oostwold Clubcompetitie 2023 Ronde 1 Ja Oostwold 1 65 27 3 4 6 4 4 3 6 3 4 5 3 3 3 3 3 2 3 3 0.0 0.5
2023-03-27 18:30 KRUI 1 J. Kruijer Oostwold Clubcompetitie 2023 Ronde 1 Ja Oostwold 1 62 29 3 3 4 5 4 4 2 2 4 4 4 4 3 5 4 2 2 3 0.9 1.2
2023-03-27 19:00 AHUI 1 M. Ahuis Competitie Buitengoed Weerwille 2023 Ja Weerwille 1 53 32 3 3 4 2 3 3 3 3 2 3 3 3 4 2 4 3 3 2 -6.3 -6.3
2023-03-26 10:00 SEPP 1 E. Sepp Lentecomp. Leeuwarden R3 Ja Leeuwarden 1 59 45 3 3 4 3 3 3 3 3 4 3 3 2 5 3 5 2 3 4 11.5 10.5
2023-03-26 10:00 VRIE 4 H. de Vries Lentecomp. Leeuwarden R3 Ja Leeuwarden 1 61 32 3 4 4 3 3 3 2 4 4 3 3 4 4 4 4 3 3 3 0.8 0.8
2023-03-26 10:00 SCHA 3 A. van Schaik Lentecomp. Leeuwarden R3 Ja Leeuwarden 1 72 34 3 3 3 3 7 5 3 4 4 4 4 4 5 4 4 4 4 4 13.4 13.4
2023-03-26 10:00 GRIE 1 S. van Griethuijsen Lentecomp. Leeuwarden R3 Ja Leeuwarden 1 60 33 2 3 3 3 3 4 3 3 4 3 5 3 3 2 6 3 3 4 0.1 0.1
2023-03-26 10:00 GROO 5 R. de Groot Lentecomp. Leeuwarden R3 Ja Leeuwarden 1 58 34 3 4 3 2 4 2 2 3 4 4 4 3 2 3 4 4 3 4 0.4 0.4
2023-03-26 10:00 MEER 2 E. van der Meer Lentecomp. Leeuwarden R3 Ja Leeuwarden 1 74 31 3 4 3 4 4 4 4 5 5 4 3 4 5 3 4 4 4 7 11.8 11.9
2023-03-26 10:00 BRIN 5 B. ten Brink Lentecomp. Leeuwarden R3 Ja Leeuwarden 1 56 36 4 3 2 3 3 2 3 3 4 3 3 2 3 3 4 3 4 4 0.0 0.0
2023-03-26 10:00 GROO 1 J. de Groot Lentecomp. Leeuwarden R3 Ja Leeuwarden 1 58 28 3 3 2 3 2 3 3 3 3 3 3 5 4 3 4 4 3 4 -5.6 -5.2
2023-03-26 10:00 KOK 1 D. Kok Lentecomp. Leeuwarden R3 Ja Leeuwarden 1 58 35 3 3 3 3 3 5 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 0.6 0.6
2023-03-26 10:00 KOBE 1 M. Kobes Lentecomp. Leeuwarden R3 Ja Leeuwarden 1 54 32 3 3 4 3 4 2 2 3 3 3 3 3 4 2 3 3 3 3 -5.6 -5.6
2023-03-26 10:00 BRUI 1 D. de Bruin Lentecomp. Leeuwarden R3 Ja Leeuwarden 1 61 32 5 4 4 3 3 3 3 3 4 3 3 4 2 3 3 4 4 3 0.8 0.8
2023-03-26 10:00 MAST 1 A. van Mastrigt Lentecomp. Leeuwarden R3 Ja Leeuwarden 1 61 36 3 4 4 3 3 3 4 3 3 3 3 2 4 4 6 3 4 2 5.3 5.3
2023-03-26 10:00 DIJK 4 K. Dijkman Lentecomp. Leeuwarden R3 Ja Leeuwarden 1 58 39 3 3 3 4 4 2 4 3 3 4 3 3 3 4 4 3 2 3 5.3 4.7
2023-03-26 10:00 BOOM 2 J. Boomsma Lentecomp. Leeuwarden R3 Ja Leeuwarden 1 67 31 3 3 3 3 5 3 3 4 4 3 3 4 3 5 5 4 5 4 6.2 6.3
2023-03-26 10:00 VERH 2 H. Verheij Lentecomp. Leeuwarden R3 Ja Leeuwarden 1 64 32 2 4 4 3 3 3 4 3 3 3 4 3 3 2 4 3 4 9 0.8 0.8
2023-03-26 10:00 HEID 3 B. van der Heide Lentecomp. Leeuwarden R3 Ja Leeuwarden 1 66 34 4 3 4 3 4 4 4 3 4 3 3 4 4 4 4 4 3 4 7.8 7.8
2023-03-26 10:00 GAAR 1 H. Gaarman Lentecomp. Leeuwarden R3 Ja Leeuwarden 1 64 36 4 3 5 3 3 3 4 3 3 4 3 4 5 3 4 3 3 4 7.5 7.5
2023-03-26 10:00 MOLE 1 H. Molendijk Lentecomp. Leeuwarden R3 Ja Leeuwarden 1 63 32 4 5 3 3 3 4 3 3 3 3 3 4 5 4 3 4 3 3 3.0 3.0
2023-03-26 10:30 KOTT 1 N. Kotterer Wintercompetitie, R17 Koudum Ja Koudum 1 60 42 3 3 4 3 3 3 4 4 3 2 2 4 3 3 3 5 3 5 8.0 7.0
2023-03-26 10:00 TRIP 1 D. Trip Lentecomp. Leeuwarden R3 Ja Leeuwarden 1 79 25 4 4 5 4 4 4 6 4 5 4 4 4 5 4 5 4 6 3 11.9 12.4
2023-03-26 10:00 SNIE 1 E. Snieder Lentecomp. Leeuwarden R3 Ja Leeuwarden 1 57 32 4 3 3 3 4 3 5 3 3 2 3 3 3 2 3 4 3 3 -3.5 -3.5
2023-03-26 10:00 KOK 2 T. Kok Lentecomp. Leeuwarden R3 Ja Leeuwarden 1 54 39 3 3 4 3 2 4 3 3 3 3 2 3 3 4 3 2 3 3 1.2 0.6
2023-03-26 10:00 HAGE 2 H. Hageman Lentecomp. Leeuwarden R3 Ja Leeuwarden 1 56 35 3 3 3 3 3 2 2 3 3 3 3 4 3 2 4 4 4 4 -0.8 -0.8
2023-03-26 10:00 SCHA 2 J. van Schaik Lentecomp. Leeuwarden R3 Ja Leeuwarden 1 69 35 5 5 3 3 3 3 4 5 3 4 4 4 4 4 5 2 4 4 12.0 12.0
2023-03-26 10:00 JANS 1 H. Jansen Lentecomp. Leeuwarden R3 Ja Leeuwarden 1 64 34 4 3 3 5 3 3 3 3 4 4 3 3 3 5 4 3 3 5 6.1 6.1
2023-03-25 10:30 BEEM 2 A.F. Beemster Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R27 Nee Rhoon 1 59 35 4 3 3 3 3 3 3 3 2 4 3 4 3 4 3 4 3 4 0.7 0.7
2023-03-25 10:30 BOLL 1 J.W. Bolluijt Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R27 Nee Rhoon 1 64 39 3 4 3 4 4 4 3 4 3 4 4 4 4 2 4 3 3 4 10.4 10.4
2023-03-25 10:30 STUY 1 M.W. Stuyvers Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R27 Nee Rhoon 1 55 34 3 2 4 2 3 3 3 3 3 3 4 3 3 3 3 3 3 4 -4.4 -4.4
2023-03-25 10:30 HARE 1 J.M. van Haren Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R27 Nee Rhoon 1 62 33 2 4 3 4 3 3 3 3 4 3 4 5 4 3 4 3 3 4 1.9 1.9
2023-03-25 10:30 KUIP 3 M. Kuiper Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R27 Nee Rhoon 1 71 22 3 3 3 7 5 4 4 4 3 5 3 4 2 3 5 5 4 4 -1.8 -1.8
2023-03-25 10:30 OSTR 1 L. Ostrowski Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R27 Nee Rhoon 1 61 33 3 3 3 3 3 4 3 3 3 4 6 4 3 4 3 3 3 3 -0.4 -0.4
2023-03-25 10:30 RAM 1 R. Ram Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R27 Nee Rhoon 1 62 34 3 3 4 4 4 4 2 4 4 3 3 5 3 3 4 3 2 4 3.2 3.2
2023-03-23 10:30 SPIE 1 A. Spieker Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 65 38 6 4 4 4 3 6 4 2 3 4 2 3 3 5 3 3 3 3 8.9 8.5
2023-03-23 10:30 BRUI 2 A. ten Bruin Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 64 34 4 3 4 3 3 3 4 3 3 3 4 3 4 4 4 3 4 5 6.4 6.4
2023-03-23 10:30 VENH 1 F.T. Venhorst Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 65 44 4 4 4 5 4 3 3 4 2 3 3 4 4 4 4 4 3 3 16.6 15.6
2023-03-23 10:30 MOOL 1 A. Moolenaar Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 71 33 3 3 6 5 5 5 4 3 4 3 4 4 3 3 3 4 5 4 12.3 12.3
2023-03-23 10:30 OOST 2 M. Oosterink Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 77 26 4 5 6 4 4 5 3 3 4 3 4 4 2 4 6 8 4 4 8.4 8.9
2023-03-23 10:30 JANS 6 H. Jansen Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 56 36 3 3 2 3 4 3 3 3 3 3 4 3 2 3 4 3 3 4 -0.5 -0.5
2023-03-23 10:30 BEES 1 H. te Beest Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 59 32 3 4 2 5 3 2 3 4 2 3 5 3 3 4 3 3 3 4 -0.6 -0.6
2023-03-23 10:30 STRO 2 M. Stronks-vd Graaf Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 81 29 4 4 3 6 5 4 5 5 4 3 6 5 4 5 5 4 4 5 17.5 17.8
2023-03-23 10:30 KLEI 3 H. Klein Entink Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 57 42 3 3 2 4 4 3 4 3 3 4 2 4 2 4 4 2 3 3 7.4 6.4
2023-03-23 10:30 WEIJ 1 H. Weijkamp Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 63 36 4 4 2 3 3 3 4 3 3 3 4 4 6 4 3 3 3 4 6.2 6.2
2023-03-23 10:30 STRO 1 H. Stronks Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 81 28 2 4 5 7 4 5 4 4 5 5 4 5 5 4 6 4 3 5 15.6 16.0
2023-03-23 10:30 ROBB 1 B. Robben Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 90 20 4 4 5 4 6 3 4 3 7 5 5 5 4 6 8 5 6 6 14.6 15.1
2023-03-23 10:30 MOOL 2 H.J.Ph. Moolenaar Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 66 36 4 5 7 4 4 3 4 2 2 3 3 4 3 4 4 4 3 3 8.7 8.7
2023-03-23 10:30 GIJS 1 G. Gijsbers Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 76 29 3 3 4 4 3 5 6 3 5 6 5 4 6 3 2 6 4 4 12.4 12.7
