Kaartdetails

Hieronder vind je de details van de laatste 500 scorekaarten. Door op een kolomnaam te klikken kun je sorteren:

Datum Tijd Lidcode Naam Oorsprong Qualifying Baan Baanlus Tot_SP Tot_SF H1 H2 H3 H4 H5 H6 H7 H8 H9 H10 H11 H12 H13 H14 H15 H16 H17 H18 HC_Oud HC_Nieuw
2024-03-03 10:00 KERK 1 W. Kerkhofs Wintercompetitie Oirschot - 19 Ja Oirschot 1 66 33 3 3 4 3 4 4 5 3 3 5 4 3 4 4 3 4 3 4 4.9 4.9
2024-03-03 10:30 BOS 7 G. J. van der Bos Koudum, Wintercompetitie 2024, ronde 15 Ja Koudum 1 63 33 3 3 4 3 4 3 3 3 3 4 3 3 3 3 6 5 4 3 1.2 1.2
2024-03-03 10:15 MOLE 3 C. Molenaar Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 56 40 3 3 3 3 3 3 3 2 3 5 3 3 2 4 4 3 3 3 3.9 3.1
2024-03-03 10:00 MACH 3 T. Machielsen Wintercompetitie Oirschot - 19 Ja Oirschot 1 50 39 3 2 3 3 2 3 2 3 3 3 3 3 2 3 3 3 3 3 -5.5 -6.1
2024-03-03 10:15 LIND 2 G. H. van der Linden Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 69 27 3 4 3 6 4 4 3 3 3 4 4 4 4 4 5 4 4 3 3.2 3.7
2024-03-03 10:30 WIND 1 L. de Wind Koudum, Wintercompetitie 2024, ronde 15 Ja Koudum 1 65 30 3 2 4 3 4 3 3 3 4 4 4 3 4 5 4 5 4 3 1.4 1.6
2024-03-03 10:00 MARC 1 A. Marchand Wintercompetitie Oirschot - 19 Ja Oirschot 1 69 28 3 4 4 3 4 4 4 4 5 2 4 4 4 5 4 4 3 4 2.7 3.1
2024-03-03 10:00 GROO 7 H. Grootswagers Wintercompetitie Oirschot - 19 Ja Oirschot 1 74 31 5 6 5 5 3 4 3 4 4 4 3 3 3 4 5 5 4 4 10.5 10.6
2024-03-03 10:30 GRIE 1 S. van Griethuijsen Koudum, Wintercompetitie 2024, ronde 15 Ja Koudum 1 59 36 3 3 4 3 3 3 3 3 4 6 3 3 4 3 3 2 3 3 0.3 0.3
2024-03-03 10:00 KLOM 1 J. Klomp Wintercompetitie Oirschot - 19 Ja Oirschot 1 63 43 3 3 2 3 2 4 3 3 4 3 3 4 4 5 5 5 3 4 12.0 11.0
2024-03-03 10:00 WAGE 1 A. Wagemans Wintercompetitie Oirschot - 19 Ja Oirschot 1 62 31 3 4 3 4 4 4 3 3 3 3 4 3 4 4 3 3 4 3 -1.3 -1.2
2024-03-03 10:00 ESCH 1 A. van Esch-Fonken Wintercompetitie Oirschot - 19 Ja Oirschot 1 72 34 3 4 2 4 4 4 5 4 3 5 3 4 5 6 4 6 3 3 11.3 11.3
2024-03-03 10:00 GERV 2 L. van Gerven Wintercompetitie Oirschot - 19 Ja Oirschot 1 63 33 3 3 3 4 2 4 5 3 5 3 3 3 4 4 3 4 3 4 2.0 2.0
2024-03-03 10:00 WAGE 2 T. Wagemans Wintercompetitie Oirschot - 19 Ja Oirschot 1 62 37 3 4 3 4 3 4 3 3 3 4 3 5 4 3 3 3 3 4 5.4 5.2
2024-03-03 10:30 STEI 1 S. Steigenga Koudum, Wintercompetitie 2024, ronde 15 Ja Koudum 1 63 41 4 3 3 3 3 3 5 3 3 2 3 3 4 5 4 3 5 4 9.6 8.6
2024-03-03 10:15 FRYL 1 H.C. Fryling Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 62 35 3 3 3 2 2 3 4 2 3 4 4 6 5 6 3 3 3 3 4.4 4.4
2024-03-03 10:15 FRYL 2 C. Fryling Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 76 27 3 5 5 4 5 4 3 4 3 5 5 4 4 4 6 4 3 5 10.5 11.0
2024-03-03 10:15 BEES 1 H. te Beest Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 58 33 3 3 4 3 3 3 3 3 4 2 4 3 3 4 3 3 3 4 -0.9 -0.9
2024-03-03 10:30 HALM 1 P. Halma Koudum, Wintercompetitie 2024, ronde 15 Ja Koudum 1 56 40 3 3 3 3 4 4 3 3 4 2 2 3 3 5 3 3 3 2 1.9 1.1
2024-03-03 09:00 KOEN 1 C.A.J. Koenders Q-Kaart Ja t Lohr 1 67 32 3 5 4 3 2 4 3 4 3 7 3 3 3 6 4 4 3 3 5.9 5.9
2024-03-03 10:00 VERS 1 R. Verschuren Wintercompetitie Oirschot - 19 Ja Oirschot 1 82 27 3 4 4 5 5 5 4 5 6 3 4 5 6 4 5 6 3 5 14.8 15.3
2024-03-03 10:00 BLOM 1 F. Blom Wintercompetitie Oirschot - 19 Ja Oirschot 1 67 30 3 3 3 3 3 6 3 3 3 4 4 3 4 6 5 5 3 3 2.1 2.3
2024-03-03 10:15 BELT 2 K. Beltermann Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 63 29 3 3 3 3 4 4 3 3 2 5 4 4 3 4 4 3 4 4 0.0 0.3
2024-03-03 10:00 RIJS 1 W. van Rijssel Wintercompetitie Oirschot - 19 Ja Oirschot 1 62 35 4 5 4 3 4 4 3 4 4 3 3 3 3 3 3 3 2 4 3.4 3.4
2024-03-03 10:15 BOLA 1 N. Boland Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 60 36 3 4 4 3 4 4 4 3 2 3 3 3 3 4 4 3 3 3 3.8 3.8
2024-03-03 10:30 BOER11 S. de Boer Koudum, Wintercompetitie 2024, ronde 15 Ja Koudum 1 59 39 2 3 3 3 3 3 3 6 4 3 3 3 4 3 3 4 3 3 2.8 2.2
2024-03-03 10:00 ROEF 1 J. Roefs Wintercompetitie Oirschot - 19 Ja Oirschot 1 71 32 3 5 4 3 5 5 4 4 3 4 3 4 3 5 6 3 3 4 9.0 9.0
2024-03-03 10:00 HUSK 1 L. Huskes Wintercompetitie Oirschot - 19 Ja Oirschot 1 57 40 2 3 4 3 4 3 2 3 3 2 4 4 4 4 3 3 3 3 3.4 2.6
2024-03-03 10:15 VERH 3 F.W.T. Verheij Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 64 30 3 3 3 3 4 3 3 4 3 2 4 3 4 4 4 4 3 7 1.1 1.3
2024-03-03 10:15 KEUK 1 J. Keukens Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 73 34 5 4 7 3 4 3 4 3 3 4 5 4 3 4 5 5 4 3 14.2 14.2
2024-03-03 10:00 KETE 2 A. Ketelaar Wintercompetitie Oirschot - 19 Ja Oirschot 1 85 29 5 4 4 4 4 4 3 5 4 4 7 6 2 4 5 7 6 7 16.5 16.8
2024-03-03 10:15 HEUK 1 M.A.C. Heukshorst Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 59 37 3 3 4 5 4 3 4 3 3 2 2 3 3 4 3 3 4 3 4.1 3.9
2024-03-03 10:00 HEUV 2 P. van den Heuvel Wintercompetitie Oirschot - 19 Ja Oirschot 1 53 37 3 3 3 3 2 3 4 3 3 2 3 2 3 4 3 3 3 3 -4.1 -4.3
2024-03-03 10:00 NIJE 1 D. Nijenhuis Wintercompetitie Oirschot - 19 Ja Oirschot 1 70 31 3 3 3 4 5 3 3 4 6 3 3 4 4 6 4 3 4 5 6.0 6.1
2024-03-03 10:15 THUI 1 F.M.A. Thuis Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 74 26 4 4 4 4 3 3 2 4 3 7 4 4 4 6 5 5 4 4 6.5 7.0
2024-03-03 10:15 STRO 3 T. Stroet Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 66 29 3 4 3 5 4 3 3 5 3 3 3 3 3 5 4 3 4 5 3.2 3.5
2024-03-03 10:00 QUIS 1 T. Quispel Grootswagers Wintercompetitie Oirschot - 19 Ja Oirschot 1 72 36 4 3 4 4 5 4 4 4 4 6 3 5 2 4 3 5 4 4 14.3 14.3
2024-03-03 10:00 CUIJ 1 P. van Cuijck Wintercompetitie Oirschot - 19 Ja Oirschot 1 61 33 3 4 3 3 3 4 3 3 3 3 4 4 3 3 4 4 3 4 -0.5 -0.5
2024-03-03 10:00 GRAA 4 T. de Graaff Q-Kaart Ja Molenhoek 1 58 36 3 4 2 3 3 3 3 3 3 3 4 4 3 3 3 3 4 4 -0.9 -0.9
2024-03-03 10:15 LIER 1 R.P.M. van Lier Maandbeker zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 78 23 3 4 5 4 3 5 4 4 4 5 5 5 3 4 4 5 5 6 8.8 9.3
2024-03-03 10:30 NAUT 1 E. Nauta Q-Kaart Ja Koudum 1 55 34 3 3 3 4 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 -4.6 -4.6
2024-03-03 10:00 ROEF 2 M. Roefs Wintercompetitie Oirschot - 19 Ja Oirschot 1 72 40 4 3 5 4 4 4 4 4 3 3 3 5 6 4 4 4 4 4 17.8 17.0
2024-03-02 10:30 RAM 1 R. Ram Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R22 Nee Rhoon 1 64 32 3 3 4 3 3 3 4 3 5 4 3 3 6 4 3 3 4 3 2.3 2.3
2024-03-02 10:30 STUY 1 M.W. Stuyvers Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R22 Nee Rhoon 1 54 36 3 3 4 2 3 3 3 4 4 3 2 4 2 4 3 3 2 2 -3.5 -3.5
2024-03-02 10:30 OSTR 1 L. Ostrowski Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R22 Nee Rhoon 1 59 34 3 3 4 3 3 3 4 3 2 5 4 3 3 3 3 4 3 3 -0.3 -0.3
2024-03-02 10:30 KUIP 3 M. Kuiper Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R22 Nee Rhoon 1 62 30 3 4 3 3 3 3 3 3 3 3 4 3 5 4 4 4 3 4 -0.7 -0.7
2024-03-02 10:30 SCHI 5 M.A. Schiltmeijer Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R22 Nee Rhoon 1 65 34 3 3 3 3 2 3 4 4 3 4 5 4 3 3 5 3 4 6 5.6 5.6
2024-03-02 14:00 KOEN 1 C.A.J. Koenders Q-Kaart Ja t Lohr 1 59 40 3 3 3 3 2 3 3 5 2 3 3 4 2 4 3 4 4 5 6.7 5.9
2024-02-29 10:30 OONK 1 G.J. Oonk Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 69 32 3 4 4 4 4 3 4 2 5 4 5 3 4 4 4 4 4 4 9.0 9.0
2024-02-29 10:30 ROEN 1 B. Roenhorst Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 63 31 4 3 3 4 4 3 2 4 3 3 4 3 4 4 5 3 4 3 2.0 2.1
2024-02-29 10:30 KOSK 1 W. Koskamp Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 75 25 4 4 3 3 4 4 4 4 4 4 6 4 4 5 4 5 5 4 8.4 8.9
2024-02-29 10:30 STRO 2 M. Stronks-vd Graaf Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 81 30 3 6 6 5 5 5 5 4 6 4 4 4 4 4 4 4 3 5 19.3 19.5
2024-02-29 10:30 LENS 1 H. Lensink Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 76 28 4 4 4 6 5 4 4 5 3 4 5 4 3 6 4 4 3 4 11.9 12.3
2024-02-29 10:30 CHRI 1 F.H.A. Christ Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 74 32 6 4 4 4 3 4 4 4 4 2 3 5 5 4 4 4 6 4 12.5 12.5
2024-02-29 10:30 GIJS 1 G. Gijsbers Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 66 36 3 4 4 4 4 4 2 4 3 3 4 4 4 5 3 4 4 3 10.4 10.4
2024-02-29 10:30 STRO 1 H. Stronks Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 81 28 3 5 3 5 4 4 5 4 5 3 5 5 4 4 5 6 4 7 15.6 16.0
2024-02-29 10:30 RMER 1 M.J.M. Römer Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 68 30 5 4 3 5 4 2 3 3 3 5 4 3 4 4 5 4 4 3 6.3 6.5
2024-02-29 10:30 MOOL 1 A. Moolenaar Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 67 39 4 4 4 5 4 5 4 3 4 3 4 3 4 3 4 2 3 4 13.5 12.9
2024-02-29 10:30 MOOL 2 H.J.Ph. Moolenaar Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 67 35 3 4 6 4 4 3 4 4 4 3 2 3 3 5 5 3 4 3 9.5 9.5
2024-02-29 10:30 BEES 1 H. te Beest Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 56 35 4 3 4 3 3 3 2 3 3 3 3 3 3 4 3 3 3 3 -0.9 -0.9
2024-02-29 10:30 BRUI 2 A. ten Bruin Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 63 36 3 5 4 4 4 3 3 3 4 4 3 3 3 4 4 3 3 3 7.0 7.0
