Het bestuur van de FIPPA heeft vrijdag 3 juni beide verenigingen opgeroepen om de handen in één te slaan en gezamenlijk met 1 vereniging te komen die vervolgens zich kan aansluiten bij de FIPPA. Na een informele verkenning op vrijdag en zaterdag (4 & 5 juni) is een gezamenlijke afspraak gemaakt op dinsdag 7 juni in Zwolle.
Dit eerste gesprek is door beide partijen als positief ervaren, waardoor er meteen nieuwe afspraak gepland is, welke dinsdag 14 juni in Almere heeft plaatsgevonden. In het tweede gesprek is afgesproken dat er op zeer korte termijn een werkdocument opgesteld wordt waarin beide partijen gaan proberen tot een gezamenlijke visie en structuur te komen voor de Pitch en Putt sport in Nederland.
WK Andorra
In het gesprek is naar voren gekomen dat de Fippa besloten heeft: ook al zouden beide partijen op korte termijn tot een samenwerking komen, een eventueel (gezamenlijk) Nederlands Team alleen als gast en dus niet voor de prijzen mag deelnemen aan het WK in Andorra. Hierdoor is door beide besturen besloten geen Nederlands Team af te vaardigen.