2023-03-23 10:30 KOSK 1 W. Koskamp Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 67 33 3 3 4 3 4 4 4 3 3 4 4 3 4 5 3 5 3 5 7.8 7.8
2023-03-23 10:30 OOST 1 W. Oosterink Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 61 33 4 2 4 5 4 4 3 2 3 2 4 3 4 4 4 3 2 4 2.4 2.4
2023-03-19 10:00 GROO 5 R. de Groot Lentecomp. Leeuwarden R2 Ja Leeuwarden 1 51 42 3 3 3 3 3 3 2 2 4 3 3 3 2 3 3 3 2 3 1.4 0.4
2023-03-19 10:00 KOK 2 T. Kok Lentecomp. Leeuwarden R2 Ja Leeuwarden 1 64 31 3 3 3 3 3 3 5 2 3 3 3 4 3 3 7 4 5 4 1.1 1.2
2023-03-19 10:00 JANS 1 H. Jansen Lentecomp. Leeuwarden R2 Ja Leeuwarden 1 63 35 3 3 4 2 5 4 4 3 5 3 4 3 4 4 4 2 3 3 6.1 6.1
2023-03-19 10:00 HEID 3 B. van der Heide Lentecomp. Leeuwarden R2 Ja Leeuwarden 1 71 28 4 4 5 4 4 3 4 3 3 4 3 4 6 4 5 3 3 5 7.4 7.8
2023-03-19 10:00 BOOM 2 J. Boomsma Lentecomp. Leeuwarden R2 Ja Leeuwarden 1 64 34 3 3 5 3 5 3 3 3 5 3 3 3 4 3 4 2 5 4 6.2 6.2
2023-03-19 10:00 DIJK 4 K. Dijkman Lentecomp. Leeuwarden R2 Ja Leeuwarden 1 62 35 3 3 3 3 4 3 4 4 4 4 2 3 4 3 4 3 4 4 5.3 5.3
2023-03-19 10:00 SCHA 2 J. van Schaik Lentecomp. Leeuwarden R2 Ja Leeuwarden 1 69 35 3 3 4 3 4 4 4 3 5 4 4 3 5 4 4 4 4 4 12.0 12.0
2023-03-19 10:00 GAAR 1 H. Gaarman Lentecomp. Leeuwarden R2 Ja Leeuwarden 1 66 34 3 3 4 4 5 3 3 5 3 3 4 4 4 3 4 4 4 3 7.5 7.5
2023-03-19 10:00 MOLE 1 H. Molendijk Lentecomp. Leeuwarden R2 Ja Leeuwarden 1 61 34 4 3 3 4 4 3 4 2 3 4 4 3 4 3 3 3 3 4 3.0 3.0
2023-03-19 10:00 VERH 2 H. Verheij Lentecomp. Leeuwarden R2 Ja Leeuwarden 1 54 40 3 3 3 3 3 3 3 3 2 4 3 3 2 3 4 3 3 3 1.6 0.8
2023-03-19 10:00 SEPP 1 E. Sepp Lentecomp. Leeuwarden R2 Ja Leeuwarden 1 71 34 2 4 4 2 4 4 5 4 5 3 4 5 4 3 3 3 5 7 11.5 11.5
2023-03-19 10:00 TRIP 1 D. Trip Lentecomp. Leeuwarden R2 Ja Leeuwarden 1 70 34 3 3 4 4 4 4 5 4 6 4 3 3 4 4 5 3 4 3 11.9 11.9
2023-03-19 10:00 KOK 1 D. Kok Lentecomp. Leeuwarden R2 Ja Leeuwarden 1 61 32 3 2 3 3 3 4 4 3 3 3 3 4 4 4 4 4 3 4 0.6 0.6
2023-03-19 10:00 MEER 2 E. van der Meer Lentecomp. Leeuwarden R2 Ja Leeuwarden 1 69 35 4 3 4 5 5 3 4 2 5 3 4 3 4 3 3 4 5 5 11.8 11.8
2023-03-19 10:00 VRIE 4 H. de Vries Lentecomp. Leeuwarden R2 Ja Leeuwarden 1 62 31 3 4 3 3 2 3 2 3 4 4 5 5 4 4 4 3 3 3 0.7 0.8
2023-03-19 10:00 BRIN 5 B. ten Brink Lentecomp. Leeuwarden R2 Ja Leeuwarden 1 60 32 3 3 4 3 4 4 3 3 3 3 4 3 4 3 3 3 4 3 0.0 0.0
2023-03-19 10:00 SCHA 3 A. van Schaik Lentecomp. Leeuwarden R2 Ja Leeuwarden 1 69 37 3 4 3 4 4 3 5 3 4 5 3 4 4 4 4 3 5 4 13.6 13.4
2023-03-19 10:00 DIJK 5 D. Dijkman-Hiddema Lentecomp. Leeuwarden R2 Ja Leeuwarden 1 79 23 5 4 3 4 5 5 5 3 6 6 4 4 6 4 4 4 4 3 10.4 10.9
2023-03-18 10:30 KUIP 3 M. Kuiper Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R26 Nee Rhoon 1 56 35 3 2 3 3 3 5 4 4 3 4 3 3 2 2 3 3 2 4 -1.8 -1.8
2023-03-18 10:30 BOLL 1 J.W. Bolluijt Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R26 Nee Rhoon 1 75 31 6 4 4 2 3 3 3 4 4 4 5 9 4 3 3 5 4 5 10.4 10.4
2023-03-18 10:30 OSTR 1 L. Ostrowski Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R26 Nee Rhoon 1 59 34 3 3 3 2 3 4 3 3 4 4 3 4 3 4 3 3 4 3 -0.4 -0.4
2023-03-18 10:30 WEST 2 R.S. Westerduin Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R26 Nee Rhoon 1 59 36 4 3 3 3 2 3 4 2 4 6 3 3 3 4 2 3 4 3 0.6 0.6
2023-03-18 10:30 IJSS 1 R. van IJsselmuide Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R26 Nee Rhoon 1 52 38 3 3 2 2 2 4 3 3 3 3 3 5 3 3 2 3 2 3 -2.8 -2.8
2023-03-18 10:30 GROO 2 R. de Groot Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R26 Nee Rhoon 1 50 36 3 3 2 3 3 3 3 2 2 3 2 3 3 3 3 3 3 3 -7.4 -7.4
2023-03-18 10:30 WEG 1 J.P. van der Weg Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R26 Nee Rhoon 1 64 39 4 5 4 2 4 3 3 3 3 4 3 6 3 3 3 4 3 4 9.6 9.6
2023-03-18 10:30 SCHI 5 M.A. Schiltmeijer Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R26 Nee Rhoon 1 65 46 4 4 2 4 3 5 3 3 4 5 2 4 3 5 4 3 4 3 18.0 18.0
2023-03-18 10:00 GRON 1 W. Grondman Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R25 Ja Lemele 1 71 31 3 3 4 5 6 2 4 4 4 4 3 3 6 4 5 4 3 4 7.0 7.1
2023-03-18 10:00 VRIE 3 R. Vrielink Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R25 Ja Lemele 1 67 40 3 4 3 4 4 3 4 4 3 3 4 3 3 3 4 3 8 4 11.7 10.9
2023-03-18 10:00 OTTE 3 T. Otten Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R25 Ja Lemele 1 64 33 4 3 3 3 3 3 3 4 6 3 3 3 4 3 4 6 4 2 3.5 3.5
2023-03-18 10:00 BERG 2 E.J.W. van den Berg Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R25 Ja Lemele 1 63 31 5 3 3 3 3 4 3 4 4 3 4 3 4 3 5 3 3 3 1.3 1.4
2023-03-18 10:00 HEKM 1 G.J. Hekman Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R25 Ja Lemele 1 58 40 2 2 3 3 4 5 4 4 2 2 4 4 3 3 3 3 4 3 4.8 4.0
2023-03-18 10:00 EBBE 1 R. Ebben Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R25 Ja Lemele 1 56 38 2 3 4 4 3 2 3 3 3 3 2 3 3 4 6 2 2 4 1.2 0.8
2023-03-18 10:00 DIJK 1 F. Dijk Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R25 Ja Lemele 1 58 38 4 3 3 4 3 3 3 3 3 3 4 2 3 3 4 3 4 3 3.3 2.9
2023-03-18 10:30 STUY 1 M.W. Stuyvers Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R26 Nee Rhoon 1 53 36 3 2 2 3 4 3 3 3 3 4 3 3 3 3 3 2 3 3 -4.4 -4.4
2023-03-18 10:00 STRI 1 J.G.M. Strijkveen Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R25 Ja Lemele 1 56 34 4 3 4 3 4 3 3 3 4 2 4 3 1 3 3 3 3 3 -2.7 -2.7
2023-03-17 16:15 STEE 3 G.A.N. Steenbakkers Q-Kaart Ja Koudum 1 60 34 4 3 3 2 2 4 4 3 3 4 2 2 4 4 4 3 5 4 0.3 0.3
2023-03-16 10:30 OOST 2 M. Oosterink Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 68 32 3 4 3 5 4 4 4 3 3 3 4 3 3 5 4 4 4 5 8.4 8.4
2023-03-16 10:30 VENH 1 F.T. Venhorst Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 73 37 4 4 6 4 4 3 3 3 3 4 4 3 3 5 4 4 7 5 16.8 16.6
2023-03-16 10:30 ROBB 1 B. Robben Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 77 31 4 4 4 6 4 3 5 4 4 3 4 3 4 4 6 4 4 7 14.5 14.6
2023-03-16 10:30 BEES 1 H. te Beest Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 57 34 4 3 3 3 3 4 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 3 3 -0.6 -0.6
2023-03-16 10:30 STRO 1 H. Stronks Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 73 35 4 4 4 4 4 5 3 2 5 4 4 4 4 5 6 3 3 5 15.6 15.6
2023-03-16 10:30 MOOL 1 A. Moolenaar Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 70 34 3 5 4 4 4 4 4 5 3 5 3 4 4 4 4 4 3 3 12.3 12.3
2023-03-16 10:30 BOOM 1 B. Boom Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 73 32 4 3 3 4 4 6 3 4 3 4 4 4 5 6 4 4 4 4 11.6 11.6
2023-03-16 10:30 KLEI 3 H. Klein Entink Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 65 34 3 3 4 4 3 3 4 3 3 4 4 4 4 4 4 4 3 4 7.4 7.4