2024-02-29 10:30 PETE 3 W.A.M. Peters Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 62 35 3 3 3 4 3 3 3 4 4 3 4 4 4 3 3 4 3 4 5.3 5.3
2024-02-29 10:30 VENH 1 F.T. Venhorst Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 75 32 6 4 3 4 6 4 4 3 5 4 3 4 4 4 4 5 4 4 14.3 14.3
2024-02-28 10:30 BRIN 4 H.F. Brinkman Rhoon Rabbitochtend 2024 R9 Nee Rhoon 1 67 40 3 3 4 2 3 4 4 3 4 4 5 5 4 5 4 4 4 2 13.6 13.6
2024-02-28 10:30 VISS 3 B. Visser Rhoon Rabbitochtend 2024 R9 Nee Rhoon 1 69 33 4 3 5 4 2 4 4 4 4 4 4 4 5 5 2 4 4 3 9.3 9.3
2024-02-28 10:30 BEEM 2 A.F. Beemster Rhoon Rabbitochtend 2024 R9 Nee Rhoon 1 57 37 4 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 3 4 3 3 3 3 1.4 1.4
2024-02-28 10:30 KONI 3 J. de Koning Rhoon Rabbitochtend 2024 R9 Nee Rhoon 1 67 37 4 3 3 4 3 5 4 3 4 6 4 5 2 5 3 3 4 2 9.9 9.9
2024-02-28 10:30 ZWIJ 1 H. Zwijnenburg Rhoon Rabbitochtend 2024 R9 Nee Rhoon 1 81 28 6 4 5 3 5 6 4 4 3 4 6 4 5 3 5 5 4 5 16.4 16.4
2024-02-28 10:30 HOWL 1 T.M.C. Howlett-Smit Rhoon Rabbitochtend 2024 R9 Nee Rhoon 1 76 29 4 4 5 4 3 5 5 3 4 5 4 4 3 5 4 6 4 4 11.7 11.7
2024-02-28 10:30 BROE 1 L. van den Broek Rhoon Rabbitochtend 2024 R9 Nee Rhoon 1 58 38 2 3 2 3 4 3 4 4 3 3 2 4 4 3 3 5 3 3 2.8 2.8
2024-02-28 10:30 VEEN 1 E. Veen Rhoon Rabbitochtend 2024 R9 Nee Rhoon 1 60 37 4 3 3 4 3 3 3 3 3 3 4 3 4 2 4 3 4 4 4.0 4.0
2024-02-28 10:30 MEER 1 P. van der Meer Rhoon Rabbitochtend 2024 R9 Nee Rhoon 1 60 39 3 4 4 4 4 3 3 3 3 4 4 3 3 2 3 3 4 3 5.5 5.5
2024-02-28 10:30 VALK 2 R. Valkhof Rhoon Rabbitochtend 2024 R9 Nee Rhoon 1 70 30 3 4 4 5 3 5 6 3 2 4 3 5 3 4 4 3 5 4 6.6 6.6
2024-02-28 10:30 KLER 1 T.J. de Klerk Rhoon Rabbitochtend 2024 R9 Nee Rhoon 1 74 32 3 3 4 3 3 3 5 4 4 4 5 5 5 5 4 5 5 4 12.5 12.5
2024-02-28 10:30 HARE 1 J.M. van Haren Rhoon Rabbitochtend 2024 R9 Nee Rhoon 1 62 35 4 4 5 4 3 3 3 2 4 3 4 4 3 3 3 4 3 3 3.8 3.8
2024-02-28 10:30 CRAM 1 R. Crama Rhoon Rabbitochtend 2024 R9 Nee Rhoon 1 71 42 4 5 3 4 2 4 4 4 3 4 5 5 4 5 4 4 4 3 19.5 19.5
2024-02-28 10:30 HAUW 1 V.J.E.M. van Hauwe Rhoon Rabbitochtend 2024 R9 Nee Rhoon 1 77 28 3 4 4 5 4 5 5 3 4 5 5 4 3 5 5 5 4 4 12.1 12.1
2024-02-28 10:30 WESS 1 A.F.L. van Bronckhorst Rhoon Rabbitochtend 2024 R9 Nee Rhoon 1 63 35 3 3 4 4 4 3 4 3 4 6 3 3 3 3 3 4 3 3 4.3 4.3
2024-02-28 10:30 HAAS 2 P. de Haas Rhoon Rabbitochtend 2024 R9 Nee Rhoon 1 55 39 4 3 4 3 3 4 3 4 3 2 3 3 3 3 2 2 3 3 0.9 0.9
2024-02-28 10:30 GOOI 1 J.G.J. de Gooijer Rhoon Rabbitochtend 2024 R9 Nee Rhoon 1 73 30 3 4 4 2 4 6 5 3 4 3 5 5 3 6 4 4 4 4 9.5 9.5
2024-02-28 10:30 HOUD 1 D. van Houdt Rhoon Rabbitochtend 2024 R9 Nee Rhoon 1 69 31 4 3 3 3 3 3 3 3 4 5 5 4 3 3 6 3 5 6 6.4 6.4
2024-02-28 10:30 ZWIJ 2 T. Zwijnenburg Rhoon Rabbitochtend 2024 R9 Nee Rhoon 1 82 32 6 5 4 4 4 4 5 3 3 6 4 5 4 5 4 5 6 5 20.6 20.6
2024-02-25 10:00 RIJS 1 W. van Rijssel Wintercompetitie Oirschot - 18 Ja Oirschot 1 59 39 3 3 3 3 3 3 4 2 3 4 4 3 5 3 4 4 3 2 4.0 3.4
2024-02-25 10:00 KLOM 1 J. Klomp Wintercompetitie Oirschot - 18 Ja Oirschot 1 67 40 3 3 4 2 4 3 4 3 4 5 3 5 5 3 2 5 3 6 12.8 12.0
2024-02-25 10:00 KETE 2 A. Ketelaar Wintercompetitie Oirschot - 18 Ja Oirschot 1 82 28 4 4 6 5 4 5 5 5 5 5 3 6 4 3 4 6 4 4 16.1 16.5
2024-02-25 10:00 MARC 1 A. Marchand Wintercompetitie Oirschot - 18 Ja Oirschot 1 67 30 3 3 4 3 4 5 2 4 4 4 4 3 3 4 5 4 4 4 2.5 2.7
2024-02-25 10:00 VERS 1 R. Verschuren Wintercompetitie Oirschot - 18 Ja Oirschot 1 83 25 4 4 5 6 4 6 4 5 4 4 4 4 6 5 4 5 4 5 14.3 14.8
2024-02-25 10:00 BLOM 1 F. Blom Wintercompetitie Oirschot - 18 Ja Oirschot 1 64 32 3 5 3 5 3 3 4 3 3 3 5 4 3 4 3 3 3 4 2.1 2.1
2024-02-25 10:00 MACH 3 T. Machielsen Wintercompetitie Oirschot - 18 Ja Oirschot 1 57 32 3 3 2 4 3 3 3 3 4 3 3 3 3 3 3 4 3 4 -5.5 -5.5
2024-02-25 10:00 ROEF 2 M. Roefs Wintercompetitie Oirschot - 18 Ja Oirschot 1 75 37 4 4 5 4 3 6 4 5 3 3 3 4 4 4 4 4 6 5 18.0 17.8
2024-02-25 10:00 MACH 4 F. Machielsen - Saris Wintercompetitie Oirschot - 18 Ja Oirschot 1 75 33 4 5 4 4 4 3 3 4 4 4 4 3 5 4 5 5 6 4 13.9 13.9
2024-02-25 10:00 NIJE 1 D. Nijenhuis Wintercompetitie Oirschot - 18 Ja Oirschot 1 69 31 3 4 3 4 3 4 3 5 3 4 3 3 4 5 5 6 3 4 5.9 6.0
2024-02-25 10:00 ROEF 1 J. Roefs Wintercompetitie Oirschot - 18 Ja Oirschot 1 72 31 4 3 4 4 5 4 3 4 3 4 3 3 4 4 4 6 4 6 8.9 9.0
2024-02-25 10:00 ESCH 1 A. van Esch-Fonken Wintercompetitie Oirschot - 18 Ja Oirschot 1 77 29 3 2 6 3 3 3 4 5 4 4 4 4 6 4 7 6 4 5 11.0 11.3
2024-02-25 10:00 BROE 4 H. van den Broek Wintercompetitie Oirschot - 18 Ja Oirschot 1 57 37 3 3 3 2 4 4 4 3 3 3 3 4 4 2 3 3 2 4 -0.4 -0.6
2024-02-25 10:00 GERV 2 L. van Gerven Wintercompetitie Oirschot - 18 Ja Oirschot 1 61 35 4 3 3 4 3 3 3 4 4 3 3 2 3 4 3 5 3 4 2.0 2.0
2024-02-25 10:00 ESCH 2 J. van Esch Wintercompetitie Oirschot - 18 Ja Oirschot 1 60 36 3 4 3 4 3 3 2 3 4 2 3 4 3 4 4 4 3 4 1.5 1.5
2024-02-25 10:00 WAGE 2 T. Wagemans Wintercompetitie Oirschot - 18 Ja Oirschot 1 63 36 4 3 3 2 4 3 2 4 4 3 3 4 4 3 4 5 4 4 5.4 5.4
2024-02-25 10:00 CUIJ 1 P. van Cuijck Wintercompetitie Oirschot - 18 Ja Oirschot 1 61 33 3 4 3 3 3 4 4 3 3 3 4 3 4 4 3 4 3 3 -0.5 -0.5
2024-02-25 10:00 WAGE 1 A. Wagemans Wintercompetitie Oirschot - 18 Ja Oirschot 1 54 40 3 3 3 4 3 2 3 3 4 2 3 2 2 3 4 3 3 4 -0.5 -1.3
2024-02-25 10:00 MACH 2 A. Machielsen Wintercompetitie Oirschot - 18 Ja Oirschot 1 62 36 3 3 3 4 5 3 3 3 3 4 3 3 4 3 4 4 4 3 4.0 4.0
2024-02-25 10:00 HUSK 1 L. Huskes Wintercompetitie Oirschot - 18 Ja Oirschot 1 59 39 3 3 3 3 3 4 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 2 3 4.0 3.4
2024-02-25 10:00 HEUV 2 P. van den Heuvel Wintercompetitie Oirschot - 18 Ja Oirschot 1 54 36 2 2 4 3 3 3 3 3 4 2 3 2 3 3 4 3 4 3 -4.1 -4.1
2024-02-25 10:00 KERK 1 W. Kerkhofs Wintercompetitie Oirschot - 18 Ja Oirschot 1 63 36 3 3 4 4 5 3 3 5 3 4 3 3 3 4 3 2 5 3 4.9 4.9
2024-02-25 10:00 BROE 3 L. Broekmans - de Reuver Wintercompetitie Oirschot - 18 Ja Oirschot 1 73 33 5 4 3 4 3 5 3 4 4 6 3 4 5 3 5 3 4 5 11.7 11.7
2024-02-24 10:00 EBBE 1 R. Ebben Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 60 35 3 3 2 3 4 5 4 4 3 4 3 3 3 3 4 3 3 3 1.7 1.7
2024-02-24 10:30 KUIP 3 M. Kuiper Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R21 Nee Rhoon 1 59 33 4 2 3 2 3 3 3 3 4 4 3 4 3 3 3 3 4 5 -0.7 -0.7
2024-02-24 10:30 OSTR 1 L. Ostrowski Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R21 Nee Rhoon 1 59 35 3 3 3 3 3 4 4 2 3 6 3 4 3 3 3 3 3 3 -0.3 -0.3
2024-02-24 10:30 STUY 1 M.W. Stuyvers Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R21 Nee Rhoon 1 57 33 3 2 4 3 3 3 4 4 4 3 3 4 3 2 3 2 4 3 -3.5 -3.5
2024-02-24 10:30 SING 1 R.P. Singerling Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R21 Nee Rhoon 1 69 29 5 5 5 3 3 2 4 4 3 3 4 3 6 5 4 4 4 2 4.3 4.3
2024-02-24 10:30 WEG 1 J.P. van der Weg Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R21 Nee Rhoon 1 63 35 4 4 3 4 3 3 4 3 4 4 2 4 3 5 4 3 3 3 5.3 5.3
2024-02-24 10:30 SCHI 5 M.A. Schiltmeijer Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R21 Nee Rhoon 1 63 36 4 4 3 3 4 2 4 3 3 4 5 4 3 4 3 3 3 4 5.6 5.6
2024-02-24 10:30 IJSS 1 R. van IJsselmuide Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R21 Nee Rhoon 1 55 35 4 2 3 3 3 3 2 3 3 4 4 3 1 4 3 3 3 4 -3.1 -3.1
2024-02-24 10:30 RAM 1 R. Ram Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R21 Nee Rhoon 1 57 38 2 4 4 3 3 3 3 2 1 3 4 3 3 4 3 3 6 3 2.3 2.3
2024-02-24 10:00 LITJ 1 J. Litjens Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 59 39 4 3 3 3 3 2 4 5 2 3 4 4 3 3 4 4 3 2 5.2 5.2
2024-02-24 10:00 GRON 1 W. Grondman Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 73 28 4 3 3 4 4 3 6 5 3 5 6 3 4 5 5 4 4 2 6.0 6.0
2024-02-24 10:00 ODIN 1 H. Odink Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 75 35 3 5 4 3 4 2 4 5 6 4 6 3 4 6 6 4 3 3 16.6 16.6
2024-02-24 10:00 DUER 1 H.H.L. Duerink Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 60 30 2 4 3 3 3 3 3 4 3 4 2 3 4 5 3 4 3 4 -3.3 -3.3
2024-02-24 10:00 HEKM 1 G.J. Hekman Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 70 27 4 5 4 3 4 4 4 4 3 4 3 3 3 3 6 6 4 3 3.6 3.6
2024-02-24 10:30 GROO 2 R. de Groot Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R21 Nee Rhoon 1 52 33 3 3 3 3 3 3 4 3 2 2 3 3 3 3 3 2 3 3 -7.9 -7.9
2024-02-24 10:00 DIJK 1 F. Dijk Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 63 32 3 4 3 3 3 3 3 5 5 3 3 4 4 2 3 5 4 3 1.6 1.6
2024-02-24 10:00 REIM 1 A.G.M. Reimink Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 54 36 3 3 3 3 3 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 3 3 3 -3.4 -3.4
2024-02-24 10:00 BERG 2 E.J.W. van den Berg Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 52 41 4 2 2 3 3 3 4 2 3 3 3 2 3 2 3 4 4 2 0.3 0.3