2023-03-16 10:30 RMER 1 M.J.M. Römer Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 64 35 3 3 3 6 3 3 4 3 4 3 3 3 4 4 4 3 3 5 6.5 6.5
2023-03-16 10:30 STRO 2 M. Stronks-vd Graaf Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 77 33 4 4 4 4 4 3 4 3 4 3 5 4 5 6 6 5 4 5 17.5 17.5
2023-03-16 10:30 OONK 1 G.J. Oonk Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 64 38 3 4 3 3 3 4 4 3 3 3 5 4 4 3 4 4 3 4 9.7 9.3
2023-03-16 10:30 WEIJ 1 H. Weijkamp Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 66 32 3 4 4 5 3 3 4 4 3 5 3 4 4 3 3 4 4 3 6.2 6.2
2023-03-16 10:30 MOOL 2 H.J.Ph. Moolenaar Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 66 35 4 3 3 4 3 3 4 3 3 4 3 3 4 3 4 5 6 4 8.7 8.7
2023-03-16 10:30 KOSK 1 W. Koskamp Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 71 28 4 4 4 5 4 3 4 4 3 5 4 3 4 4 3 4 4 5 7.4 7.8
2023-03-16 10:30 SPIE 1 A. Spieker Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 71 34 3 4 3 4 4 3 4 3 3 3 3 4 3 5 3 7 4 8 8.9 8.9
2023-03-16 10:30 LENS 1 H. Lensink Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 74 31 4 3 6 6 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 3 4 5 4 13.2 13.3
2023-03-16 10:30 BRUI 2 A. ten Bruin Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 62 36 3 4 4 4 3 2 4 3 3 3 3 3 3 4 4 3 4 5 6.4 6.4
2023-03-16 10:30 GIJS 1 G. Gijsbers Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 74 30 3 5 4 6 4 5 3 4 2 4 5 4 5 3 5 3 5 4 12.2 12.4
2023-03-16 10:30 OOST 1 W. Oosterink Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 63 31 4 4 3 4 3 3 3 2 4 4 4 3 3 4 4 4 3 4 2.3 2.4
2023-03-15 11:00 ZWIJ 2 T. Zwijnenburg Rhoon Rabbitochtend 2023 R11 Nee Rhoon 1 82 29 5 4 4 4 4 4 4 5 6 4 4 7 5 5 4 4 5 4 18.4 18.4
2023-03-15 11:00 ZWIJ 1 H. Zwijnenburg Rhoon Rabbitochtend 2023 R11 Nee Rhoon 1 87 24 6 4 4 4 4 8 3 5 4 4 3 6 6 6 3 5 6 6 16.1 16.1
2023-03-15 11:00 KLER 1 T.J. de Klerk Rhoon Rabbitochtend 2023 R11 Nee Rhoon 1 76 29 4 3 4 4 4 5 4 5 4 5 4 5 5 5 3 4 3 5 12.1 12.1
2023-03-15 11:00 HOUD 1 D. van Houdt Rhoon Rabbitochtend 2023 R11 Nee Rhoon 1 69 30 6 4 3 2 4 3 3 4 3 3 5 4 5 4 3 3 5 5 6.2 6.2
2023-03-15 11:00 HAAS 2 P. de Haas Rhoon Rabbitochtend 2023 R11 Nee Rhoon 1 61 33 4 3 4 2 3 3 3 2 4 4 4 4 4 4 3 3 3 4 1.4 1.4
2023-03-15 11:00 KONI 3 J. de Koning Rhoon Rabbitochtend 2023 R11 Nee Rhoon 1 67 38 3 4 3 3 3 4 4 3 4 4 5 5 3 4 4 3 3 5 12.2 12.2
2023-03-15 16:30 KOEN 1 C.A.J. Koenders Q-Kaart Ja t Lohr 1 61 38 2 3 2 4 3 3 3 4 4 6 3 3 4 4 3 3 5 2 7.4 7.0
2023-03-15 11:00 MEER 1 P. van der Meer Rhoon Rabbitochtend 2023 R11 Nee Rhoon 1 69 30 4 3 4 5 3 3 4 3 3 5 4 4 4 4 4 3 5 4 6.4 6.4
2023-03-12 10:30 KOTT 1 N. Kotterer Wintercompetitie, R15, Koudum Ja Koudum 1 66 36 3 3 4 4 4 4 4 3 4 4 3 3 4 3 4 4 3 5 8.0 8.0
2023-03-12 10:30 ADEM 1 J. Adema Wintercompetitie, R15, Koudum Ja Koudum 1 55 37 3 2 3 4 3 3 3 2 3 3 3 3 3 4 4 3 3 3 -1.9 -2.1
2023-03-11 10:30 WEG 1 J.P. van der Weg Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R25 Nee Rhoon 1 62 41 3 3 3 4 4 4 4 4 3 3 5 4 2 3 3 3 4 3 9.6 9.6
2023-03-11 10:30 IJSS 1 R. van IJsselmuide Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R25 Nee Rhoon 1 53 37 3 3 3 2 3 3 3 3 3 4 2 4 3 2 3 3 3 3 -2.8 -2.8
2023-03-11 10:30 OSTR 1 L. Ostrowski Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R25 Nee Rhoon 1 56 37 3 3 3 2 3 2 3 3 3 3 5 4 4 3 3 2 4 3 -0.4 -0.4
2023-03-11 10:30 BOLL 1 J.W. Bolluijt Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R25 Nee Rhoon 1 64 40 4 6 3 3 3 3 3 3 3 4 3 5 3 3 3 4 4 4 10.4 10.4
2023-03-11 10:30 KUIP 3 M. Kuiper Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R25 Nee Rhoon 1 59 32 3 2 3 3 3 3 4 3 3 3 3 3 3 5 3 5 4 3 -1.8 -1.8
2023-03-11 10:30 HARE 1 J.M. van Haren Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R25 Nee Rhoon 1 56 39 3 2 2 4 3 4 3 3 3 4 3 4 2 4 3 3 3 3 1.9 1.9
2023-03-11 10:30 GROO 2 R. de Groot Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R25 Nee Rhoon 1 50 36 3 3 3 3 3 3 3 3 2 3 2 3 2 3 3 3 2 3 -7.4 -7.4
2023-03-11 10:30 WEST 2 R.S. Westerduin Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R25 Nee Rhoon 1 57 37 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 3 3 2 4 5 4 3 3 0.6 0.6
2023-03-09 10:30 STRO 2 M. Stronks-vd Graaf Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 77 33 4 6 4 5 4 3 3 4 5 5 4 4 3 4 5 5 5 4 17.5 17.5
2023-03-09 10:30 RMER 1 M.J.M. Römer Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 66 35 4 3 4 3 4 5 3 2 4 3 4 2 3 3 4 4 7 4 6.5 6.5
2023-03-09 10:30 OOST 1 W. Oosterink Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 57 38 4 3 3 4 4 3 2 4 2 3 3 3 3 3 3 4 3 3 2.7 2.3
2023-03-09 10:30 BRUI 2 A. ten Bruin Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 62 37 3 3 4 4 4 3 3 3 3 2 4 4 4 3 4 4 4 3 6.6 6.4
2023-03-09 10:30 BOOM 1 B. Boom Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 79 24 4 4 4 5 4 3 5 5 4 6 3 3 4 6 4 5 4 6 11.1 11.6
2023-03-09 10:30 MOOL 2 H.J.Ph. Moolenaar Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 74 29 2 3 3 4 4 4 4 4 5 3 6 3 6 4 4 4 8 3 8.4 8.7
2023-03-09 10:30 KLEI 3 H. Klein Entink Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 70 30 3 4 6 3 3 4 3 3 3 7 4 5 3 4 5 4 3 3 7.2 7.4
2023-03-09 10:30 KOSK 1 W. Koskamp Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 71 28 3 3 5 5 4 4 4 4 3 4 4 5 4 4 3 4 4 4 7.0 7.4
2023-03-09 10:30 MOOL 1 A. Moolenaar Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 78 27 4 5 5 4 4 4 3 3 4 6 3 4 3 7 4 5 4 6 11.8 12.3
2023-03-09 10:30 OONK 1 G.J. Oonk Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 74 28 3 5 3 5 3 4 5 3 3 3 4 3 5 4 5 6 5 5 9.3 9.7
2023-03-09 10:30 GIJS 1 G. Gijsbers Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 67 37 2 4 4 5 4 4 3 2 3 4 5 2 4 4 4 3 5 5 12.4 12.2
2023-03-09 10:30 STRO 1 H. Stronks Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 74 34 4 5 5 3 4 3 3 6 4 4 4 3 3 4 5 4 4 6 15.6 15.6
2023-03-09 10:30 SPIE 1 A. Spieker Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 68 33 4 4 2 4 5 4 3 3 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 8.9 8.9
2023-03-09 10:30 OOST 2 M. Oosterink Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 67 33 3 4 4 4 4 3 3 2 4 5 4 3 4 4 3 5 4 4 8.4 8.4
2023-03-09 10:30 LENS 1 H. Lensink Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 82 23 5 4 6 5 4 4 4 4 5 4 4 4 5 4 6 4 5 5 12.7 13.2
2023-03-09 10:30 BEES 1 H. te Beest Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 55 37 3 3 4 3 3 3 2 3 3 3 3 3 3 3 2 3 5 3 -0.4 -0.6
2023-03-05 10:15 PETE 3 W.A.M. Peters Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 56 40 2 3 4 4 3 3 3 3 3 3 3 3 2 4 3 3 4 3 3.8 3.0
2023-03-05 10:15 VRED 2 R. Vredegoor Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 55 37 2 3 4 4 3 2 3 3 2 3 4 3 3 3 2 3 5 3 0.2 0.0
2023-03-05 10:15 BOLD 2 G.A.M. Bolder Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 61 36 3 3 4 3 3 5 3 4 3 3 3 2 3 4 3 4 4 4 5.0 5.0
2023-03-05 10:15 OOST 1 W. Oosterink Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 70 26 4 3 5 6 4 3 2 4 4 4 3 3 4 3 4 4 6 4 2.2 2.7
2023-03-05 10:15 HEUK 1 M.A.C. Heukshorst Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 65 31 4 2 4 5 5 3 3 2 3 3 4 5 3 3 4 4 4 4 4.0 4.1
2023-03-05 10:15 ROBB 1 B. Robben Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 77 31 4 3 5 6 4 3 3 4 4 6 4 4 3 4 8 4 4 4 14.4 14.5
2023-03-05 10:15 BEES 1 H. te Beest Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 59 33 3 3 3 4 3 2 3 3 4 4 2 3 3 4 3 4 5 3 -0.4 -0.4
2023-03-05 10:15 THUI 1 F.M.A. Thuis Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 64 40 4 3 4 3 3 3 3 2 5 2 3 5 4 3 4 4 4 5 11.5 10.7
2023-03-05 10:15 LIER 1 R.P.M. van Lier Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 69 29 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 3 3 4 3 4 4 5 5.9 6.2
2023-03-05 10:15 VERH 3 F.W.T. Verheij Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 65 28 5 3 3 4 4 3 5 3 4 3 5 4 3 4 4 2 3 3 1.3 1.7
2023-03-05 10:15 AALD 1 H.T.J.G. Aaldering Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 61 38 4 3 6 4 3 3 3 3 3 3 3 3 4 3 3 3 4 3 6.7 6.3
2023-03-05 10:15 KOCK 1 E. Kock Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 74 26 5 2 4 3 4 4 3 4 5 5 2 3 5 4 5 8 4 4 4.6 5.1
2023-03-05 10:15 NIJL 3 Stijn Nijland Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 59 36 3 2 4 5 3 2 3 2 3 4 3 4 4 3 3 3 4 4 3.3 3.3
2023-03-05 10:15 ALOF 2 F.P.J. Alofs Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 64 31 3 4 4 6 4 4 3 3 3 3 3 3 3 3 4 5 3 3 1.7 1.8
2023-03-05 10:15 OOST 2 M. Oosterink Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 64 37 5 4 3 4 3 3 3 3 3 2 3 3 4 3 4 4 4 6 8.6 8.4
2023-03-05 10:15 WILL 3 G. Willemsen Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 67 34 3 3 6 5 3 4 3 2 3 4 4 2 4 4 5 3 5 4 9.4 9.4
2023-03-05 10:15 MOLE 2 J. Molenaar Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 73 40 4 3 8 5 4 2 2 4 3 3 2 4 5 6 5 5 3 5 18.6 17.8
2023-03-05 10:15 MOLE 3 C. Molenaar Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 65 31 4 3 5 3 3 4 3 2 4 4 3 3 3 3 3 5 4 6 4.0 4.1
2023-03-05 10:15 BOLA 1 N. Boland Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 57 40 3 4 4 4 3 3 3 2 3 4 3 3 3 4 3 3 3 2 4.5 3.7
2023-03-05 10:15 JACO 2 P. Jacobs Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 64 31 4 3 4 3 4 3 4 4 4 3 5 3 3 3 4 3 3 4 2.7 2.8
2023-03-05 10:15 BOER 6 J.A. Boers Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 68 38 4 4 4 4 3 4 3 2 3 4 4 3 3 4 3 6 6 4 13.7 13.3
2023-03-05 10:00 BIE 1 J.F.M. de Bie Q-Kaart Ja Molenhoek 1 56 40 3 4 2 2 4 3 3 2 2 3 3 3 3 4 3 4 4 4 1.2 0.4
2023-03-05 10:15 FRYL 1 H.C. Fryling Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 66 30 4 2 6 2 4 3 3 3 4 6 4 4 4 2 3 3 3 6 2.7 2.9
2023-03-05 10:15 LIND 2 G. H. van der Linden Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 60 34 3 3 3 4 3 4 3 3 3 4 4 3 4 3 3 3 4 3 2.2 2.2
2023-03-05 10:30 HALM 1 P. Halma Wintercompetitie, R14, Koudum Ja Koudum 1 63 47 2 4 1 5 4 4 3 5 3 3 3 3 3 4 3 5 4 4 15.8 14.8
2023-03-05 10:30 SMIT 1 T.S. Smit Wintercompetitie, R14, Koudum Ja Koudum 1 57 38 4 3 3 4 3 4 3 3 3 2 3 3 4 3 3 3 3 3 0.9 0.5
2023-03-05 10:15 FRYL 2 C. Fryling Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 72 34 4 3 4 9 3 4 3 3 3 3 2 4 3 4 3 7 5 5 9.3 9.3
2023-03-05 10:15 BELT 2 K. Beltermann Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 63 31 3 6 2 4 3 4 3 3 3 3 3 3 3 4 4 3 5 4 0.8 0.9
2023-03-05 BOER 4 B. de Boer Q-Kaart Ja Koudum 1 53 40 2 2 4 5 3 3 3 4 4 3 2 2 3 3 2 3 2 3 -1.4 -1.4
2023-03-05 12:20 KOTT 1 N. Kotterer Q-Kaart Ja Koudum 1 60 45 3 3 4 4 3 4 4 4 3 2 3 2 3 3 3 4 3 5 10.5 9.5
2023-03-04 10:30 GROO 2 R. de Groot Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R24 Nee Rhoon 1 50 36 2 2 4 3 3 3 3 2 2 3 4 3 3 2 3 2 3 3 -7.4 -7.4
2023-03-04 10:30 RAM 1 R. Ram Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R24 Nee Rhoon 1 60 36 2 3 4 3 4 4 3 4 2 3 3 4 4 3 2 4 4 4 3.2 3.2
2023-03-04 10:30 STUY 1 M.W. Stuyvers Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R24 Nee Rhoon 1 58 31 3 5 3 3 3 3 3 2 3 3 4 4 3 3 3 4 3 3 -4.4 -4.4
2023-03-04 10:30 KUIP 3 M. Kuiper Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R24 Nee Rhoon 1 60 31 2 3 3 4 2 3 4 3 4 4 5 3 4 3 3 3 3 4 -1.8 -1.8
2023-03-04 10:30 BEEM 2 A.F. Beemster Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R24 Nee Rhoon 1 61 33 3 3 3 3 3 4 3 3 3 3 4 6 3 3 3 3 4 4 0.7 0.7
2023-03-04 10:00 BERG 2 E.J.W. van den Berg Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R23 Ja Lemele 1 65 29 5 4 3 3 4 3 3 5 4 3 3 3 2 4 5 4 4 3 1.0 1.3
2023-03-04 10:30 BOLL 1 J.W. Bolluijt Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R24 Nee Rhoon 1 75 29 3 2 4 3 3 4 5 4 5 4 5 4 4 7 5 5 5 3 10.4 10.4
2023-03-04 10:30 HARE 1 J.M. van Haren Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R24 Nee Rhoon 1 64 31 4 2 3 4 3 4 4 3 3 4 4 3 4 5 3 3 4 4 1.9 1.9
2023-03-04 10:00 OTTE 3 T. Otten Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R23 Ja Lemele 1 63 34 3 3 3 3 4 3 4 5 3 4 4 3 3 3 2 3 5 5 3.5 3.5
2023-03-04 10:00 GRON 1 W. Grondman Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R23 Ja Lemele 1 62 39 3 4 3 3 3 3 3 3 4 3 3 4 5 4 3 3 4 4 7.6 7.0
2023-03-04 10:00 DIJK 1 F. Dijk Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R23 Ja Lemele 1 59 38 3 5 4 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 2 4 3 4 3 3.7 3.3
2023-03-04 10:00 LITJ 1 J. Litjens Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R23 Ja Lemele 1 62 39 3 3 5 3 3 2 3 4 3 4 4 3 3 3 3 4 5 4 7.9 7.3
2023-03-04 10:00 EBBE 1 R. Ebben Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R23 Ja Lemele 1 60 35 3 4 3 2 3 6 5 3 3 3 3 2 3 3 4 3 4 3 1.2 1.2
2023-03-04 10:00 DUER 1 H.H.L. Duerink Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R23 Ja Lemele 1 63 31 4 2 3 3 3 3 3 3 3 4 3 3 4 4 3 8 4 3 -2.2 -2.1
2023-03-04 10:30 WEG 1 J.P. van der Weg Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R24 Nee Rhoon 1 65 38 3 3 5 3 4 4 4 4 3 4 3 4 3 2 4 4 4 4 9.6 9.6
2023-03-04 10:30 OSTR 1 L. Ostrowski Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R24 Nee Rhoon 1 59 34 3 2 3 2 2 3 3 4 3 4 5 4 4 3 3 3 4 4 -0.4 -0.4
2023-03-04 10:00 HEKM 1 G.J. Hekman Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R23 Ja Lemele 1 67 33 4 3 3 3 4 3 3 3 4 3 7 3 4 4 5 4 4 3 4.8 4.8