2024-02-24 10:00 VRIE 3 R. Vrielink Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 73 29 3 4 3 3 6 4 4 4 5 3 4 4 5 5 4 6 4 2 7.7 7.7
2024-02-24 10:00 EVER 1 E.B.M. Evers-Bruijns Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 73 35 2 5 5 5 4 3 4 6 4 4 5 3 4 4 5 3 4 3 14.8 14.8
2024-02-24 10:00 LANK 1 W. Lankhorst-Kamphuis Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 78 30 3 4 4 4 3 4 4 4 6 3 5 5 3 6 5 5 7 3 14.4 14.4
2024-02-22 10:30 VENH 1 F.T. Venhorst Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 66 41 4 3 3 5 4 2 4 3 3 3 4 4 3 4 4 3 4 6 15.3 14.3
2024-02-22 10:30 BEES 1 H. te Beest Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 58 33 3 3 4 4 3 3 3 3 3 3 3 4 3 4 3 3 3 3 -0.9 -0.9
2024-02-22 10:30 MOOL 1 A. Moolenaar Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 71 35 4 3 4 5 5 3 5 5 4 4 3 4 3 4 4 4 3 4 13.5 13.5
2024-02-22 10:30 GIJS 1 G. Gijsbers Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 68 35 3 4 4 3 3 5 3 5 3 5 4 5 3 3 3 6 2 4 10.4 10.4
2024-02-22 10:30 BRUI 2 A. ten Bruin Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 70 31 7 4 4 4 4 3 3 2 4 3 4 4 3 4 4 5 4 4 6.9 7.0
2024-02-22 10:30 LENS 1 H. Lensink Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 66 39 4 4 4 4 4 3 3 3 4 4 3 4 4 4 4 3 4 3 12.5 11.9
2024-02-22 10:30 OONK 1 G.J. Oonk Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 72 29 3 4 4 5 5 2 3 3 3 4 5 4 4 4 5 5 4 5 8.7 9.0
2024-02-22 10:30 RMER 1 M.J.M. Römer Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 63 35 4 2 3 3 4 2 3 4 5 4 3 3 3 4 4 4 5 3 6.3 6.3
2024-02-22 10:30 MOOL 2 H.J.Ph. Moolenaar Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 65 37 4 4 4 5 3 3 4 4 3 3 3 4 4 3 4 3 3 4 9.7 9.5
2024-02-21 10:30 ZWIJ 1 H. Zwijnenburg Rhoon Rabbitochtend 2024 R8 Nee Rhoon 1 86 26 4 6 5 5 3 4 5 5 5 4 8 8 5 4 4 3 4 4 16.4 16.4
2024-02-21 10:30 KONI 3 J. de Koning Rhoon Rabbitochtend 2024 R8 Nee Rhoon 1 62 41 3 4 3 3 3 3 4 4 3 4 3 4 3 4 4 3 4 3 9.9 9.9
2024-02-21 10:30 VALK 2 R. Valkhof Rhoon Rabbitochtend 2024 R8 Nee Rhoon 1 68 32 4 4 5 4 3 3 5 4 3 4 3 4 3 4 4 3 4 4 6.6 6.6
2024-02-21 10:30 ZWIJ 2 T. Zwijnenburg Rhoon Rabbitochtend 2024 R8 Nee Rhoon 1 80 34 5 4 4 4 2 4 5 5 4 4 4 6 4 5 5 4 7 4 20.6 20.6
2024-02-21 10:30 WESS 1 A.F.L. van Bronckhorst Rhoon Rabbitochtend 2024 R8 Nee Rhoon 1 66 32 3 3 4 4 3 3 3 3 3 4 3 5 4 7 3 4 4 3 4.3 4.3
2024-02-21 10:30 VEEN 1 E. Veen Rhoon Rabbitochtend 2024 R8 Nee Rhoon 1 67 30 4 4 3 4 3 5 5 3 3 3 3 4 3 4 3 4 4 5 4.0 4.0
2024-02-21 10:30 KLER 1 T.J. de Klerk Rhoon Rabbitochtend 2024 R8 Nee Rhoon 1 84 23 4 5 4 3 4 6 4 3 5 6 6 5 3 5 6 5 6 4 12.5 12.5
2024-02-21 10:30 BRIN 4 H.F. Brinkman Rhoon Rabbitochtend 2024 R8 Nee Rhoon 1 73 34 4 3 4 3 4 5 4 3 3 5 4 5 4 6 4 4 4 4 13.6 13.6
2024-02-21 10:30 MEER 1 P. van der Meer Rhoon Rabbitochtend 2024 R8 Nee Rhoon 1 62 37 4 3 3 4 3 3 4 2 3 5 3 4 4 4 3 3 4 3 5.5 5.5
2024-02-21 10:30 BROE 1 L. van den Broek Rhoon Rabbitochtend 2024 R8 Nee Rhoon 1 61 35 2 4 4 4 2 3 3 4 3 4 3 5 3 3 4 4 3 3 2.8 2.8
2024-02-21 10:30 HARE 1 J.M. van Haren Rhoon Rabbitochtend 2024 R8 Nee Rhoon 1 59 38 4 3 3 4 3 3 3 4 3 3 2 3 3 4 3 3 4 4 3.8 3.8
2024-02-21 10:30 BEEM 2 A.F. Beemster Rhoon Rabbitochtend 2024 R8 Nee Rhoon 1 59 35 3 3 4 3 3 5 3 3 3 3 3 4 3 4 3 3 4 2 1.4 1.4
2024-02-21 10:30 HOUD 1 D. van Houdt Rhoon Rabbitochtend 2024 R8 Nee Rhoon 1 63 37 4 4 3 3 3 4 2 3 3 6 3 5 2 2 3 5 3 5 6.4 6.4
2024-02-21 10:30 GOOI 1 J.G.J. de Gooijer Rhoon Rabbitochtend 2024 R8 Nee Rhoon 1 73 30 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 5 5 3 4 4 3 5 5 9.5 9.5
2024-02-21 10:30 HOWL 1 T.M.C. Howlett-Smit Rhoon Rabbitochtend 2024 R8 Nee Rhoon 1 68 37 3 2 5 5 2 3 4 4 3 4 5 5 4 4 4 4 4 3 11.7 11.7
2024-02-18 10:00 ESCH 1 A. van Esch-Fonken Wintercompetitie Oirschot - 17 Ja Oirschot 1 67 39 3 3 4 4 3 4 5 4 3 4 3 3 3 5 4 4 4 4 11.6 11.0
2024-02-18 10:00 RIJS 1 W. van Rijssel Wintercompetitie Oirschot - 17 Ja Oirschot 1 64 34 4 3 3 3 4 4 3 4 4 4 3 4 3 3 3 4 4 4 4.0 4.0
2024-02-18 10:00 ESCH 2 J. van Esch Wintercompetitie Oirschot - 17 Ja Oirschot 1 66 29 4 4 3 3 4 3 4 4 4 3 5 4 4 3 5 3 3 3 1.2 1.5
2024-02-18 10:00 BLOM 1 F. Blom Wintercompetitie Oirschot - 17 Ja Oirschot 1 62 34 3 4 4 3 4 3 2 3 3 4 4 4 4 3 3 4 2 5 2.1 2.1
2024-02-17 10:30 RAM 1 R. Ram Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R20 Nee Rhoon 1 62 33 4 3 3 4 3 3 3 3 4 3 3 4 3 3 4 4 3 5 2.3 2.3
2024-02-17 10:00 REIM 1 A.G.M. Reimink Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 55 35 3 3 3 2 3 3 3 3 4 3 3 3 3 5 3 2 3 3 -3.4 -3.4
2024-02-17 10:00 DUER 1 H.H.L. Duerink Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 51 39 4 2 3 3 3 3 3 2 3 3 3 2 3 3 3 2 3 3 -3.3 -3.3
2024-02-17 10:00 ODIN 1 H. Odink Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 75 35 5 3 5 4 4 4 4 6 3 5 6 3 5 5 3 3 4 3 16.6 16.6
2024-02-17 10:00 LANK 1 W. Lankhorst-Kamphuis Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 79 28 5 4 4 5 4 3 4 5 3 5 5 5 4 6 5 4 4 4 14.4 14.4
2024-02-17 10:00 SHAN 1 N. Shannon Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 52 39 4 3 3 3 3 2 2 4 4 3 3 3 3 2 2 3 3 2 -2.4 -2.4
2024-02-17 10:00 DANK 1 G. Dankelman Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 61 40 4 3 3 3 3 3 4 4 5 4 3 4 3 3 3 3 4 2 7.8 7.8
2024-02-17 10:00 VRIE 3 R. Vrielink Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 76 27 4 4 7 3 4 3 2 5 4 5 4 4 3 7 4 4 6 3 7.7 7.7
2024-02-17 10:00 EVER 1 E.B.M. Evers-Bruijns Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 69 39 4 4 3 4 4 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 6 4 14.8 14.8
2024-02-17 10:00 GRON 1 W. Grondman Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 62 38 4 3 2 3 4 3 2 4 3 3 3 3 5 7 3 4 4 2 6.0 6.0
2024-02-17 10:00 DIJK 1 F. Dijk Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 57 38 3 3 4 3 3 3 3 4 3 5 4 2 3 3 2 3 3 3 1.6 1.6
2024-02-17 10:00 LITJ 1 J. Litjens Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 65 33 3 3 5 4 3 3 3 4 4 4 3 3 4 4 4 5 4 2 5.2 5.2
2024-02-17 10:30 KUIP 3 M. Kuiper Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R20 Nee Rhoon 1 60 32 3 3 3 4 3 4 3 3 4 4 4 4 3 2 3 3 3 4 -0.7 -0.7
2024-02-17 10:00 HEKM 1 G.J. Hekman Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 60 37 3 4 2 3 4 3 4 3 4 5 3 3 3 3 3 3 4 3 3.6 3.6
2024-02-17 10:30 SING 1 R.P. Singerling Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R20 Nee Rhoon 1 62 35 3 3 3 4 3 2 3 4 2 4 5 4 4 2 5 3 5 3 4.3 4.3
2024-02-17 10:00 BERG 2 E.J.W. van den Berg Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 56 37 3 2 4 3 4 3 3 3 4 3 3 3 3 3 4 3 2 3 0.3 0.3
2024-02-14 10:30 VALK 2 R. Valkhof Rhoon Rabbitochtend 2024 R7 Nee Rhoon 1 64 36 3 4 3 3 4 3 3 4 4 3 4 5 3 3 4 3 4 4 6.6 6.6
2024-02-14 10:30 HARE 1 J.M. van Haren Rhoon Rabbitochtend 2024 R7 Nee Rhoon 1 60 37 3 4 3 5 3 3 2 4 2 3 3 5 2 4 3 5 3 3 3.8 3.8
2024-02-14 10:30 HOWL 1 T.M.C. Howlett-Smit Rhoon Rabbitochtend 2024 R7 Nee Rhoon 1 77 28 3 2 4 3 3 5 4 4 5 5 6 6 4 5 4 5 4 5 11.7 11.7
2024-02-14 10:30 BRIN 4 H.F. Brinkman Rhoon Rabbitochtend 2024 R7 Nee Rhoon 1 74 33 3 3 3 4 3 4 5 3 5 5 5 4 4 4 5 4 6 4 13.6 13.6
2024-02-14 10:30 WESS 1 A.F.L. van Bronckhorst Rhoon Rabbitochtend 2024 R7 Nee Rhoon 1 62 35 3 4 4 3 3 3 3 3 4 4 4 3 3 3 2 3 6 4 4.3 4.3
2024-02-14 10:30 KONI 3 J. de Koning Rhoon Rabbitochtend 2024 R7 Nee Rhoon 1 70 33 4 2 3 3 4 3 4 4 3 4 5 5 5 6 4 4 4 3 9.9 9.9
2024-02-14 10:30 MEER 1 P. van der Meer Rhoon Rabbitochtend 2024 R7 Nee Rhoon 1 61 38 4 3 4 4 3 4 2 3 3 4 3 3 3 2 3 5 4 4 5.5 5.5
2024-02-14 10:30 VEEN 1 E. Veen Rhoon Rabbitochtend 2024 R7 Nee Rhoon 1 67 30 3 5 4 4 4 4 5 3 4 3 3 4 4 3 4 2 5 3 4.0 4.0
2024-02-14 10:30 BEEM 2 A.F. Beemster Rhoon Rabbitochtend 2024 R7 Nee Rhoon 1 61 33 4 3 3 3 3 4 4 3 4 4 4 4 3 3 3 3 3 3 1.4 1.4
2024-02-14 10:30 VISS 3 B. Visser Rhoon Rabbitochtend 2024 R7 Nee Rhoon 1 63 39 4 3 4 3 3 4 4 3 4 4 4 4 2 3 4 3 4 3 9.3 9.3
2024-02-14 10:30 HAAS 2 P. de Haas Rhoon Rabbitochtend 2024 R7 Nee Rhoon 1 57 37 3 3 4 2 3 3 3 4 3 3 3 3 3 3 5 3 3 3 0.9 0.9
2024-02-11 10:00 CUIJ 1 P. van Cuijck Wintercompetitie Oirschot - 16 Ja Oirschot 1 67 26 5 3 3 3 3 4 3 3 4 4 4 3 5 4 4 5 3 4 -1.0 -0.5
2024-02-11 10:00 ESCH 1 A. van Esch-Fonken Wintercompetitie Oirschot - 16 Ja Oirschot 1 74 32 3 5 3 4 4 3 4 4 4 5 3 4 6 6 4 6 3 3 11.6 11.6
2024-02-11 10:00 WAGE 1 A. Wagemans Wintercompetitie Oirschot - 16 Ja Oirschot 1 54 41 3 3 3 3 4 3 3 3 3 4 2 3 3 4 2 3 2 3 0.5 -0.5
2024-02-11 10:00 MARC 1 A. Marchand Wintercompetitie Oirschot - 16 Ja Oirschot 1 65 31 4 3 3 3 3 4 2 5 4 4 4 4 4 4 3 3 4 4 2.4 2.5
2024-02-11 10:00 MACH 2 A. Machielsen Wintercompetitie Oirschot - 16 Ja Oirschot 1 58 40 3 3 3 3 3 3 3 4 3 4 3 3 3 3 4 3 3 4 4.3 3.5