2023-03-04 11:00 PHIL 1 W.A. Philippo Q-Kaart Ja Molenberg 1 62 46 4 3 2 6 4 3 6 4 3 3 3 4 4 3 2 3 3 2 18.0 17.0
2023-03-04 11:00 MOOI 1 R. Mooij Q-Kaart Ja Molenberg 1 55 53 5 4 4 4 2 2 5 3 2 2 3 2 3 3 2 3 3 3 18.0 17.0
2023-03-04 10:00 TIMM 5 H. Timmerman Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R23 Ja Lemele 1 60 40 3 4 3 4 4 4 2 4 2 4 4 2 4 3 3 3 4 3 7.3 6.5
2023-03-04 10:00 SHAN 1 N. Shannon Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R23 Ja Lemele 1 55 35 4 3 4 3 3 3 2 3 3 3 3 3 4 2 3 3 4 2 -3.2 -3.2
2023-03-04 10:00 REIM 1 A.G.M. Reimink Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R23 Ja Lemele 1 54 38 3 3 3 3 3 3 2 3 3 3 3 3 3 3 4 2 3 4 -1.4 -1.8
2023-03-04 10:00 TIJH 1 J.W. Tijhuis Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R23 Ja Lemele 1 48 39 3 2 2 2 3 4 3 3 2 3 3 3 3 2 2 2 3 3 -6.4 -7.0
2023-03-04 10:00 VRIE 3 R. Vrielink Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R23 Ja Lemele 1 63 43 5 3 4 3 3 3 4 5 3 4 3 3 3 2 4 4 4 3 12.7 11.7
2023-03-04 10:00 DANK 1 G. Dankelman Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R23 Ja Lemele 1 69 32 4 3 4 3 4 4 4 5 4 4 4 4 3 4 4 4 4 3 8.4 8.4
2023-03-02 10:30 VENH 1 F.T. Venhorst Maandbeker Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 81 30 5 4 4 5 4 7 3 3 3 5 4 4 4 7 6 3 6 4 16.6 16.8
2023-03-02 10:30 ROBB 1 B. Robben Maandbeker Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 73 33 3 3 4 5 4 4 3 4 4 3 4 3 5 5 5 5 4 5 14.4 14.4
2023-03-02 10:30 BRUI 2 A. ten Bruin Maandbeker Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 69 29 4 4 4 5 3 4 5 5 3 2 5 3 3 3 6 4 2 4 6.3 6.6
2023-03-02 10:30 SPIE 1 A. Spieker Maandbeker Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 69 32 4 5 5 3 2 5 5 3 4 3 3 5 3 4 3 5 2 5 8.9 8.9
2023-03-02 10:30 RMER 1 M.J.M. Römer Maandbeker Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 67 32 5 3 4 4 6 3 4 4 3 3 2 5 3 3 5 4 3 3 6.5 6.5
2023-03-02 10:30 OOST 1 W. Oosterink Maandbeker Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 72 22 3 4 4 4 4 5 3 3 3 5 4 3 4 4 4 5 4 6 1.7 2.2
2023-03-02 10:30 CHRI 1 F.H.A. Christ Maandbeker Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 70 37 4 3 3 3 4 5 5 4 4 3 4 4 3 2 4 5 4 6 15.2 15.0
2023-03-02 10:30 KOSK 1 W. Koskamp Maandbeker Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 64 35 3 3 4 4 4 3 3 3 3 4 3 4 4 3 4 5 3 4 7.0 7.0
2023-03-02 10:30 GIJS 1 G. Gijsbers Maandbeker Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 71 34 5 3 3 4 6 6 4 3 4 3 3 3 4 3 4 3 6 4 12.4 12.4
2023-03-02 10:30 PETE 3 W.A.M. Peters Maandbeker Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 63 33 3 4 4 3 3 4 4 3 3 4 3 4 4 4 4 3 3 3 3.8 3.8
2023-03-02 10:30 OONK 1 G.J. Oonk Maandbeker Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 74 27 5 4 3 4 3 4 4 5 3 5 5 3 4 6 3 3 5 5 8.8 9.3
2023-03-02 10:30 OOST 2 M. Oosterink Maandbeker Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 73 27 4 5 3 6 4 3 4 3 3 3 5 4 3 5 5 4 5 4 8.1 8.6
2023-03-02 10:30 BOOM 1 B. Boom Maandbeker Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 77 26 4 5 4 6 4 3 4 3 4 4 4 4 5 4 5 5 4 5 10.6 11.1
2023-03-02 10:30 LENS 1 H. Lensink Maandbeker Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 71 34 4 4 4 4 4 4 3 3 4 5 4 4 3 4 4 5 3 5 12.7 12.7
2023-03-02 10:30 PETE 2 R. Peters-Schotman Maandbeker Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 71 33 4 7 3 5 4 3 4 3 4 4 3 4 4 4 4 3 4 4 11.0 11.0
2023-03-02 10:30 JANS 6 H. Jansen Maandbeker Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 58 34 4 4 4 3 3 3 3 2 3 2 2 4 4 4 5 3 3 2 -0.5 -0.5
2023-03-01 11:00 KLER 1 T.J. de Klerk Rhoon Rabbitochtend 2023 R9 Nee Rhoon 1 76 29 3 3 3 5 4 5 6 4 3 4 5 3 5 4 6 3 5 5 12.1 12.1
2023-03-01 11:00 ZWIJ 1 H. Zwijnenburg Rhoon Rabbitochtend 2023 R9 Nee Rhoon 1 81 29 4 4 6 5 4 6 5 4 3 4 5 8 3 3 5 3 5 4 16.1 16.1
2023-03-01 11:00 MEER 1 P. van der Meer Rhoon Rabbitochtend 2023 R9 Nee Rhoon 1 69 30 4 3 4 3 3 5 3 5 3 5 4 4 4 4 4 4 3 4 6.4 6.4
2023-03-01 11:00 VISS 3 B. Visser Rhoon Rabbitochtend 2023 R9 Nee Rhoon 1 65 39 4 3 4 3 3 4 3 4 3 4 4 4 4 3 5 3 3 4 10.5 10.5
2023-03-01 11:00 VROL 1 C. Vrolijk Rhoon Rabbitochtend 2023 R9 Nee Rhoon 1 95 21 7 5 4 5 4 6 4 5 6 7 4 5 7 6 4 4 6 6 19.5 19.5
2023-03-01 11:00 STUY 1 M.W. Stuyvers Rhoon Rabbitochtend 2023 R9 Nee Rhoon 1 54 35 3 3 3 3 3 3 3 2 3 3 3 3 3 3 3 4 3 3 -4.4 -4.4
2023-03-01 15:24 HALM 1 P. Halma Q-Kaart Ja Koudum 1 59 52 3 3 3 3 4 3 3 5 3 3 2 2 4 5 4 4 3 2 16.8 15.8
2023-03-01 11:00 ZWIJ 2 T. Zwijnenburg Rhoon Rabbitochtend 2023 R9 Nee Rhoon 1 84 28 5 4 4 4 4 4 6 4 4 5 4 7 7 6 4 4 4 4 18.4 18.4
2023-03-01 16:00 STEE 3 G.A.N. Steenbakkers Q-Kaart Ja Koudum 1 56 38 3 3 3 3 3 3 3 4 4 3 3 3 3 3 3 3 3 3 0.3 0.3
2023-03-01 11:00 VALK 2 R. Valkhof Rhoon Rabbitochtend 2023 R9 Nee Rhoon 1 68 31 5 5 3 4 3 4 3 3 4 4 3 4 5 3 3 4 4 4 5.8 5.8
2023-03-01 11:00 HAUW 1 V.J.E.M. van Hauwe Rhoon Rabbitochtend 2023 R9 Nee Rhoon 1 71 33 2 4 4 4 3 5 4 4 3 4 3 5 3 4 4 4 6 5 10.9 10.9
2023-03-01 11:00 HARE 1 J.M. van Haren Rhoon Rabbitochtend 2023 R9 Nee Rhoon 1 60 35 4 3 3 3 3 4 4 4 3 4 3 3 4 3 2 4 3 3 1.9 1.9
2023-03-01 11:00 BRIN 4 H.F. Brinkman Rhoon Rabbitochtend 2023 R9 Nee Rhoon 1 66 43 3 3 4 4 3 4 4 3 2 4 6 5 3 4 4 3 3 4 15.5 15.5
2023-03-01 11:00 HAAS 2 P. de Haas Rhoon Rabbitochtend 2023 R9 Nee Rhoon 1 67 27 2 3 4 4 3 4 4 4 2 4 3 3 5 5 4 5 5 3 1.4 1.4
2023-03-01 11:00 BEEM 2 A.F. Beemster Rhoon Rabbitochtend 2023 R9 Nee Rhoon 1 65 29 3 3 4 4 4 3 4 3 3 3 5 4 4 4 3 4 4 3 0.7 0.7
2023-03-01 11:00 HOWL 1 T.M.C. Howlett-Smit Rhoon Rabbitochtend 2023 R9 Nee Rhoon 1 78 28 3 3 3 4 5 4 6 5 5 5 6 5 3 4 4 4 5 4 12.8 12.8
2023-03-01 11:00 WESS 1 A.F.L. van Bronckhorst Rhoon Rabbitochtend 2023 R9 Nee Rhoon 1 71 26 3 4 4 4 3 3 5 3 3 4 6 6 3 5 4 2 4 5 2.7 2.7
2023-03-01 16:00 KOEN 1 C.A.J. Koenders Q-Kaart Ja t Lohr 1 64 37 3 4 7 3 2 4 3 4 3 3 4 4 2 3 3 5 4 3 7.6 7.4
2023-03-01 14:29 HALM 1 P. Halma Q-Kaart Ja Koudum 1 65 47 3 3 5 3 3 2 3 3 4 4 5 4 3 4 4 5 4 3 17.8 16.8
2023-03-01 11:00 VERL 1 D. Verlinde Rhoon Rabbitochtend 2023 R9 Nee Rhoon 1 61 34 3 3 3 3 3 4 3 4 3 4 3 4 3 4 3 3 4 4 1.7 1.7
2023-03-01 11:00 VERL 2 E. Verlinde Rhoon Rabbitochtend 2023 R9 Nee Rhoon 1 66 41 5 4 3 3 3 4 4 4 3 3 5 4 3 4 3 3 4 4 13.9 13.9
2023-02-26 10:30 KOTT 1 N. Kotterer Wintercompetitie, R13 Koudum Ja Koudum 1 64 42 4 3 4 3 3 3 5 3 5 3 4 3 3 4 5 3 3 3 11.5 10.5
2023-02-26 10:30 HALM 1 P. Halma Wintercompetitie, R13 Koudum Ja Koudum 1 75 37 4 3 4 7 5 5 3 4 4 4 4 3 4 5 5 5 3 3 18.0 17.8
2023-02-26 10:30 ADEM 1 J. Adema Wintercompetitie, R13 Koudum Ja Koudum 1 57 35 3 3 5 3 3 4 3 3 4 3 3 3 2 3 3 3 2 4 -1.9 -1.9
2023-02-26 10:30 POOL 2 J. Pool Wintercompetitie, R13 Koudum Ja Koudum 1 56 54 3 3 3 3 3 3 3 3 4 3 3 3 3 4 3 3 4 2 16.0 15.0
2023-02-26 10:30 VEEN 3 J. van der Veen Wintercompetitie, R13 Koudum Ja Koudum 1 61 34 3 3 3 4 3 2 4 2 4 4 3 2 4 4 3 4 3 6 0.5 0.5
2023-02-26 10:30 SMIT 1 T.S. Smit Wintercompetitie, R13 Koudum Ja Koudum 1 62 33 4 3 5 3 3 4 3 3 4 3 3 4 3 5 4 3 2 3 0.9 0.9
2023-02-25 10:30 BEEM 2 A.F. Beemster Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R23 Nee Rhoon 1 66 28 3 4 4 3 3 4 4 2 4 4 3 5 3 6 3 3 4 4 0.7 0.7
2023-02-25 10:30 KUIP 3 M. Kuiper Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R23 Nee Rhoon 1 59 32 3 3 3 4 3 3 3 3 3 3 3 5 2 4 3 3 4 4 -1.8 -1.8
2023-02-25 10:30 STUY 1 M.W. Stuyvers Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R23 Nee Rhoon 1 54 35 3 2 2 3 2 2 2 3 5 3 4 4 4 3 4 3 3 2 -4.4 -4.4
2023-02-25 10:30 HARE 1 J.M. van Haren Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R23 Nee Rhoon 1 65 30 3 4 4 4 3 4 5 4 3 3 3 5 3 3 3 3 4 4 1.9 1.9
2023-02-25 10:00 BERG 2 E.J.W. van den Berg Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R22 Ja Lemele 1 61 34 2 3 2 2 6 3 3 4 4 5 3 3 3 4 3 3 4 4 1.0 1.0
2023-02-25 10:00 HEKM 1 G.J. Hekman Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R22 Ja Lemele 1 72 26 3 4 4 3 4 2 4 4 4 3 5 4 4 4 4 7 5 4 4.3 4.8
2023-02-25 10:00 VRIE 3 R. Vrielink Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R22 Ja Lemele 1 73 34 4 5 6 5 3 4 4 3 3 4 4 3 4 4 3 7 3 4 12.7 12.7
2023-02-25 10:00 SHAN 1 N. Shannon Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R22 Ja Lemele 1 56 34 3 3 3 3 3 3 4 3 3 2 2 3 3 4 3 5 3 3 -3.2 -3.2
2023-02-25 10:30 RAM 1 R. Ram Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R23 Nee Rhoon 1 60 36 3 3 3 3 3 3 3 3 3 5 3 2 3 3 3 5 4 5 3.2 3.2
2023-02-25 10:00 DIJK 1 F. Dijk Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R22 Ja Lemele 1 62 35 3 4 3 3 4 4 3 3 3 4 4 4 3 3 4 3 3 4 3.7 3.7
2023-02-25 10:00 STRI 1 J.G.M. Strijkveen Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R22 Ja Lemele 1 60 30 3 3 4 3 4 2 4 4 3 4 4 3 3 2 4 4 3 3 -2.9 -2.7
2023-02-25 10:30 IJSS 1 R. van IJsselmuide Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R23 Nee Rhoon 1 60 31 2 3 3 3 2 2 4 2 4 5 6 4 3 3 4 3 4 3 -2.8 -2.8
2023-02-25 10:00 GRON 1 W. Grondman Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R22 Ja Lemele 1 65 36 4 3 5 3 3 4 5 4 3 4 3 4 3 5 2 4 3 3 7.6 7.6
2023-02-25 10:30 OSTR 1 L. Ostrowski Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R23 Nee Rhoon 1 58 35 3 2 4 3 2 3 3 3 4 4 3 5 4 3 4 2 4 2 -0.4 -0.4
2023-02-25 10:30 WEG 1 J.P. van der Weg Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R23 Nee Rhoon 1 66 37 4 3 4 4 4 4 3 3 3 4 3 4 3 3 3 4 4 6 9.6 9.6
2023-02-25 10:30 BOLL 1 J.W. Bolluijt Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R23 Nee Rhoon 1 64 39 3 3 3 3 4 3 4 3 3 4 5 4 3 4 3 3 5 4 10.4 10.4
2023-02-25 10:00 DUER 1 H.H.L. Duerink Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R22 Ja Lemele 1 57 34 4 3 3 4 3 2 4 3 3 2 4 3 2 4 3 3 3 4 -2.2 -2.2
2023-02-25 10:00 LITJ 1 J. Litjens Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R22 Ja Lemele 1 64 37 3 3 4 3 4 5 2 3 4 4 4 5 4 4 3 2 3 4 8.1 7.9
2023-02-25 10:00 DANK 1 G. Dankelman Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R22 Ja Lemele 1 74 27 4 3 4 5 3 3 4 4 2 4 3 4 4 4 6 5 6 6 7.9 8.4
2023-02-25 10:00 TIJH 1 J.W. Tijhuis Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R22 Ja Lemele 1 56 30 3 3 4 3 3 3 4 4 3 3 3 2 3 3 3 3 2 4 -6.6 -6.4
2023-02-25 10:00 EVER 1 E.B.M. Evers-Bruijns Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R22 Ja Lemele 1 72 36 4 4 4 4 5 4 4 3 4 4 5 4 4 6 4 3 3 3 15.2 15.2
2023-02-25 10:00 REIM 1 A.G.M. Reimink Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R22 Ja Lemele 1 58 34 4 3 2 3 3 2 3 4 3 3 3 3 3 4 6 3 3 3 -1.4 -1.4
2023-02-24 16:00 POOL 2 J. Pool Q-Kaart Ja Koudum 1 58 53 2 3 4 2 3 4 4 4 4 3 2 4 3 4 3 3 3 3 17.0 16.0
2023-02-24 17:00 STEE 3 G.A.N. Steenbakkers Q-Kaart Ja Koudum 1 56 38 2 3 4 3 3 3 3 3 3 4 4 3 3 3 3 3 3 3 0.3 0.3
2023-02-23 10:30 PETE 3 W.A.M. Peters Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 60 36 3 3 4 4 3 3 4 3 3 2 4 3 4 4 4 3 3 3 3.8 3.8
2023-02-23 10:30 WEIJ 1 H. Weijkamp Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 61 37 3 4 3 3 3 3 3 3 3 3 5 2 5 3 3 4 4 4 6.4 6.2
2023-02-23 10:30 BOOM 1 B. Boom Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 73 30 6 4 5 4 3 4 3 6 4 3 4 4 4 3 4 4 4 4 10.4 10.6
2023-02-23 10:30 OOST 2 M. Oosterink Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 71 29 3 5 5 5 4 5 3 3 3 3 4 4 4 4 5 3 4 4 7.8 8.1
2023-02-23 10:30 KOSK 1 W. Koskamp Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 69 30 4 4 4 5 4 5 4 4 5 3 4 3 4 2 4 4 3 3 6.8 7.0
2023-02-23 10:30 OOST 1 W. Oosterink Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 58 36 2 3 2 3 3 4 3 3 5 3 3 3 4 4 4 3 3 3 1.7 1.7
2023-02-23 10:30 MOOL 1 A. Moolenaar Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 72 32 3 2 3 5 4 4 4 6 4 4 4 4 5 5 4 3 3 5 11.8 11.8
2023-02-23 06:00 POOL 2 J. Pool Q-Kaart Ja Koudum 1 56 56 2 3 4 3 2 4 4 4 4 3 4 3 3 2 2 3 3 3 18.0 17.0
2023-02-23 10:30 BEES 1 H. te Beest Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 56 36 3 3 3 4 3 3 4 3 2 3 4 3 3 3 3 3 3 3 -0.4 -0.4
2023-02-23 10:30 GIJS 1 G. Gijsbers Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 67 38 4 6 3 3 3 5 4 4 4 5 4 4 3 3 3 3 3 3 12.8 12.4
2023-02-23 10:30 VENH 1 F.T. Venhorst Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 71 38 4 4 4 4 5 4 4 4 4 3 4 3 4 5 4 4 3 4 17.0 16.6
2023-02-23 10:30 STRO 2 M. Stronks-vd Graaf Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 87 23 5 5 6 7 5 4 3 4 5 4 5 4 6 4 5 6 4 5 17.0 17.5
2023-02-23 16:00 STEE 3 G.A.N. Steenbakkers Q-Kaart Ja Koudum 1 63 31 4 3 4 4 3 3 4 5 4 3 2 3 4 3 3 3 3 5 0.3 0.3
2023-02-23 10:30 BRUI 2 A. ten Bruin Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 62 37 3 4 3 5 4 3 3 4 3 3 4 3 4 3 3 3 3 4 6.5 6.3
2023-02-23 10:30 MOOL 2 H.J.Ph. Moolenaar Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 73 27 3 6 5 4 5 3 3 4 4 3 4 3 4 6 4 3 4 5 7.9 8.4
2023-02-22 11:00 HARE 1 J.M. van Haren Rhoon Rabbitochtend 2023 R8 Nee Rhoon 1 62 33 3 3 4 3 3 4 2 4 4 3 3 4 4 3 4 3 4 4 1.9 1.9
2023-02-22 11:00 VISS 3 B. Visser Rhoon Rabbitochtend 2023 R8 Nee Rhoon 1 71 34 7 3 3 4 3 4 4 3 3 5 4 5 5 4 2 4 3 5 10.5 10.5
2023-02-22 11:00 HOUD 1 D. van Houdt Rhoon Rabbitochtend 2023 R8 Nee Rhoon 1 68 31 5 3 3 2 5 4 5 5 3 3 3 4 3 4 3 4 5 4 6.2 6.2
2023-02-22 11:00 WESS 1 A.F.L. van Bronckhorst Rhoon Rabbitochtend 2023 R8 Nee Rhoon 1 64 32 3 3 3 4 3 3 4 3 4 4 4 4 3 4 4 3 4 4 2.7 2.7