2024-02-11 10:00 WAGE 2 T. Wagemans Wintercompetitie Oirschot - 16 Ja Oirschot 1 62 38 3 4 3 3 3 3 5 3 3 3 3 3 4 4 3 3 4 5 5.8 5.4
2024-02-11 10:00 ROEF 1 J. Roefs Wintercompetitie Oirschot - 16 Ja Oirschot 1 66 36 4 3 5 4 2 3 3 2 4 5 3 4 4 4 4 4 3 5 8.4 8.4
2024-02-11 10:00 ESCH 2 J. van Esch Wintercompetitie Oirschot - 16 Ja Oirschot 1 58 37 3 3 3 3 4 3 4 4 3 4 2 3 3 3 3 3 4 3 1.4 1.2
2024-02-11 10:00 BROE 4 H. van den Broek Wintercompetitie Oirschot - 16 Ja Oirschot 1 56 38 3 4 3 3 3 3 3 4 3 3 3 3 3 4 4 3 2 2 0.0 -0.4
2024-02-11 10:00 GERV 2 L. van Gerven Wintercompetitie Oirschot - 16 Ja Oirschot 1 64 32 3 3 4 4 3 3 3 4 4 5 3 3 4 3 3 4 4 4 2.0 2.0
2024-02-11 10:00 BLOM 1 F. Blom Wintercompetitie Oirschot - 16 Ja Oirschot 1 63 33 4 3 5 3 4 3 3 4 5 3 3 3 3 3 4 3 3 4 2.1 2.1
2024-02-11 10:00 KLOM 1 J. Klomp Wintercompetitie Oirschot - 16 Ja Oirschot 1 71 37 4 4 5 3 7 4 3 4 3 3 5 5 3 4 3 4 3 4 12.5 12.3
2024-02-11 10:00 KETE 2 A. Ketelaar Wintercompetitie Oirschot - 16 Ja Oirschot 1 71 40 3 3 4 5 3 3 3 4 3 3 4 6 4 6 5 5 3 4 16.9 16.1
2024-02-11 10:00 BROE 3 L. Broekmans - de Reuver Wintercompetitie Oirschot - 16 Ja Oirschot 1 69 37 5 5 4 5 2 4 4 4 3 2 3 4 4 5 4 5 3 3 11.9 11.7
2024-02-11 10:00 RIJS 1 W. van Rijssel Wintercompetitie Oirschot - 16 Ja Oirschot 1 67 31 4 3 4 4 3 3 2 5 4 4 5 4 3 3 4 4 4 4 3.9 4.0
2024-02-11 10:08 BOLD 2 G.A.M. Bolder Q-Kaart Ja t Lohr 1 54 44 3 3 3 4 3 3 4 3 3 3 2 3 2 3 4 2 3 3 6.4 5.4
2024-02-11 10:00 HEUV 2 P. van den Heuvel Wintercompetitie Oirschot - 16 Ja Oirschot 1 59 31 3 2 4 3 4 3 4 3 3 4 2 3 3 3 5 4 3 3 -4.2 -4.1
2024-02-11 10:00 BRUS 2 D. Brush Wintercompetitie Oirschot - 16 Ja Oirschot 1 59 41 3 3 3 3 3 4 5 4 3 3 2 4 3 3 5 3 3 2 5.8 4.8
2024-02-11 10:00 MACH 3 T. Machielsen Wintercompetitie Oirschot - 16 Ja Oirschot 1 57 32 4 3 3 4 3 3 3 3 4 2 3 3 3 3 3 3 3 4 -5.5 -5.5
2024-02-11 10:00 VERS 1 R. Verschuren Wintercompetitie Oirschot - 16 Ja Oirschot 1 81 27 5 4 4 6 3 5 4 4 6 4 4 4 5 5 5 5 3 5 13.8 14.3
2024-02-11 10:00 MACH 4 F. Machielsen - Saris Wintercompetitie Oirschot - 16 Ja Oirschot 1 73 35 4 3 4 3 5 3 4 3 6 4 4 4 5 4 4 4 5 4 13.9 13.9
2024-02-11 10:00 ROEF 2 M. Roefs Wintercompetitie Oirschot - 16 Ja Oirschot 1 79 34 3 3 4 4 3 4 4 5 4 4 4 5 5 6 4 5 5 7 17.5 17.5
2024-02-10 10:30 IJSS 1 R. van IJsselmuide Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R19 Nee Rhoon 1 56 34 3 4 2 2 3 4 3 3 3 3 3 4 4 3 3 3 3 3 -3.1 -3.1
2024-02-10 10:30 OSTR 1 L. Ostrowski Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R19 Nee Rhoon 1 60 33 3 3 3 3 3 4 3 3 3 3 3 5 3 3 4 3 4 4 -0.3 -0.3
2024-02-10 10:30 GROO 2 R. de Groot Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R19 Nee Rhoon 1 51 34 3 3 4 3 3 2 3 2 2 3 3 3 3 3 2 2 3 4 -7.9 -7.9
2024-02-10 10:30 WEG 1 J.P. van der Weg Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R19 Nee Rhoon 1 62 36 3 4 4 4 4 3 3 3 3 4 4 4 3 3 3 4 3 3 5.3 5.3
2024-02-10 10:30 RAM 1 R. Ram Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R19 Nee Rhoon 1 55 40 3 3 4 3 3 3 3 3 3 3 2 3 2 3 3 4 3 4 2.3 2.3
2024-02-10 10:30 SING 1 R.P. Singerling Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R19 Nee Rhoon 1 64 33 3 4 3 3 3 5 3 4 3 5 3 4 4 3 3 4 4 3 4.3 4.3
2024-02-10 10:30 STUY 1 M.W. Stuyvers Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R19 Nee Rhoon 1 56 34 2 4 3 3 4 3 3 3 4 3 3 3 3 3 3 2 3 4 -3.5 -3.5
2024-02-10 10:30 SCHI 5 M.A. Schiltmeijer Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R19 Nee Rhoon 1 63 36 5 3 3 3 3 4 4 3 3 4 4 4 4 3 3 3 3 4 5.6 5.6
2024-02-10 10:00 EVER 1 E.B.M. Evers-Bruijns Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 68 40 3 5 4 3 3 3 3 3 5 3 3 4 4 4 6 5 3 4 14.8 14.8
2024-02-10 10:00 REIM 1 A.G.M. Reimink Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 59 31 3 3 4 2 4 4 3 3 3 3 4 3 2 3 5 3 4 3 -3.4 -3.4
2024-02-10 10:00 KOGG 1 G. Koggel Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 64 29 4 4 4 3 4 3 4 5 3 4 3 5 3 3 3 3 3 3 0.4 0.4
2024-02-10 10:00 DANK 1 G. Dankelman Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 61 40 4 3 3 4 3 5 3 4 3 3 2 3 3 4 5 4 3 2 7.8 7.8
2024-02-10 10:00 DUER 1 H.H.L. Duerink Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 51 39 4 2 3 3 3 3 3 3 3 3 2 3 2 3 3 3 3 2 -3.3 -3.3
2024-02-10 10:00 SHAN 1 N. Shannon Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 55 36 3 3 3 2 2 3 3 3 3 3 4 3 3 4 3 3 4 3 -2.4 -2.4
2024-02-10 10:00 GRON 1 W. Grondman Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 70 30 3 6 6 2 4 4 4 2 3 6 4 3 3 4 4 4 5 3 6.0 6.0
2024-02-10 10:00 DIJK 1 F. Dijk Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 62 33 3 3 3 3 3 3 3 4 3 3 3 3 4 6 5 4 2 4 1.6 1.6
2024-02-10 10:00 BERG 2 E.J.W. van den Berg Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 58 35 3 3 3 3 4 3 4 3 4 3 3 3 3 2 2 5 4 3 0.3 0.3
2024-02-10 10:00 ODIN 1 H. Odink Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 75 35 4 5 4 5 4 3 4 6 6 4 3 4 3 3 4 4 5 4 16.6 16.6
2024-02-10 10:00 LITJ 1 J. Litjens Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 61 37 3 3 3 4 3 4 3 5 3 4 3 3 3 3 3 5 3 3 5.2 5.2
2024-02-10 10:00 EBBE 1 R. Ebben Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 72 24 4 3 3 4 5 5 4 3 3 2 6 4 4 3 5 5 4 5 1.7 1.7
2024-02-10 10:30 BOLL 1 J.W. Bolluijt Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R19 Nee Rhoon 1 70 31 4 3 4 3 4 4 4 4 4 4 3 5 3 4 4 4 4 5 7.9 7.9
2024-02-08 10:30 VENH 1 F.T. Venhorst Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 75 33 4 4 7 4 3 3 3 4 3 5 4 4 4 6 4 4 3 6 15.3 15.3
2024-02-08 10:30 OONK 1 G.J. Oonk Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 65 36 5 4 4 4 3 4 3 3 3 4 4 4 3 3 3 4 3 4 8.7 8.7
2024-02-08 10:30 ROEN 1 B. Roenhorst Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 61 33 2 4 4 4 4 2 3 2 5 3 4 3 3 4 4 3 3 4 2.0 2.0
2024-02-08 10:30 MOOL 2 H.J.Ph. Moolenaar Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 69 33 4 3 4 4 5 4 4 3 4 4 3 3 3 4 5 3 3 6 9.7 9.7
2024-02-08 10:30 MOOL 1 A. Moolenaar Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 76 31 6 5 4 6 4 6 3 4 3 4 4 4 3 4 6 3 3 4 13.4 13.5
2024-02-08 10:30 KLEI 3 H. Klein Entink Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 67 34 4 3 4 4 3 4 4 4 4 3 4 4 3 4 4 4 3 4 9.2 9.2
2024-02-08 10:30 KOSK 1 W. Koskamp Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 64 36 3 3 3 4 3 3 4 3 4 6 4 3 4 4 4 3 3 3 8.4 8.4
2024-02-08 10:30 GIJS 1 G. Gijsbers Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 70 34 4 4 3 4 5 3 3 5 4 6 4 7 3 3 3 3 3 3 10.4 10.4
2024-02-08 10:30 BRUI 2 A. ten Bruin Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 77 23 5 4 5 7 4 4 6 3 5 4 4 4 4 5 4 3 3 3 6.4 6.9
2024-02-08 10:30 LENS 1 H. Lensink Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 70 35 5 4 4 4 4 3 4 3 3 4 4 3 4 4 5 4 3 5 12.5 12.5
2024-02-07 10:30 VEEN 1 E. Veen Rhoon Rabbitochtend 2024 R6 Nee Rhoon 1 66 31 3 2 4 3 5 5 4 4 3 4 4 4 4 4 4 3 3 3 4.0 4.0
2024-02-07 10:30 MEER 1 P. van der Meer Rhoon Rabbitochtend 2024 R6 Nee Rhoon 1 61 38 3 3 4 3 3 4 4 3 4 3 3 3 3 3 4 4 3 4 5.5 5.5
2024-02-07 10:30 HARE 1 J.M. van Haren Rhoon Rabbitochtend 2024 R6 Nee Rhoon 1 61 36 3 3 3 2 3 4 4 3 4 4 4 4 2 5 3 3 3 4 3.8 3.8
2024-02-07 10:30 SING 1 R.P. Singerling Rhoon Rabbitochtend 2024 R6 Nee Rhoon 1 57 40 3 3 3 2 4 4 3 4 2 3 3 3 2 5 3 4 3 3 4.3 4.3
2024-02-07 10:30 BEEM 2 A.F. Beemster Rhoon Rabbitochtend 2024 R6 Nee Rhoon 1 60 34 3 3 4 3 4 4 3 3 3 4 4 3 2 3 4 3 3 4 1.4 1.4
2024-02-07 10:30 VALK 2 R. Valkhof Rhoon Rabbitochtend 2024 R6 Nee Rhoon 1 70 30 3 4 3 5 3 5 5 3 4 3 4 5 4 5 4 4 3 3 6.6 6.6
2024-02-07 10:30 HAAS 2 P. de Haas Rhoon Rabbitochtend 2024 R6 Nee Rhoon 1 58 36 3 3 4 3 4 3 3 4 3 3 3 3 2 4 3 4 3 3 0.9 0.9
2024-02-07 10:30 WESS 1 A.F.L. van Bronckhorst Rhoon Rabbitochtend 2024 R6 Nee Rhoon 1 61 36 2 3 3 3 3 4 5 3 4 3 4 3 3 3 3 4 4 4 4.3 4.3
2024-02-07 10:30 KONI 3 J. de Koning Rhoon Rabbitochtend 2024 R6 Nee Rhoon 1 65 38 3 4 4 3 4 3 4 4 3 4 3 4 2 4 4 3 6 3 9.9 9.9
2024-02-07 10:30 VISS 3 B. Visser Rhoon Rabbitochtend 2024 R6 Nee Rhoon 1 62 40 3 4 3 3 3 4 4 3 4 4 3 4 4 4 3 2 5 2 9.3 9.3
2024-02-07 10:30 HOWL 1 T.M.C. Howlett-Smit Rhoon Rabbitochtend 2024 R6 Nee Rhoon 1 75 30 4 4 4 4 3 5 5 3 5 5 4 6 4 5 4 3 4 3 11.7 11.7
2024-02-04 10:00 BRUS 2 D. Brush Wintercompetitie Oirschot - 15 Ja Oirschot 1 65 35 3 3 3 3 4 3 4 4 3 4 5 4 3 3 4 3 5 4 5.8 5.8
2024-02-04 10:00 MACH 4 F. Machielsen - Saris Wintercompetitie Oirschot - 15 Ja Oirschot 1 74 34 5 3 3 4 4 5 4 5 4 5 4 4 5 3 4 4 4 4 13.9 13.9
2024-02-04 10:00 ROEF 2 M. Roefs Wintercompetitie Oirschot - 15 Ja Oirschot 1 80 34 3 4 5 3 4 4 3 5 5 4 5 6 5 8 4 4 4 4 17.5 17.5
2024-02-04 10:00 ROEF 1 J. Roefs Wintercompetitie Oirschot - 15 Ja Oirschot 1 71 32 5 3 4 4 3 4 4 4 3 4 3 4 7 3 5 5 4 2 8.4 8.4
2024-02-04 10:00 MACH 2 A. Machielsen Wintercompetitie Oirschot - 15 Ja Oirschot 1 64 34 3 3 4 4 3 4 3 4 3 4 3 3 4 5 4 4 2 4 4.3 4.3
2024-02-04 10:00 CUIJ 1 P. van Cuijck Wintercompetitie Oirschot - 15 Ja Oirschot 1 62 31 3 4 3 5 4 3 3 3 3 4 3 3 4 3 4 3 3 4 -1.1 -1.0
2024-02-04 10:00 VERS 1 R. Verschuren Wintercompetitie Oirschot - 15 Ja Oirschot 1 82 26 5 3 4 5 5 5 3 4 5 3 4 7 5 5 5 6 3 5 13.3 13.8
2024-02-04 10:00 BROE 3 L. Broekmans - de Reuver Wintercompetitie Oirschot - 15 Ja Oirschot 1 73 33 5 3 3 5 3 3 4 3 4 6 4 4 3 5 5 6 4 3 11.9 11.9
2024-02-04 10:00 WAGE 2 T. Wagemans Wintercompetitie Oirschot - 15 Ja Oirschot 1 72 29 4 3 4 5 6 5 4 3 3 4 3 7 3 3 3 4 3 5 5.5 5.8
2024-02-04 10:00 MACH 3 T. Machielsen Wintercompetitie Oirschot - 15 Ja Oirschot 1 50 39 2 2 3 2 3 3 3 3 3 3 2 3 4 3 2 3 3 3 -4.9 -5.5
2024-02-04 10:00 KERK 1 W. Kerkhofs Wintercompetitie Oirschot - 15 Ja Oirschot 1 69 29 4 3 4 4 4 4 3 4 3 4 4 4 4 3 3 4 5 5 4.1 4.4
2024-02-04 10:00 BROE 4 H. van den Broek Wintercompetitie Oirschot - 15 Ja Oirschot 1 59 35 3 3 2 5 4 3 3 3 3 2 3 3 4 3 5 4 3 3 0.0 0.0
2024-02-04 10:00 NIJE 1 D. Nijenhuis Wintercompetitie Oirschot - 15 Ja Oirschot 1 64 35 4 3 3 4 4 3 4 3 3 2 3 3 4 3 3 4 5 6 5.4 5.4
2024-02-04 10:00 QUIS 1 T. Quispel Grootswagers Wintercompetitie Oirschot - 15 Ja Oirschot 1 76 32 4 4 5 5 3 4 5 4 4 4 4 3 5 5 5 4 3 5 14.3 14.3
2024-02-04 10:15 LIND 2 G. H. van der Linden Zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 59 36 3 3 2 3 3 3 3 3 4 3 4 4 3 4 4 3 4 3 3.2 3.2
2024-02-04 10:00 KLOM 1 J. Klomp Wintercompetitie Oirschot - 15 Ja Oirschot 1 79 29 4 5 5 4 5 4 4 2 5 5 4 5 2 5 4 8 5 3 12.2 12.5
2024-02-04 10:00 RIJS 1 W. van Rijssel Wintercompetitie Oirschot - 15 Ja Oirschot 1 67 31 5 3 3 4 3 4 3 4 4 4 4 3 2 4 3 6 3 5 3.8 3.9
2024-02-04 10:15 STRO 3 T. Stroet Zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 60 35 4 4 3 3 4 4 2 4 3 3 3 3 4 3 3 4 3 3 3.2 3.2
2024-02-04 10:15 VERH 3 F.W.T. Verheij Zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 61 32 3 4 4 3 4 3 2 3 3 3 5 3 3 4 5 3 3 3 1.1 1.1
2024-02-04 10:15 THUI 1 F.M.A. Thuis Zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 59 40 2 4 3 4 3 3 4 3 2 3 3 4 4 4 4 3 3 3 7.3 6.5
2024-02-04 10:00 ESCH 1 A. van Esch-Fonken Wintercompetitie Oirschot - 15 Ja Oirschot 1 69 37 4 3 4 5 2 4 5 6 3 4 4 3 4 4 4 3 3 4 11.8 11.6
2024-02-04 10:00 ESCH 2 J. van Esch Wintercompetitie Oirschot - 15 Ja Oirschot 1 67 28 3 4 4 4 6 4 3 4 4 3 4 3 5 3 3 4 3 3 1.0 1.4
2024-02-04 10:15 MOLE 3 C. Molenaar Zondag 't Lohr Ja t Lohr 1 65 33 3 3 5 3 4 2 4 5 4 8 2 3 3 3 3 3 3 4 3.9 3.9
2024-02-04 10:00 GROO 7 H. Grootswagers Wintercompetitie Oirschot - 15 Ja Oirschot 1 74 31 6 3 4 4 4 4 5 4 4 4 5 3 5 4 5 4 3 3 10.4 10.5
2024-02-04 10:00 HEUV 2 P. van den Heuvel Wintercompetitie Oirschot - 15 Ja Oirschot 1 51 39 3 3 3 3 2 2 3 3 3 4 3 2 3 3 3 3 3 2 -3.6 -4.2
2024-02-04 10:00 HEES 2 G. van Heesch Wintercompetitie Oirschot - 15 Ja Oirschot 1 63 43 4 3 4 2 3 2 2 3 3 4 4 3 10 3 3 3 3 4 8.0 7.0
2024-02-04 10:00 GERV 2 L. van Gerven Wintercompetitie Oirschot - 15 Ja Oirschot 1 63 33 4 5 3 4 4 3 3 4 3 3 3 3 4 3 3 4 4 3 2.0 2.0
2024-02-04 10:00 WAGE 1 A. Wagemans Wintercompetitie Oirschot - 15 Ja Oirschot 1 55 41 3 3 3 4 3 5 3 3 4 3 2 2 3 3 2 2 3 4 1.5 0.5
2024-02-03 10:30 OSTR 1 L. Ostrowski Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R18 Nee Rhoon 1 61 32 3 3 4 3 3 3 5 2 4 4 4 4 3 3 4 3 3 3 -0.3 -0.3
2024-02-03 10:30 SCHI 5 M.A. Schiltmeijer Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R18 Nee Rhoon 1 62 37 3 3 3 3 3 3 2 3 4 5 5 4 3 3 4 4 3 4 5.6 5.6
2024-02-03 10:30 IJSS 1 R. van IJsselmuide Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R18 Nee Rhoon 1 57 33 3 3 3 3 5 3 3 4 2 3 3 5 2 4 2 2 3 4 -3.1 -3.1
2024-02-03 10:00 DIJK 1 F. Dijk Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 61 34 3 5 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 3 5 4 4 3 1.6 1.6
2024-02-03 10:00 OTTE 3 T. Otten Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 61 37 3 4 4 3 3 3 3 4 4 2 4 5 3 3 4 2 3 4 4.9 4.9
2024-02-03 10:00 BERG 2 E.J.W. van den Berg Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 55 38 2 3 3 3 3 4 3 3 3 3 4 3 3 4 4 2 2 3 0.3 0.3
2024-02-03 10:30 KUIJ 1 K. Kuijsters Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R18 Nee Rhoon 1 56 35 2 2 4 3 3 2 3 2 4 3 5 3 3 4 4 3 3 3 -1.9 -1.9
2024-02-03 10:30 RAM 1 R. Ram Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R18 Nee Rhoon 1 59 36 2 3 3 3 3 5 3 3 3 3 5 5 2 4 2 3 4 3 2.3 2.3
2024-02-03 10:30 KUIP 3 M. Kuiper Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R18 Nee Rhoon 1 54 38 3 2 3 3 3 3 3 2 4 3 2 4 3 3 2 3 4 4 -0.7 -0.7
2024-02-03 10:30 STUY 1 M.W. Stuyvers Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R18 Nee Rhoon 1 57 33 3 3 4 3 3 4 2 3 3 3 3 3 2 3 2 4 5 4 -3.5 -3.5
2024-02-03 10:00 SHAN 1 N. Shannon Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 58 33 4 3 4 4 3 2 3 2 3 4 4 3 3 3 3 4 3 3 -2.4 -2.4
2024-02-03 10:00 DUER 1 H.H.L. Duerink Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 53 37 4 4 2 2 2 3 4 3 2 3 3 2 3 2 5 3 3 3 -3.3 -3.3
2024-02-03 10:00 ODIN 1 H. Odink Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 69 41 4 3 3 4 4 4 4 4 3 3 3 5 3 5 4 5 5 3 16.6 16.6
2024-02-03 10:00 EBBE 1 R. Ebben Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 62 33 3 3 3 3 3 4 5 3 3 4 4 3 3 3 4 6 2 3 1.7 1.7
2024-02-03 10:00 REIM 1 A.G.M. Reimink Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 56 34 3 3 4 3 4 3 3 3 3 3 2 3 3 3 5 3 3 2 -3.4 -3.4
2024-02-03 10:00 GRON 1 W. Grondman Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 60 39 3 4 3 3 3 4 3 4 5 4 3 2 3 3 3 3 3 4 6.0 6.0
2024-02-03 10:30 GROO 2 R. de Groot Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R18 Nee Rhoon 1 52 33 3 3 3 3 3 3 3 2 3 3 3 3 4 2 3 2 3 3 -7.9 -7.9
2024-02-03 10:30 WEG 1 J.P. van der Weg Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R18 Nee Rhoon 1 62 36 3 3 4 3 4 3 3 3 5 3 3 5 2 4 4 3 4 3 5.3 5.3
2024-02-03 10:00 HEKM 1 G.J. Hekman Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 60 37 4 4 3 3 3 4 2 5 4 3 3 3 3 3 4 3 4 2 3.6 3.6
2024-02-03 10:00 LITJ 1 J. Litjens Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 58 40 3 3 3 2 3 3 4 5 3 4 4 3 2 4 3 4 3 2 5.2 5.2
2024-02-01 10:30 MOOL 1 A. Moolenaar Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 75 30 4 4 4 6 3 4 4 3 5 3 4 4 4 5 4 4 4 6 13.2 13.4
2024-02-01 10:30 RMER 1 M.J.M. Römer Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 63 35 4 3 2 4 3 3 3 3 4 4 4 4 2 4 3 5 4 4 6.3 6.3
2024-02-01 10:30 BEES 1 H. te Beest Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 59 32 2 3 3 4 3 4 3 4 3 3 3 4 3 3 3 4 3 4 -0.9 -0.9
2024-02-01 10:30 VENH 1 F.T. Venhorst Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 67 41 4 3 3 5 4 3 4 3 3 4 3 3 5 3 3 4 5 5 16.3 15.3
2024-02-01 10:30 OONK 1 G.J. Oonk Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 79 21 4 4 5 6 6 4 5 4 3 4 3 4 4 5 4 4 5 5 8.2 8.7
2024-02-01 10:30 GIJS 1 G. Gijsbers Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 66 37 4 4 4 4 3 4 4 3 3 3 3 3 3 2 5 5 4 5 10.6 10.4
2024-02-01 10:30 BRUI 2 A. ten Bruin Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 68 30 4 5 3 4 3 3 4 4 3 4 3 4 3 5 4 5 3 4 6.2 6.4
2024-02-01 10:30 WEIJ 1 H. Weijkamp Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 63 34 3 4 5 3 5 3 3 3 3 4 3 4 4 3 4 3 3 3 4.5 4.5
2024-02-01 10:30 MOOL 2 H.J.Ph. Moolenaar Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 66 36 4 4 4 3 5 3 3 4 5 3 4 4 3 5 3 2 3 4 9.7 9.7
2024-02-01 10:30 TEUN 2 J. Teunissen Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 72 35 4 4 4 5 4 4 4 3 5 4 4 4 4 3 4 4 4 4 14.9 14.9
2024-02-01 10:30 ROEN 1 B. Roenhorst Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 65 29 3 4 3 4 4 3 2 3 3 3 3 4 3 5 6 4 3 5 1.7 2.0
2024-02-01 10:30 STRO 1 H. Stronks Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 71 37 3 4 4 4 4 3 4 4 4 4 3 3 5 5 6 4 3 4 15.8 15.6
2024-02-01 10:30 STRO 2 M. Stronks-vd Graaf Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 88 24 4 5 4 6 4 5 5 4 4 5 5 4 4 7 8 5 5 4 18.8 19.3
2024-02-01 10:30 KOSK 1 W. Koskamp Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 73 27 4 4 4 5 5 4 4 4 4 3 3 4 5 4 4 4 4 4 7.9 8.4
2024-02-01 10:30 PETE 3 W.A.M. Peters Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 59 39 3 3 4 3 3 4 4 3 4 3 4 3 3 3 3 3 3 3 5.9 5.3
2024-02-01 10:30 CHRI 1 F.H.A. Christ Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 71 34 4 4 6 4 4 4 3 4 3 5 5 3 4 2 5 4 4 3 12.5 12.5
2024-01-31 10:30 VEEN 1 E. Veen Rhoon Rabbitochtend 2024 R5 Nee Rhoon 1 73 26 4 3 6 3 3 6 5 3 3 4 5 5 4 4 2 4 4 5 4.0 4.0