2023-02-22 11:00 STUY 1 M.W. Stuyvers Rhoon Rabbitochtend 2023 R8 Nee Rhoon 1 53 36 3 3 3 3 3 2 2 3 3 4 3 3 3 3 4 2 3 3 -4.4 -4.4
2023-02-22 11:00 ZWIJ 2 T. Zwijnenburg Rhoon Rabbitochtend 2023 R8 Nee Rhoon 1 93 21 6 4 4 4 4 5 4 5 5 5 5 8 7 5 5 5 7 5 18.4 18.4
2023-02-22 11:00 HOWL 1 T.M.C. Howlett-Smit Rhoon Rabbitochtend 2023 R8 Nee Rhoon 1 74 32 4 3 4 4 4 3 5 4 4 4 4 5 4 5 3 5 5 4 12.8 12.8
2023-02-22 11:00 HAUW 1 V.J.E.M. van Hauwe Rhoon Rabbitochtend 2023 R8 Nee Rhoon 1 67 37 3 3 4 3 4 5 3 4 5 4 4 4 3 4 3 4 5 2 10.9 10.9
2023-02-22 11:00 VERL 1 D. Verlinde Rhoon Rabbitochtend 2023 R8 Nee Rhoon 1 62 33 3 3 3 3 3 4 4 4 3 3 4 4 3 4 3 3 4 4 1.7 1.7
2023-02-22 11:00 VALK 2 R. Valkhof Rhoon Rabbitochtend 2023 R8 Nee Rhoon 1 67 32 4 4 3 4 5 4 3 4 3 4 4 4 4 3 3 3 4 4 5.8 5.8
2023-02-22 11:00 VEEN 1 E. Veen Rhoon Rabbitochtend 2023 R8 Nee Rhoon 1 62 34 3 3 3 4 3 4 4 3 3 3 5 3 4 4 3 3 3 4 2.5 2.5
2023-02-22 11:00 KONI 3 J. de Koning Rhoon Rabbitochtend 2023 R8 Nee Rhoon 1 65 40 4 2 4 3 3 4 4 3 4 5 3 5 3 4 4 3 4 3 12.2 12.2
2023-02-22 11:00 HAAS 2 P. de Haas Rhoon Rabbitochtend 2023 R8 Nee Rhoon 1 63 31 4 3 4 4 3 3 3 4 5 4 4 4 3 3 3 3 3 3 1.4 1.4
2023-02-22 13:57 LIND 2 G. H. van der Linden Q-Kaart Ja t Lohr 1 56 39 4 3 4 4 2 4 3 3 3 2 3 3 3 2 3 3 4 3 2.8 2.2
2023-02-22 11:00 BEEM 2 A.F. Beemster Rhoon Rabbitochtend 2023 R8 Nee Rhoon 1 63 31 4 3 4 3 3 4 4 3 2 4 4 4 5 4 3 3 4 2 0.7 0.7
2023-02-22 11:00 VERL 2 E. Verlinde Rhoon Rabbitochtend 2023 R8 Nee Rhoon 1 77 31 2 4 4 3 5 5 4 4 4 6 4 7 4 4 3 5 5 4 13.9 13.9
2023-02-18 10:30 WEST 2 R.S. Westerduin Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R22 Nee Rhoon 1 60 34 4 3 4 3 2 3 3 4 3 3 3 3 4 5 3 3 4 3 0.6 0.6
2023-02-18 10:00 DUER 1 H.H.L. Duerink Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R21 Ja Lemele 1 61 30 3 4 3 3 3 3 3 5 3 3 4 3 4 3 3 5 3 3 -2.4 -2.2
2023-02-18 10:00 TIJH 1 J.W. Tijhuis Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R21 Ja Lemele 1 50 37 4 3 3 2 4 3 3 2 3 2 2 2 4 2 2 3 3 3 -6.4 -6.6
2023-02-18 10:30 LENT 1 R.X. van Lent Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R22 Nee Rhoon 1 62 37 3 2 4 3 3 3 3 3 3 4 3 5 5 4 3 3 4 4 5.5 5.5
2023-02-18 10:30 OSTR 1 L. Ostrowski Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R22 Nee Rhoon 1 57 36 3 3 3 3 3 3 3 4 3 3 4 3 3 3 4 3 3 3 -0.4 -0.4
2023-02-18 10:30 BEEM 2 A.F. Beemster Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R22 Nee Rhoon 1 59 35 3 3 3 3 3 4 3 3 3 3 3 3 3 3 4 3 4 5 0.7 0.7
2023-02-18 10:00 GRON 1 W. Grondman Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R21 Ja Lemele 1 75 26 6 4 3 5 3 3 3 4 3 4 5 5 4 5 5 4 4 5 7.1 7.6
2023-02-18 10:00 DIJK 1 F. Dijk Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R21 Ja Lemele 1 58 40 4 3 3 3 3 4 3 3 2 3 3 3 3 5 3 3 3 4 4.5 3.7
2023-02-18 10:00 TIMM 5 H. Timmerman Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R21 Ja Lemele 1 67 34 3 3 5 3 4 3 3 3 2 4 3 3 5 4 5 4 3 7 7.3 7.3
2023-02-18 10:00 BERG 2 E.J.W. van den Berg Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R21 Ja Lemele 1 63 31 3 2 3 4 4 4 4 4 4 4 2 3 4 3 3 4 4 4 0.9 1.0
2023-02-18 10:00 REIM 1 A.G.M. Reimink Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R21 Ja Lemele 1 58 34 3 3 4 2 3 3 2 3 3 3 4 3 5 3 5 3 3 3 -1.4 -1.4
2023-02-18 10:00 HEKM 1 G.J. Hekman Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R21 Ja Lemele 1 67 30 3 3 3 3 4 4 3 5 3 3 4 4 4 4 6 3 4 4 4.1 4.3
2023-02-18 10:00 VRIE 3 R. Vrielink Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R21 Ja Lemele 1 68 38 4 5 3 3 3 3 5 3 4 3 4 3 4 4 4 4 3 6 13.1 12.7
2023-02-18 10:00 SHAN 1 N. Shannon Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R21 Ja Lemele 1 51 39 3 2 3 4 3 3 3 2 3 3 3 2 2 3 3 3 3 3 -2.6 -3.2
2023-02-18 10:30 STUY 1 M.W. Stuyvers Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R22 Nee Rhoon 1 57 32 3 3 4 2 3 4 3 3 3 3 3 4 3 3 4 3 3 3 -4.4 -4.4
2023-02-18 10:30 VEEN 1 E. Veen Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R22 Nee Rhoon 1 60 36 3 2 3 2 3 4 3 3 3 5 3 3 4 3 5 3 3 5 2.5 2.5
2023-02-18 10:00 STRI 1 J.G.M. Strijkveen Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R21 Ja Lemele 1 62 28 3 3 4 4 4 5 3 4 2 3 2 3 3 4 4 3 4 4 -3.3 -2.9
2023-02-18 10:00 LITJ 1 J. Litjens Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R21 Ja Lemele 1 69 32 4 3 4 5 4 3 3 5 3 4 5 3 4 3 2 6 3 5 8.1 8.1
2023-02-17 10:00 BOSM 1 B. Bosman Q-Kaart Ja t Lohr 1 72 38 4 3 4 5 4 4 4 4 3 4 3 4 3 6 5 3 5 4 18.0 17.6
2023-02-15 11:00 HAUW 1 V.J.E.M. van Hauwe Rhoon Rabbitochtend 2023 R7 Nee Rhoon 1 75 29 4 3 4 4 3 4 5 3 4 5 5 5 4 4 4 4 6 4 10.9 10.9
2023-02-15 11:00 VISS 3 B. Visser Rhoon Rabbitochtend 2023 R7 Nee Rhoon 1 68 36 3 2 4 4 2 4 4 3 4 3 6 5 5 4 4 4 3 4 10.5 10.5
2023-02-15 11:00 HARE 1 J.M. van Haren Rhoon Rabbitochtend 2023 R7 Nee Rhoon 1 60 35 4 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 5 3 3 2 3 3 4 1.9 1.9
2023-02-15 11:00 STUY 1 M.W. Stuyvers Rhoon Rabbitochtend 2023 R7 Nee Rhoon 1 51 38 3 2 3 3 2 2 2 2 4 3 3 4 3 3 3 3 3 3 -4.4 -4.4
2023-02-15 11:00 HOWL 1 T.M.C. Howlett-Smit Rhoon Rabbitochtend 2023 R7 Nee Rhoon 1 77 29 3 3 4 4 4 5 5 3 4 5 5 6 4 6 4 4 4 4 12.8 12.8
2023-02-15 11:00 MEER 1 P. van der Meer Rhoon Rabbitochtend 2023 R7 Nee Rhoon 1 67 32 4 3 3 5 3 3 3 3 3 4 3 4 4 5 4 4 4 5 6.4 6.4
2023-02-15 11:00 VALK 2 R. Valkhof Rhoon Rabbitochtend 2023 R7 Nee Rhoon 1 65 34 3 4 3 4 4 4 4 3 4 3 4 5 3 3 4 3 4 3 5.8 5.8
2023-02-15 11:00 KLER 1 T.J. de Klerk Rhoon Rabbitochtend 2023 R7 Nee Rhoon 1 77 28 4 4 5 3 4 4 6 4 5 5 5 4 4 4 4 4 4 4 12.1 12.1
2023-02-15 11:00 HAAS 2 P. de Haas Rhoon Rabbitochtend 2023 R7 Nee Rhoon 1 67 27 3 5 3 4 4 3 3 4 4 4 4 5 3 2 5 3 4 4 1.4 1.4
2023-02-15 11:00 VEEN 1 E. Veen Rhoon Rabbitochtend 2023 R7 Nee Rhoon 1 66 30 4 4 4 4 3 3 3 4 2 3 5 4 3 3 5 4 3 5 2.5 2.5
2023-02-15 11:00 WESS 1 A.F.L. van Bronckhorst Rhoon Rabbitochtend 2023 R7 Nee Rhoon 1 61 35 3 2 4 3 3 3 5 4 4 4 3 2 4 4 3 3 4 3 2.7 2.7
2023-02-15 11:00 BRIN 4 H.F. Brinkman Rhoon Rabbitochtend 2023 R7 Nee Rhoon 1 74 35 3 4 4 4 4 5 4 5 4 4 4 6 4 5 3 4 4 3 15.5 15.5
2023-02-15 11:00 KONI 3 J. de Koning Rhoon Rabbitochtend 2023 R7 Nee Rhoon 1 69 36 3 4 3 4 5 4 4 3 4 3 3 5 3 3 5 5 4 4 12.2 12.2
2023-02-11 10:30 STUY 1 M.W. Stuyvers Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R21 Nee Rhoon 1 51 38 4 3 3 2 2 2 3 3 2 3 4 4 3 2 3 2 3 3 -4.4 -4.4
2023-02-11 10:30 OSTR 1 L. Ostrowski Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R21 Nee Rhoon 1 55 38 3 2 3 4 3 3 3 3 4 4 3 3 2 3 4 2 2 4 -0.4 -0.4
2023-02-11 10:30 KUIP 3 M. Kuiper Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R21 Nee Rhoon 1 58 33 3 3 3 3 3 3 4 4 3 3 3 4 3 3 3 3 4 3 -1.8 -1.8