2024-01-31 10:30 BROE 1 L. van den Broek Rhoon Rabbitochtend 2024 R5 Nee Rhoon 1 65 31 4 4 3 3 3 5 4 3 3 3 4 4 4 4 4 3 4 3 2.8 2.8
2024-01-31 10:30 HARE 1 J.M. van Haren Rhoon Rabbitochtend 2024 R5 Nee Rhoon 1 61 36 2 4 3 4 2 3 3 4 3 4 3 4 3 3 5 4 4 3 3.8 3.8
2024-01-31 10:30 BRIN 4 H.F. Brinkman Rhoon Rabbitochtend 2024 R5 Nee Rhoon 1 78 29 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 6 5 5 4 5 5 4 13.6 13.6
2024-01-31 10:30 VALK 2 R. Valkhof Rhoon Rabbitochtend 2024 R5 Nee Rhoon 1 69 31 3 3 4 4 2 6 3 3 4 4 4 6 5 4 4 2 5 3 6.6 6.6
2024-01-31 10:30 MEER 1 P. van der Meer Rhoon Rabbitochtend 2024 R5 Nee Rhoon 1 64 35 4 3 2 3 3 5 3 3 5 3 3 4 3 4 3 4 4 5 5.5 5.5
2024-01-31 10:30 ELSW 2 A. Elswijk Rhoon Rabbitochtend 2024 R5 Nee Rhoon 1 82 29 3 5 4 4 4 5 5 3 3 5 6 6 5 6 3 4 4 7 16.8 16.8
2024-01-31 10:30 BEEM 2 A.F. Beemster Rhoon Rabbitochtend 2024 R5 Nee Rhoon 1 58 36 3 3 3 3 3 3 3 3 4 3 4 3 2 4 3 4 4 3 1.4 1.4
2024-01-31 10:30 HOWL 1 T.M.C. Howlett-Smit Rhoon Rabbitochtend 2024 R5 Nee Rhoon 1 79 26 3 3 5 4 4 5 4 4 4 5 6 4 4 5 4 4 5 6 11.7 11.7
2024-01-31 10:30 HAAS 2 P. de Haas Rhoon Rabbitochtend 2024 R5 Nee Rhoon 1 64 30 4 3 3 3 3 5 4 3 3 4 4 4 3 4 3 4 4 3 0.9 0.9
2024-01-31 10:30 KLER 1 T.J. de Klerk Rhoon Rabbitochtend 2024 R5 Nee Rhoon 1 76 30 5 4 4 3 6 4 4 6 4 4 3 6 4 3 3 4 4 5 12.5 12.5
2024-01-31 10:30 KONI 3 J. de Koning Rhoon Rabbitochtend 2024 R5 Nee Rhoon 1 65 38 4 3 4 3 3 5 4 3 2 4 6 4 2 4 3 3 4 4 9.9 9.9
2024-01-28 10:00 RIJS 1 W. van Rijssel Wintercompetitie Oirschot - 14 Ja Oirschot 1 66 33 3 3 4 3 3 4 4 4 4 4 2 3 4 6 3 3 3 6 3.8 3.8
2024-01-28 10:00 BROE 4 H. van den Broek Wintercompetitie Oirschot - 14 Ja Oirschot 1 57 37 3 3 3 4 2 4 4 3 3 3 4 3 3 3 2 4 3 3 0.2 0.0
2024-01-28 10:00 WAGE 2 T. Wagemans Wintercompetitie Oirschot - 14 Ja Oirschot 1 69 30 3 4 4 4 5 3 3 5 4 4 4 4 4 4 4 3 4 3 5.3 5.5
2024-01-28 10:00 ESCH 1 A. van Esch-Fonken Wintercompetitie Oirschot - 14 Ja Oirschot 1 71 35 5 6 3 3 4 4 3 3 4 4 4 4 4 4 3 4 4 5 11.8 11.8
2024-01-28 10:00 MACH 3 T. Machielsen Wintercompetitie Oirschot - 14 Ja Oirschot 1 57 32 3 4 3 3 3 3 4 4 3 3 3 3 3 2 3 4 3 3 -4.9 -4.9
2024-01-28 10:00 GERV 2 L. van Gerven Wintercompetitie Oirschot - 14 Ja Oirschot 1 61 35 3 3 4 2 3 4 3 4 4 3 3 3 4 3 3 4 4 4 2.0 2.0
2024-01-28 10:00 HUSK 1 L. Huskes Wintercompetitie Oirschot - 14 Ja Oirschot 1 61 37 3 4 4 3 3 3 3 4 5 4 4 3 3 3 3 3 3 3 3.7 3.5
2024-01-28 10:00 MACH 2 A. Machielsen Wintercompetitie Oirschot - 14 Ja Oirschot 1 65 34 3 5 3 4 2 3 3 5 3 6 3 4 3 3 4 2 4 5 4.3 4.3
2024-01-28 10:00 ROEF 1 J. Roefs Wintercompetitie Oirschot - 14 Ja Oirschot 1 71 31 3 3 2 5 3 4 4 5 4 4 6 4 5 4 4 4 4 3 8.3 8.4
2024-01-28 10:00 ROEF 2 M. Roefs Wintercompetitie Oirschot - 14 Ja Oirschot 1 85 26 4 4 3 6 4 5 4 5 5 3 4 5 7 6 5 5 4 6 17.0 17.5
2024-01-28 10:00 MACH 4 F. Machielsen - Saris Wintercompetitie Oirschot - 14 Ja Oirschot 1 75 33 3 4 4 4 3 4 5 4 5 4 4 4 5 5 5 4 4 4 13.9 13.9
2024-01-28 10:00 KERK 1 W. Kerkhofs Wintercompetitie Oirschot - 14 Ja Oirschot 1 71 28 4 4 4 3 4 3 6 3 3 4 5 4 5 4 4 4 3 4 3.7 4.1
2024-01-28 10:00 NIJE 1 D. Nijenhuis Wintercompetitie Oirschot - 14 Ja Oirschot 1 71 29 3 6 3 5 3 5 4 4 4 4 4 4 4 5 4 3 3 3 5.1 5.4
2024-01-28 10:00 BLOM 1 F. Blom Wintercompetitie Oirschot - 14 Ja Oirschot 1 64 33 3 4 3 5 3 3 3 4 3 4 3 3 4 3 4 4 2 6 2.1 2.1
2024-01-28 10:00 HEUV 2 P. van den Heuvel Wintercompetitie Oirschot - 14 Ja Oirschot 1 59 31 3 3 4 4 3 3 3 3 4 3 3 4 3 4 3 3 3 3 -3.7 -3.6
2024-01-28 10:00 ESCH 2 J. van Esch Wintercompetitie Oirschot - 14 Ja Oirschot 1 63 32 3 4 3 5 3 3 3 3 3 4 3 3 3 5 3 6 3 3 1.0 1.0
2024-01-28 10:00 WAGE 1 A. Wagemans Wintercompetitie Oirschot - 14 Ja Oirschot 1 62 36 3 6 3 3 3 3 3 3 4 6 2 3 4 3 3 3 3 4 1.5 1.5
2024-01-28 10:00 CUIJ 1 P. van Cuijck Wintercompetitie Oirschot - 14 Ja Oirschot 1 61 32 3 3 2 3 3 3 3 3 4 5 5 4 4 3 3 3 3 4 -1.1 -1.1
2024-01-28 10:00 BRUS 2 D. Brush Wintercompetitie Oirschot - 14 Ja Oirschot 1 75 26 7 3 4 4 6 4 4 3 3 4 4 4 4 4 5 5 3 4 5.3 5.8
2024-01-27 10:30 KUIJ 1 K. Kuijsters Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R17 Nee Rhoon 1 58 35 2 2 3 3 3 3 3 4 3 7 3 3 3 3 2 4 3 4 -1.9 -1.9
2024-01-27 10:30 SCHI 5 M.A. Schiltmeijer Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R17 Nee Rhoon 1 67 32 3 3 4 3 3 4 4 4 4 3 4 4 3 4 4 5 4 4 5.6 5.6
2024-01-27 10:30 IJSS 1 R. van IJsselmuide Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R17 Nee Rhoon 1 54 36 3 3 3 2 3 3 3 3 3 3 3 4 3 3 3 3 3 3 -3.1 -3.1
2024-01-27 10:30 RAM 1 R. Ram Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R17 Nee Rhoon 1 63 32 3 3 4 4 5 3 4 3 3 3 4 4 3 4 3 4 3 3 2.3 2.3
2024-01-27 10:30 GROO 2 R. de Groot Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R17 Nee Rhoon 1 49 36 3 3 2 2 3 3 3 3 3 2 3 3 2 3 3 3 2 3 -7.9 -7.9
2024-01-27 10:30 WEG 1 J.P. van der Weg Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R17 Nee Rhoon 1 68 30 3 3 5 3 3 4 4 3 4 5 4 5 4 4 4 3 4 3 5.3 5.3
2024-01-27 10:30 SING 1 R.P. Singerling Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R17 Nee Rhoon 1 63 34 2 4 4 2 3 5 3 3 3 4 3 4 3 4 4 4 4 4 4.3 4.3
2024-01-27 10:00 VRIE 3 R. Vrielink Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 66 35 4 5 3 4 3 3 4 4 3 3 3 4 4 3 6 4 4 2 7.7 7.7
2024-01-27 10:00 DIJK 1 F. Dijk Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 60 35 4 2 4 3 3 3 4 3 4 4 4 3 3 3 3 4 4 2 1.6 1.6
2024-01-27 10:00 KOGG 1 G. Koggel Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 65 28 3 3 3 4 4 5 3 4 3 4 3 4 4 3 5 4 4 2 0.4 0.4
2024-01-27 10:00 LANK 1 W. Lankhorst-Kamphuis Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 71 37 2 4 3 4 4 3 4 5 4 4 5 6 4 2 6 4 3 4 14.4 14.4
2024-01-27 10:00 REIM 1 A.G.M. Reimink Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 57 33 3 3 4 3 3 3 4 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 2 -3.4 -3.4
2024-01-27 10:00 DANK 1 G. Dankelman Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 58 43 3 4 3 2 4 3 3 3 4 3 3 3 2 4 3 5 3 3 7.8 7.8
2024-01-27 10:00 LITJ 1 J. Litjens Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 63 35 4 3 4 3 3 5 3 4 4 4 3 3 2 4 3 4 4 3 5.2 5.2
2024-01-27 10:00 SHAN 1 N. Shannon Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 57 34 3 3 3 3 3 4 3 4 2 4 5 2 3 2 3 4 4 2 -2.4 -2.4
2024-01-27 10:00 DUER 1 H.H.L. Duerink Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 55 35 3 2 4 2 3 3 3 3 3 4 3 4 3 2 5 3 3 2 -3.3 -3.3
2024-01-27 10:30 STUY 1 M.W. Stuyvers Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R17 Nee Rhoon 1 57 33 4 3 4 2 3 3 3 3 3 4 3 3 3 3 3 3 3 4 -3.5 -3.5
2024-01-27 10:00 ODIN 1 H. Odink Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 76 34 4 5 4 3 3 3 5 5 4 3 6 4 4 4 5 6 4 4 16.6 16.6
2024-01-27 13:10 JANS12 D. Janssen Q-Kaart Ja t Lohr 1 69 40 4 4 5 2 3 3 2 4 3 3 4 5 4 4 6 5 4 4 17.2 16.4
2024-01-27 10:00 EVER 1 E.B.M. Evers-Bruijns Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 79 31 2 4 4 5 3 3 5 6 5 4 5 5 4 4 4 4 4 8 14.8 14.8
2024-01-27 10:00 GRON 1 W. Grondman Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 70 29 2 3 5 5 4 4 4 5 3 4 3 3 4 4 6 3 5 3 6.0 6.0
2024-01-25 10:30 KLEI 3 H. Klein Entink Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 69 32 4 3 4 4 4 4 3 4 3 4 3 3 4 4 5 4 4 5 9.2 9.2
2024-01-25 10:30 PETE 3 W.A.M. Peters Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 63 35 4 4 3 5 3 3 3 4 3 4 3 4 3 4 4 2 4 3 5.9 5.9
2024-01-25 10:30 MOOL 2 H.J.Ph. Moolenaar Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 78 23 3 4 5 3 5 3 4 4 6 4 6 4 3 5 5 5 4 5 9.2 9.7
2024-01-25 10:30 STRO 1 H. Stronks Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 65 44 3 4 3 4 3 4 4 3 4 3 4 4 2 4 4 4 4 4 16.8 15.8
2024-01-25 10:30 ROEN 1 B. Roenhorst Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 55 39 3 3 2 3 3 3 2 3 3 3 4 3 4 4 4 3 3 2 2.3 1.7
2024-01-25 10:30 KOSK 1 W. Koskamp Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 71 29 3 4 4 5 4 4 3 4 3 4 4 3 5 4 4 4 3 6 7.6 7.9
2024-01-25 10:30 RMER 1 M.J.M. Römer Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 61 38 4 3 4 3 4 3 3 3 3 4 3 3 3 4 3 4 3 4 6.7 6.3
2024-01-25 10:30 BRUI 2 A. ten Bruin Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 64 34 4 4 3 2 3 4 4 3 4 3 4 3 4 3 5 3 4 4 6.2 6.2
2024-01-25 10:30 MOOL 1 A. Moolenaar Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 67 40 6 3 3 4 3 4 3 3 3 4 3 3 5 5 4 3 4 4 14.0 13.2
2024-01-25 10:30 BEES 1 H. te Beest Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 59 32 3 3 4 3 3 3 3 3 3 2 4 3 4 3 3 5 3 4 -0.9 -0.9
2024-01-25 10:30 VENH 1 F.T. Venhorst Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 70 39 3 3 4 4 4 3 4 3 3 3 5 4 5 4 5 4 4 5 16.9 16.3