2023-02-11 10:30 RAM 1 R. Ram Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R21 Nee Rhoon 1 58 38 5 4 3 2 3 3 4 3 3 3 2 4 3 3 3 3 4 3 3.2 3.2
2023-02-11 10:30 HARE 1 J.M. van Haren Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R21 Nee Rhoon 1 64 31 3 5 3 4 3 3 4 3 3 3 3 4 4 4 4 3 4 4 1.9 1.9
2023-02-11 10:30 BEEM 2 A.F. Beemster Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R21 Nee Rhoon 1 63 32 6 3 3 2 3 4 3 3 3 4 3 4 3 6 2 3 5 3 0.7 0.7
2023-02-11 10:00 LITJ 1 J. Litjens Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R20 Ja Lemele 1 73 31 4 8 3 3 4 4 3 4 4 3 6 3 5 4 4 3 4 4 8.0 8.1
2023-02-11 10:00 REIM 1 A.G.M. Reimink Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R20 Ja Lemele 1 59 33 3 3 3 3 4 3 3 5 4 3 3 3 3 3 3 4 3 3 -1.4 -1.4
2023-02-11 10:00 STRI 1 J.G.M. Strijkveen Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R20 Ja Lemele 1 53 37 3 2 4 2 3 3 2 3 3 3 3 3 3 4 3 3 3 3 -3.1 -3.3
2023-02-11 10:30 BOLL 1 J.W. Bolluijt Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R21 Nee Rhoon 1 67 36 3 4 5 3 3 4 4 3 3 4 4 4 3 3 6 3 5 3 10.4 10.4
2023-02-11 10:00 SHAN 1 N. Shannon Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R20 Ja Lemele 1 47 44 3 2 3 2 3 2 2 3 3 3 2 2 2 4 3 2 2 4 -1.6 -2.6
2023-02-11 10:00 DANK 1 G. Dankelman Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R20 Ja Lemele 1 70 31 4 5 4 4 2 6 4 4 4 4 4 3 4 4 4 3 3 4 7.8 7.9
2023-02-11 10:00 HEKM 1 G.J. Hekman Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R20 Ja Lemele 1 66 33 3 3 4 3 3 4 4 3 6 3 3 3 3 3 8 4 3 3 4.1 4.1
2023-02-11 10:00 EBBE 1 R. Ebben Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R20 Ja Lemele 1 57 37 5 2 3 3 3 3 3 3 3 4 4 2 3 4 3 4 3 2 1.4 1.2
2023-02-11 10:00 DUER 1 H.H.L. Duerink Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R20 Ja Lemele 1 58 34 3 3 3 3 3 3 3 4 3 3 3 2 4 6 3 4 2 3 -2.4 -2.4
2023-02-11 10:00 GRON 1 W. Grondman Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R20 Ja Lemele 1 64 36 4 5 2 3 3 3 3 4 3 4 4 3 3 3 4 4 5 4 7.1 7.1
2023-02-11 10:00 DIJK 1 F. Dijk Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R20 Ja Lemele 1 61 38 4 3 3 3 4 3 3 3 2 3 4 2 3 7 4 3 3 4 4.9 4.5
2023-02-11 10:00 NEKK 1 J. Nekkers Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R20 Ja Lemele 1 74 31 3 3 5 4 3 4 3 5 3 5 5 3 3 5 6 4 6 4 12.3 12.4
2023-02-11 10:30 LENT 1 R.X. van Lent Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R21 Nee Rhoon 1 63 36 3 4 4 4 3 4 4 3 4 3 3 4 3 4 3 4 3 3 5.5 5.5
2023-02-11 10:30 GROO 2 R. de Groot Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R21 Nee Rhoon 1 52 34 3 3 3 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 -7.4 -7.4
2023-02-11 10:30 WEG 1 J.P. van der Weg Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R21 Nee Rhoon 1 69 34 3 5 5 3 3 4 4 3 4 2 3 4 3 4 5 4 4 6 9.6 9.6
2023-02-11 10:00 BERG 2 E.J.W. van den Berg Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R20 Ja Lemele 1 63 33 4 3 4 3 7 3 3 3 3 2 4 3 3 4 5 3 3 3 0.9 0.9
2023-02-11 10:30 VEEN 1 E. Veen Rhoon Wintercompetitie 2022/2023 R21 Nee Rhoon 1 64 32 5 3 3 3 4 3 3 3 4 4 3 5 3 4 5 3 3 3 2.5 2.5
2023-02-11 10:00 VRIE 3 R. Vrielink Lemele Wintercompetitie 2022/2023 R20 Ja Lemele 1 69 38 3 3 3 4 3 3 4 3 6 4 5 3 6 4 4 5 3 3 13.5 13.1
2023-02-08 11:00 VALK 2 R. Valkhof Rhoon Rabbitochtend 2023 R6 Nee Rhoon 1 67 32 4 4 4 2 3 4 4 4 4 3 5 4 4 5 3 3 4 3 5.8 5.8
2023-02-08 11:00 KONI 3 J. de Koning Rhoon Rabbitochtend 2023 R6 Nee Rhoon 1 72 33 3 4 5 4 3 4 4 4 3 5 5 5 4 5 3 3 3 5 12.2 12.2
2023-02-08 11:00 GOOI 1 J.G.J. de Gooijer Rhoon Rabbitochtend 2023 R6 Nee Rhoon 1 66 37 5 4 2 3 3 4 4 4 3 4 5 5 5 5 2 2 3 3 10.0 10.0
2023-02-08 11:00 BRIN 4 H.F. Brinkman Rhoon Rabbitochtend 2023 R6 Nee Rhoon 1 77 32 4 3 4 4 4 5 3 4 4 4 6 5 4 5 4 4 5 5 15.5 15.5
2023-02-08 11:00 VISS 3 B. Visser Rhoon Rabbitochtend 2023 R6 Nee Rhoon 1 67 37 3 2 3 4 4 4 4 4 5 4 5 4 3 4 4 3 4 3 10.5 10.5
2023-02-08 11:00 HAUW 1 V.J.E.M. van Hauwe Rhoon Rabbitochtend 2023 R6 Nee Rhoon 1 71 33 4 4 2 3 4 4 5 3 3 4 4 5 4 4 5 4 5 4 10.9 10.9
2023-02-08 11:00 VEEN 1 E. Veen Rhoon Rabbitochtend 2023 R6 Nee Rhoon 1 63 33 3 3 4 3 4 4 4 3 3 3 4 4 4 4 3 3 3 4 2.5 2.5
2023-02-08 11:00 BEEM 2 A.F. Beemster Rhoon Rabbitochtend 2023 R6 Nee Rhoon 1 59 35 3 3 3 4 3 3 4 3 3 3 3 4 3 4 3 3 4 3 0.7 0.7
2023-02-08 11:00 MEER 1 P. van der Meer Rhoon Rabbitochtend 2023 R6 Nee Rhoon 1 59 40 3 3 4 3 3 3 3 3 3 3 5 3 2 3 4 4 3 4 6.4 6.4
2023-02-08 11:00 HOUD 1 D. van Houdt Rhoon Rabbitochtend 2023 R6 Nee Rhoon 1 66 33 4 3 3 4 3 3 3 3 3 4 4 3 4 4 5 4 4 5 6.2 6.2
2023-02-08 11:00 STUY 1 M.W. Stuyvers Rhoon Rabbitochtend 2023 R6 Nee Rhoon 1 57 32 4 2 3 3 4 2 3 3 3 3 2 4 3 4 2 4 4 4 -4.4 -4.4
2023-02-08 11:00 HOWL 1 T.M.C. Howlett-Smit Rhoon Rabbitochtend 2023 R6 Nee Rhoon 1 74 32 3 4 4 4 5 4 4 4 2 4 4 5 5 5 4 4 5 4 12.8 12.8
2023-02-08 11:00 HARE 1 J.M. van Haren Rhoon Rabbitochtend 2023 R6 Nee Rhoon 1 62 33 2 3 3 4 3 4 4 3 3 5 4 3 4 3 3 3 4 4 1.9 1.9
2023-02-05 10:15 LIND 2 G. H. van der Linden Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 63 34 3 3 3 7 4 3 3 3 2 3 4 3 4 3 4 5 3 3 2.8 2.8
2023-02-05 10:15 AALD 1 H.T.J.G. Aaldering Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 69 29 3 4 5 4 4 4 2 3 4 5 5 2 3 4 4 3 4 6 6.4 6.7
2023-02-05 10:15 HEUK 1 M.A.C. Heukshorst Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 64 32 3 4 4 3 4 3 4 4 4 4 3 4 3 3 4 3 4 3 4.0 4.0
2023-02-05 10:15 BELT 2 K. Beltermann Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 62 31 3 3 3 5 4 4 3 3 4 3 3 3 4 4 4 3 3 3 0.7 0.8
2023-02-05 10:15 KOCK 1 E. Kock Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 72 24 5 3 6 4 5 4 4 5 4 3 4 3 3 4 4 4 3 4 4.1 4.6
2023-02-05 10:15 VERH 3 F.W.T. Verheij Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 61 32 4 3 2 4 4 3 3 5 3 5 3 3 3 3 3 3 3 4 1.3 1.3
2023-02-05 10:15 MOLE 2 J. Molenaar Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 73 38 4 4 5 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 3 5 6 4 6 19.0 18.6
2023-02-05 10:15 ALOF 2 F.P.J. Alofs Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 57 37 3 3 4 3 3 3 4 3 3 4 3 2 2 3 3 4 3 4 1.9 1.7
2023-02-05 10:15 BOLA 1 N. Boland Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 67 29 3 3 6 4 4 3 4 3 3 3 4 4 4 4 4 3 4 4 4.2 4.5
2023-02-05 10:15 MOLE 3 C. Molenaar Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 53 44 3 4 3 3 3 3 2 4 2 3 3 3 3 2 3 3 3 3 5.0 4.0
2023-02-05 10:15 PUTM 1 A.W.H.M. Putman Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 63 40 3 4 4 3 3 3 3 3 4 4 4 3 5 4 4 3 3 3 11.1 10.3