2024-01-25 10:30 OONK 1 G.J. Oonk Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 70 30 4 4 3 4 4 3 4 4 3 4 4 5 3 3 5 5 4 4 8.0 8.2
2024-01-25 10:30 STRO 2 M. Stronks-vd Graaf Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 78 33 4 4 4 4 4 6 4 4 5 4 5 5 5 4 4 4 4 4 18.8 18.8
2024-01-25 10:30 LENS 1 H. Lensink Golfmoatjes 't Lohr Ja t Lohr 1 77 27 3 4 5 4 4 4 4 4 4 5 6 4 4 4 4 6 4 4 12.0 12.5
2024-01-24 10:30 MEER 1 P. van der Meer Rhoon Rabbitochtend 2024 R4 Nee Rhoon 1 66 33 4 2 4 4 3 4 4 3 3 3 3 6 4 5 4 3 4 3 5.5 5.5
2024-01-24 10:30 VALK 2 R. Valkhof Rhoon Rabbitochtend 2024 R4 Nee Rhoon 1 67 33 5 3 3 4 3 3 3 3 4 4 4 5 5 3 3 4 4 4 6.6 6.6
2024-01-24 10:30 BEEM 2 A.F. Beemster Rhoon Rabbitochtend 2024 R4 Nee Rhoon 1 59 35 3 3 4 3 3 3 3 4 4 3 4 4 3 3 2 3 4 3 1.4 1.4
2024-01-24 10:30 BRIN 4 H.F. Brinkman Rhoon Rabbitochtend 2024 R4 Nee Rhoon 1 75 32 4 2 5 3 3 5 5 4 4 5 5 4 4 6 3 4 5 4 13.6 13.6
2024-01-24 10:30 BROE 1 L. van den Broek Rhoon Rabbitochtend 2024 R4 Nee Rhoon 1 60 36 4 2 3 4 3 4 3 4 3 4 2 4 2 2 4 3 5 4 2.8 2.8
2024-01-24 10:30 HAAS 2 P. de Haas Rhoon Rabbitochtend 2024 R4 Nee Rhoon 1 62 32 4 3 3 3 3 4 4 3 3 3 4 4 4 4 3 3 3 4 0.9 0.9
2024-01-24 10:30 KONI 3 J. de Koning Rhoon Rabbitochtend 2024 R4 Nee Rhoon 1 75 29 5 4 7 3 6 5 4 3 3 4 5 4 3 3 3 4 3 6 9.9 9.9
2024-01-24 10:30 GOOI 1 J.G.J. de Gooijer Rhoon Rabbitochtend 2024 R4 Nee Rhoon 1 72 31 3 4 4 3 3 5 5 4 3 4 4 6 4 4 4 3 4 5 9.5 9.5
2024-01-24 10:30 VISS 3 B. Visser Rhoon Rabbitochtend 2024 R4 Nee Rhoon 1 73 29 3 5 4 4 3 5 4 5 3 4 3 4 5 4 5 3 4 5 9.3 9.3
2024-01-24 10:30 HOUD 1 D. van Houdt Rhoon Rabbitochtend 2024 R4 Nee Rhoon 1 61 38 3 4 3 3 4 4 4 3 3 3 3 4 4 3 3 3 4 3 6.4 6.4
2024-01-24 10:30 HARE 1 J.M. van Haren Rhoon Rabbitochtend 2024 R4 Nee Rhoon 1 67 30 3 3 3 3 3 4 4 5 4 4 5 4 4 4 4 3 3 4 3.8 3.8
2024-01-24 10:30 WESS 1 A.F.L. van Bronckhorst Rhoon Rabbitochtend 2024 R4 Nee Rhoon 1 63 34 3 3 3 3 3 4 3 4 3 3 3 6 5 4 3 4 3 3 4.3 4.3
2024-01-17 10:30 VALK 2 R. Valkhof Rhoon Rabbitochtend 2024 R3 Nee Rhoon 1 69 31 3 3 4 3 3 3 5 3 4 4 4 4 4 4 4 4 6 4 6.6 6.6
2024-01-17 10:30 HARE 1 J.M. van Haren Rhoon Rabbitochtend 2024 R3 Nee Rhoon 1 57 40 2 2 3 3 3 2 4 4 3 4 3 3 3 3 4 3 4 4 3.8 3.8
2024-01-17 10:30 BROE 1 L. van den Broek Rhoon Rabbitochtend 2024 R3 Nee Rhoon 1 67 29 4 3 4 5 4 3 4 4 3 4 3 3 3 4 4 4 4 4 2.8 2.8
2024-01-17 10:30 HOWL 1 T.M.C. Howlett-Smit Rhoon Rabbitochtend 2024 R3 Nee Rhoon 1 79 26 4 2 4 4 4 5 4 3 4 5 5 5 5 6 5 4 5 5 11.7 11.7
2024-01-17 10:30 VISS 3 B. Visser Rhoon Rabbitochtend 2024 R3 Nee Rhoon 1 70 32 3 3 3 3 5 4 5 4 3 4 4 4 4 4 3 4 5 5 9.3 9.3
2024-01-17 10:30 WESS 1 A.F.L. van Bronckhorst Rhoon Rabbitochtend 2024 R3 Nee Rhoon 1 69 28 4 3 4 3 4 3 5 3 5 4 3 5 3 4 4 3 5 4 4.3 4.3
2024-01-17 10:30 HOUD 1 D. van Houdt Rhoon Rabbitochtend 2024 R3 Nee Rhoon 1 80 22 4 3 5 3 5 5 7 4 5 7 3 3 4 5 4 4 4 5 6.4 6.4
2024-01-17 10:30 MEER 1 P. van der Meer Rhoon Rabbitochtend 2024 R3 Nee Rhoon 1 71 31 4 2 3 5 4 5 4 6 4 3 4 3 4 3 2 7 5 3 5.5 5.5
2024-01-14 10:00 ROEF 2 M. Roefs Wintercompetitie Oirschot - 12 Ja Oirschot 1 82 31 4 5 4 6 4 5 4 4 4 5 4 3 4 5 5 5 3 8 16.9 17.0
2024-01-14 10:00 SWIN 2 H. Swinkels Wintercompetitie Oirschot - 12 Ja Oirschot 1 62 35 3 3 4 4 3 3 4 4 3 3 4 4 3 3 4 4 3 3 3.2 3.2
2024-01-14 10:00 MACH 4 F. Machielsen - Saris Wintercompetitie Oirschot - 12 Ja Oirschot 1 71 37 3 5 4 4 4 4 3 3 4 4 5 5 6 3 3 4 3 4 14.1 13.9
2024-01-14 10:00 MACH 2 A. Machielsen Wintercompetitie Oirschot - 12 Ja Oirschot 1 62 37 3 3 3 6 3 1 4 3 4 4 4 5 3 3 3 4 3 3 4.5 4.3
2024-01-14 10:00 VERS 1 R. Verschuren Wintercompetitie Oirschot - 12 Ja Oirschot 1 78 29 5 4 4 6 3 4 4 4 5 4 5 4 4 4 5 4 4 5 13.0 13.3
2024-01-14 10:00 GERV 2 L. van Gerven Wintercompetitie Oirschot - 12 Ja Oirschot 1 57 40 2 3 3 4 3 3 3 2 3 3 3 2 4 5 4 4 3 3 2.8 2.0
2024-01-14 10:00 BROE 4 H. van den Broek Wintercompetitie Oirschot - 12 Ja Oirschot 1 58 36 3 4 4 3 2 3 3 3 3 3 3 3 4 3 3 4 4 3 0.2 0.2
2024-01-14 10:00 BLOM 1 F. Blom Wintercompetitie Oirschot - 12 Ja Oirschot 1 57 40 3 2 3 4 2 4 3 4 3 3 4 2 3 3 4 3 4 3 2.9 2.1
2024-01-14 10:00 QUIS 1 T. Quispel Grootswagers Wintercompetitie Oirschot - 12 Ja Oirschot 1 79 34 4 4 4 3 9 4 3 4 6 3 3 3 3 8 6 4 4 4 14.3 14.3
2024-01-14 10:00 KERK 1 W. Kerkhofs Wintercompetitie Oirschot - 12 Ja Oirschot 1 62 36 3 3 3 4 3 3 4 3 3 4 4 3 4 4 3 3 3 5 3.7 3.7
2024-01-14 10:00 ESCH 2 J. van Esch Wintercompetitie Oirschot - 12 Ja Oirschot 1 65 30 4 3 4 3 3 3 3 2 3 4 4 3 4 4 4 6 4 4 0.8 1.0
2024-01-14 10:00 WAGE 1 A. Wagemans Wintercompetitie Oirschot - 12 Ja Oirschot 1 65 32 3 4 3 2 4 4 2 3 3 4 4 6 3 3 4 4 4 5 1.5 1.5
2024-01-14 10:00 BRUS 2 D. Brush Wintercompetitie Oirschot - 12 Ja Oirschot 1 69 30 3 4 5 4 3 5 2 3 3 5 4 3 3 4 3 5 5 5 5.1 5.3
2024-01-14 10:00 KETE 2 A. Ketelaar Wintercompetitie Oirschot - 12 Ja Oirschot 1 74 37 2 6 4 6 4 4 5 3 4 5 4 4 3 3 3 4 5 5 17.1 16.9
2024-01-14 10:00 WAGE 2 T. Wagemans Wintercompetitie Oirschot - 12 Ja Oirschot 1 69 30 3 3 3 4 3 3 4 4 4 3 3 3 5 5 5 6 3 5 5.1 5.3
2024-01-14 10:00 SCHU 5 C. Schutter Wintercompetitie Oirschot - 12 Ja Oirschot 1 64 37 4 3 3 4 3 4 3 5 4 3 4 4 3 3 3 4 3 4 7.4 7.2
2024-01-14 10:00 MACH 3 T. Machielsen Wintercompetitie Oirschot - 12 Ja Oirschot 1 54 35 3 3 3 3 3 3 4 3 3 2 4 3 2 3 3 3 3 3 -4.9 -4.9
2024-01-14 10:00 CUIJ 1 P. van Cuijck Wintercompetitie Oirschot - 12 Ja Oirschot 1 68 29 3 4 4 4 4 3 3 2 6 3 3 3 4 4 4 8 3 3 -1.4 -1.1
2024-01-14 10:00 KLOM 1 J. Klomp Wintercompetitie Oirschot - 12 Ja Oirschot 1 70 36 3 5 5 4 3 3 4 5 3 3 4 5 3 4 3 4 4 5 11.7 11.7
2024-01-14 10:00 HUSK 1 L. Huskes Wintercompetitie Oirschot - 12 Ja Oirschot 1 62 36 3 3 3 5 4 3 3 4 3 3 3 3 4 3 3 4 4 4 3.7 3.7
2024-01-14 10:00 SWIN 1 F. Swinkels Wintercompetitie Oirschot - 12 Ja Oirschot 1 69 31 4 4 4 3 4 4 4 2 3 4 4 4 4 4 4 4 3 6 5.6 5.7
2024-01-14 10:00 ESCH 1 A. van Esch-Fonken Wintercompetitie Oirschot - 12 Ja Oirschot 1 75 32 4 3 3 5 4 4 3 4 4 4 3 3 7 6 6 4 4 4 11.8 11.8
2024-01-14 10:00 GROO 7 H. Grootswagers Wintercompetitie Oirschot - 12 Ja Oirschot 1 84 24 5 5 4 5 5 2 4 5 3 4 4 4 3 4 6 9 7 5 9.9 10.4
2024-01-14 10:00 NIJE 1 D. Nijenhuis Wintercompetitie Oirschot - 12 Ja Oirschot 1 65 34 4 3 3 4 3 3 3 4 3 4 3 4 5 3 4 4 3 5 5.1 5.1
2024-01-14 10:00 HEUV 2 P. van den Heuvel Wintercompetitie Oirschot - 12 Ja Oirschot 1 60 30 3 4 3 3 3 3 3 4 3 3 3 3 3 4 3 4 3 5 -3.9 -3.7
2024-01-14 10:00 BROE 3 L. Broekmans - de Reuver Wintercompetitie Oirschot - 12 Ja Oirschot 1 72 34 4 3 3 5 5 3 3 4 3 4 3 5 5 4 5 5 5 3 11.9 11.9
2024-01-14 10:00 RIJS 1 W. van Rijssel Wintercompetitie Oirschot - 12 Ja Oirschot 1 64 34 4 2 4 4 3 4 3 3 3 3 4 4 4 4 4 3 4 4 3.8 3.8
2024-01-14 10:00 ROEF 1 J. Roefs Wintercompetitie Oirschot - 12 Ja Oirschot 1 68 34 4 4 4 5 4 2 4 3 3 4 3 4 4 4 5 4 3 4 8.3 8.3
2024-01-14 06:00 HOLL 1 H. Hollander Q-Kaart Ja Koudum 1 58 52 3 3 2 4 3 3 2 4 5 3 3 4 3 3 3 3 4 3 16.0 15.0
2024-01-13 10:30 IJSS 1 R. van IJsselmuide Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R15 Nee Rhoon 1 48 42 3 3 3 3 3 2 3 3 2 4 2 2 3 2 3 2 2 3 -3.1 -3.1
2024-01-13 10:30 KUIJ 1 K. Kuijsters Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R15 Nee Rhoon 1 55 36 4 3 2 4 3 2 3 3 2 3 5 4 2 3 3 3 3 3 -1.9 -1.9
2024-01-13 10:30 WEG 1 J.P. van der Weg Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R15 Nee Rhoon 1 70 28 3 4 4 5 4 5 3 4 3 3 5 5 4 3 3 4 4 4 5.3 5.3
2024-01-13 10:30 STUY 1 M.W. Stuyvers Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R15 Nee Rhoon 1 59 31 3 4 3 3 4 2 3 4 3 3 4 3 2 3 3 3 4 5 -3.5 -3.5
2024-01-13 10:30 GROO 2 R. de Groot Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R15 Nee Rhoon 1 52 33 3 3 3 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 2 -7.9 -7.9
2024-01-13 10:30 SING 1 R.P. Singerling Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R15 Nee Rhoon 1 66 31 4 4 4 4 3 4 3 4 2 3 2 6 3 4 4 4 5 3 4.3 4.3
2024-01-06 10:30 STUY 1 M.W. Stuyvers Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R14 Nee Rhoon 1 59 31 3 3 2 4 4 4 4 3 4 3 3 3 3 3 4 4 2 3 -3.5 -3.5
2024-01-06 10:30 GROO 2 R. de Groot Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R14 Nee Rhoon 1 53 32 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 -7.9 -7.9
2024-01-06 10:30 SING 1 R.P. Singerling Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R14 Nee Rhoon 1 62 35 2 4 3 5 4 2 3 4 3 3 3 4 2 5 4 3 4 4 4.3 4.3
2024-01-06 10:00 GRON 1 W. Grondman Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 65 34 4 3 4 2 3 4 3 5 3 4 3 3 4 4 5 4 3 4 6.0 6.0
2024-01-06 10:00 HEKM 1 G.J. Hekman Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 62 35 3 3 4 4 3 3 3 3 3 4 4 3 4 3 6 4 3 2 3.6 3.6
2024-01-06 10:00 DUER 1 H.H.L. Duerink Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 66 25 4 3 3 2 3 3 3 4 3 4 4 3 5 3 4 5 4 6 -3.3 -3.3
2024-01-06 10:00 DANK 1 G. Dankelman Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 58 43 4 4 3 3 3 4 3 3 4 4 3 2 2 3 4 3 3 3 7.8 7.8
2024-01-06 10:30 RAM 1 R. Ram Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R14 Nee Rhoon 1 66 31 4 4 3 2 3 3 4 3 3 3 3 4 5 4 3 7 4 4 2.3 2.3
2024-01-06 10:00 ODIN 1 H. Odink Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 70 40 4 4 5 3 4 4 4 3 4 4 5 4 4 4 4 4 3 3 16.6 16.6
2024-01-06 10:30 WEG 1 J.P. van der Weg Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R14 Nee Rhoon 1 60 38 3 4 3 3 2 3 3 4 5 4 3 5 4 3 3 3 2 3 5.3 5.3
2024-01-06 10:30 KUIJ 1 K. Kuijsters Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R14 Nee Rhoon 1 58 33 4 3 2 3 3 3 4 3 3 4 3 4 3 3 3 4 3 3 -1.9 -1.9
2024-01-06 10:00 DIJK 1 F. Dijk Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 59 36 3 5 3 2 3 3 5 3 3 3 3 4 3 4 4 3 3 2 1.6 1.6
2024-01-06 10:30 KUIP 3 M. Kuiper Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R14 Nee Rhoon 1 61 31 4 3 3 3 3 4 3 3 3 4 3 4 3 4 4 4 4 2 -0.7 -0.7
2024-01-06 10:30 IJSS 1 R. van IJsselmuide Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R14 Nee Rhoon 1 56 34 3 3 2 2 3 3 3 4 3 4 3 4 3 3 4 3 3 3 -3.1 -3.1
2024-01-06 10:00 LITJ 1 J. Litjens Lemele Wintercompetitie 2023/2024 Nee Lemele 1 63 36 4 3 4 4 5 2 3 6 4 3 4 3 2 3 3 4 3 3 5.2 5.2
2024-01-03 10:30 HAAS 2 P. de Haas Rhoon Rabbitochtend 2024 R1 Nee Rhoon 1 57 37 3 3 2 3 3 3 3 3 4 3 3 4 2 4 3 3 4 4 0.9 0.9
2024-01-03 10:30 BROE 1 L. van den Broek Rhoon Rabbitochtend 2024 R1 Nee Rhoon 1 65 31 3 5 3 2 3 4 3 4 4 3 4 5 3 4 3 5 3 4 2.8 2.8
2024-01-03 10:30 MEER 1 P. van der Meer Rhoon Rabbitochtend 2024 R1 Nee Rhoon 1 72 28 7 4 4 4 4 4 3 4 4 3 4 2 3 4 5 5 5 3 5.5 5.5
2024-01-03 10:30 VISS 3 B. Visser Rhoon Rabbitochtend 2024 R1 Nee Rhoon 1 66 36 3 4 4 5 3 3 4 4 4 3 4 5 3 4 2 4 3 4 9.3 9.3
2024-01-03 10:30 KONI 3 J. de Koning Rhoon Rabbitochtend 2024 R1 Nee Rhoon 1 68 35 2 4 3 4 3 3 4 4 4 5 5 4 4 4 3 3 4 5 9.9 9.9
2024-01-01 06:00 HOLL 1 H. Hollander Q-Kaart Ja Leeuwarden 1 67 42 3 4 4 3 4 5 4 4 4 3 3 4 5 4 3 3 4 3 17.0 16.0
2023-12-31 10:00 MACH 2 A. Machielsen Oirschot - winter - oudjaar Ja Oirschot 1 63 36 3 3 4 4 3 3 3 3 3 4 3 4 3 5 4 4 4 3 4.5 4.5
2023-12-31 10:00 WAGE 2 T. Wagemans Oirschot - winter - oudjaar Ja Oirschot 1 60 40 3 4 4 3 3 3 3 4 4 3 3 4 3 3 3 4 3 3 5.9 5.1
2023-12-31 10:00 MACH 3 T. Machielsen Oirschot - winter - oudjaar Ja Oirschot 1 54 35 3 2 3 3 3 3 3 3 2 3 4 4 4 3 3 3 2 3 -4.9 -4.9
2023-12-31 10:00 NIJE 1 D. Nijenhuis Oirschot - winter - oudjaar Ja Oirschot 1 64 35 3 4 4 4 4 4 4 2 3 4 3 4 4 4 3 4 3 3 5.1 5.1
2023-12-31 10:00 SWIN 2 H. Swinkels Oirschot - winter - oudjaar Ja Oirschot 1 63 34 3 4 4 3 5 5 3 3 3 4 3 5 4 3 3 2 3 3 3.2 3.2
2023-12-31 10:00 BROE 4 H. van den Broek Oirschot - winter - oudjaar Ja Oirschot 1 59 35 2 4 4 4 3 3 4 3 3 2 2 4 4 5 3 3 3 3 0.2 0.2
2023-12-31 10:00 WAGE 1 A. Wagemans Oirschot - winter - oudjaar Ja Oirschot 1 61 35 3 3 3 4 4 4 3 4 3 3 4 2 4 3 4 4 3 3 1.5 1.5
2023-12-31 10:00 ROEF 1 J. Roefs Oirschot - winter - oudjaar Ja Oirschot 1 65 38 5 3 3 3 3 3 3 4 4 3 3 4 4 4 5 5 3 3 8.7 8.3
2023-12-31 10:00 KERK 1 W. Kerkhofs Oirschot - winter - oudjaar Ja Oirschot 1 72 26 4 4 4 4 3 4 5 4 4 3 3 4 4 3 5 4 3 7 3.2 3.7
2023-12-31 10:00 ESCH 2 J. van Esch Oirschot - winter - oudjaar Ja Oirschot 1 60 35 4 4 4 3 3 3 3 3 3 2 4 3 5 2 3 4 4 3 0.8 0.8
2023-12-31 10:00 SWIN 1 F. Swinkels Oirschot - winter - oudjaar Ja Oirschot 1 66 34 4 3 3 4 5 4 4 3 3 4 4 3 5 4 3 3 3 4 5.6 5.6
2023-12-31 10:00 GERV 2 L. van Gerven Oirschot - winter - oudjaar Ja Oirschot 1 66 31 4 2 4 4 3 4 2 4 4 4 4 4 5 3 4 4 3 4 2.7 2.8
2023-12-31 10:00 RIJS 1 W. van Rijssel Oirschot - winter - oudjaar Ja Oirschot 1 59 40 3 3 4 3 3 4 3 4 3 4 3 4 2 4 3 3 3 3 4.6 3.8
2023-12-31 10:00 HEUV 2 P. van den Heuvel Oirschot - winter - oudjaar Ja Oirschot 1 54 36 3 4 3 3 3 3 3 3 2 3 3 3 4 3 3 2 3 3 -3.9 -3.9
2023-12-31 10:00 KERK 2 W. Kerkhofs Oirschot - winter - oudjaar Ja Oirschot 1 54 34 2 3 4 3 3 3 3 2 4 3 3 3 3 4 3 1 4 3 -5.6 -5.6
2023-12-31 10:00 VERS 1 R. Verschuren Oirschot - winter - oudjaar Ja Oirschot 1 81 26 5 3 5 4 3 5 3 4 4 5 5 5 4 6 5 5 6 4 12.5 13.0
2023-12-31 10:00 MACH 4 F. Machielsen - Saris Oirschot - winter - oudjaar Ja Oirschot 1 73 35 4 4 3 6 3 3 4 5 3 5 4 4 6 5 4 3 3 4 14.1 14.1
2023-12-31 10:00 HUSK 1 L. Huskes Oirschot - winter - oudjaar Ja Oirschot 1 61 37 3 4 3 3 3 3 3 4 2 3 3 3 5 3 4 5 3 4 3.9 3.7
2023-12-31 10:00 CUIJ 1 P. van Cuijck Oirschot - winter - oudjaar Ja Oirschot 1 63 29 2 4 4 4 3 4 3 4 3 4 5 3 4 3 3 3 3 4 -1.7 -1.4
2023-12-30 10:30 STUY 1 M.W. Stuyvers Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R13 Nee Rhoon 1 61 29 3 5 4 3 3 3 4 3 4 3 3 5 3 3 3 2 4 3 -3.5 -3.5
2023-12-30 10:30 KUIJ 1 K. Kuijsters Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R13 Nee Rhoon 1 58 33 3 2 4 3 2 4 3 3 3 4 3 4 3 3 4 3 4 3 -1.9 -1.9
2023-12-30 10:30 GROO 2 R. de Groot Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R13 Nee Rhoon 1 52 33 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 2 3 3 2 4 3 -7.9 -7.9
2023-12-29 14:00 HOLL 1 H. Hollander Q-Kaart Ja Leeuwarden 1 62 48 3 3 3 4 4 3 3 3 4 4 3 2 5 4 4 3 3 4 18.0 17.0
2023-12-24 10:00 WAGE 2 T. Wagemans Oirschot - winter - Kerst Ja Oirschot 1 70 30 3 3 5 3 4 4 3 3 5 3 4 4 6 3 6 3 4 4 5.7 5.9
2023-12-24 10:00 BRUS 2 D. Brush Oirschot - winter - Kerst Ja Oirschot 1 62 37 3 3 3 4 5 4 3 3 3 4 3 3 4 4 3 4 3 3 4.8 4.6
2023-12-24 10:00 CUIJ 1 P. van Cuijck Oirschot - winter - Kerst Ja Oirschot 1 61 31 3 5 3 2 3 4 2 3 4 3 3 4 3 4 4 4 3 4 -1.8 -1.7
2023-12-24 10:00 GERV 2 L. van Gerven Oirschot - winter - Kerst Ja Oirschot 1 62 35 3 3 3 3 3 4 3 3 4 4 5 4 3 4 3 4 3 3 2.7 2.7
2023-12-24 10:00 ESCH 2 J. van Esch Oirschot - winter - Kerst Ja Oirschot 1 63 32 2 2 3 3 3 4 4 5 3 4 3 4 4 4 4 4 3 4 0.8 0.8
2023-12-24 10:00 KERK 1 W. Kerkhofs Oirschot - winter - Kerst Ja Oirschot 1 70 29 3 3 5 4 4 3 4 4 2 4 3 3 8 4 4 4 3 5 2.9 3.2
2023-12-24 10:00 HUSK 1 L. Huskes Oirschot - winter - Kerst Ja Oirschot 1 60 38 3 4 3 3 3 3 3 3 2 4 3 5 3 3 4 4 3 4 4.3 3.9
2023-12-24 10:00 SWIN 1 F. Swinkels Oirschot - winter - Kerst Ja Oirschot 1 68 32 5 4 2 4 3 4 4 3 3 4 4 4 4 5 5 4 2 4 5.6 5.6
2023-12-24 10:00 SWIN 2 H. Swinkels Oirschot - winter - Kerst Ja Oirschot 1 61 36 3 3 4 3 2 3 4 3 3 3 5 2 4 5 3 4 3 4 3.2 3.2
2023-12-24 10:00 KERK 2 W. Kerkhofs Oirschot - winter - Kerst Ja Oirschot 1 54 34 2 3 2 4 3 3 3 3 3 3 4 3 3 3 4 3 2 3 -5.6 -5.6
2023-12-24 10:00 RIJS 1 W. van Rijssel Oirschot - winter - Kerst Ja Oirschot 1 70 28 3 4 4 3 3 3 4 5 4 5 5 4 5 4 4 4 2 4 4.2 4.6
2023-12-24 10:00 MACH 3 T. Machielsen Oirschot - winter - Kerst Ja Oirschot 1 59 30 3 4 3 4 4 3 2 4 4 3 4 3 3 3 3 4 3 2 -5.1 -4.9
2023-12-23 10:30 SCHI 5 M.A. Schiltmeijer Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R12 Nee Rhoon 1 67 32 3 3 4 4 3 4 5 3 4 4 4 4 3 4 4 3 5 3 5.6 5.6
2023-12-23 10:30 RAM 1 R. Ram Rhoon Wintercompetitie 2023/2024 R12 Nee Rhoon 1 61 34 3 2 4 3 3 3 4 2 4 3 4 5 4 3 4 3 3 4 2.3 2.3
2023-12-20 11:00 HAAS 2 P. de Haas Rhoon Rabbitochtend 2023 R50 Nee Rhoon 1 60 34 3 3 4 3 2 4 4 3 3 4 4 5 3 4 2 2 4 3 0.9 0.9
2023-12-20 11:00 VEEN 1 E. Veen Rhoon Rabbitochtend 2023 R50 Nee Rhoon 1 66 31 3 3 5 3 3 3 3 3 4 5 5 4 4 3 3 4 4 4 4.0 4.0
2023-12-20 11:00 MEER 1 P. van der Meer Rhoon Rabbitochtend 2023 R50 Nee Rhoon 1 59 40 4 3 2 3 4 4 4 4 3 2 2 3 3 3 3 4 4 4 5.5 5.5
2023-12-20 11:00 BROE 1 L. van den Broek Rhoon Rabbitochtend 2023 R50 Nee Rhoon 1 58 38 4 3 3 4 3 2 4 3 3 3 3 4 2 2 4 3 4 4 2.8 2.8
2023-12-20 11:00 KONI 3 J. de Koning Rhoon Rabbitochtend 2023 R50 Nee Rhoon 1 81 27 4 5 4 4 4 5 4 5 3 8 8 5 4 4 4 2 4 4 9.9 9.9
2023-12-20 11:00 HARE 1 J.M. van Haren Rhoon Rabbitochtend 2023 R50 Nee Rhoon 1 63 34 3 2 4 4 3 4 4 3 4 4 3 4 3 4 4 3 3 4 3.8 3.8
2023-12-20 11:00 VISS 3 B. Visser Rhoon Rabbitochtend 2023 R50 Nee Rhoon 1 72 30 3 4 4 5 3 5 3 5 4 4 4 4 3 5 4 4 4 4 9.3 9.3
2023-12-20 11:00 VALK 2 R. Valkhof Rhoon Rabbitochtend 2023 R50 Nee Rhoon 1 72 28 5 4 4 4 3 4 3 4 4 3 3 5 3 5 4 4 5 5 6.6 6.6
2023-12-17 10:30 KOTT 1 N. Kotterer Koudum-wintercompetitie ronde 14 Ja Koudum 1 65 33 4 3 4 4 4 4 5 3 3 4 3 3 3 3 3 5 3 4 4.0 4.0
2023-12-17 10:30 NAUT 1 E. Nauta Koudum-wintercompetitie ronde 14 Ja Koudum 1 52 38 2 3 3 3 4 2 3 3 4 3 3 3 3 2 3 3 2 3 -4.2 -4.6
2023-12-17 10:30 BOS 7 G. J. van der Bos Koudum-wintercompetitie ronde 14 Ja Koudum 1 60 35 4 3 4 4 4 4 3 4 4 3 3 3 3 3 2 3 3 3 1.2 1.2
2023-12-17 10:00 MACH 2 A. Machielsen Wintercompetitie Oirschot - 10 Ja Oirschot 1 68 30 3 4 4 3 4 4 4 4 4 4 3 3 4 4 4 3 3 6 4.3 4.5